Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Canım ben bu ay bunu deneyeceğim işte çünkü bana sadece kadın değil erkek de kullanmalı gibi geliyor sperm kalitesi de önemli olduğu için en başından beri eşimin yemesine aldığı takviyelere falan da çok dikkat etmeye çalışıyorum.
Bu vitamin harici kendim için d3k2 vitamini ve omepa Q10 aldım onları kullanmaya devam ediyorum
Takviyeler dışında bu ay yapacaklarım:
Eşime her gün bir kaşık keçi boynuzu özü içirmek
Bir avuç kabak çekirdeği yedirmek
Bir de bitter çikolata yiyecek her gün sperm kalitesini artıyormus o da
Ben de regl biter bitmez alerjim olsa da azar azar avokado yemeyi deneyeceğim
Tahin pekmez mutlaka her gün tüketmeye çalışacağım
Yoga yapıyordum bırakmıştım dizimi sakatlayinca şimdi daha iyiyim yogaya yeniden başlayacağım yoga yapamadığım günler de yürüyüş çünkü sağlıklı döllenme için günlük hareket kan dolaşımı önemliymiş

Canım ben bu ay bunu deneyeceğim işte çünkü bana sadece kadın değil erkek de kullanmalı gibi geliyor sperm kalitesi de önemli olduğu için en başından beri eşimin yemesine aldığı takviyelere falan da çok dikkat etmeye çalışıyorum.
Bu vitamin harici kendim için d3k2 vitamini ve omepa Q10 aldım onları kullanmaya devam ediyorum
Yoga yapıyordum bırakmıştım dizimi sakatlayinca şimdi daha iyiyim yogaya yeniden başlayacağım yoga yapamadığım günler de yürüyüş çünkü sağlıklı döllenme için günlük hareket kan dolaşımı önemliymiş
canım doğru söylüyorsun ben yürüyüş yaptığım ay hamile kalmıştım. şimdi aynısını denemeye başlayacağım bunları internetten mi aldın eczaneden mi ? avokado ne işe yarıyor canım ben çok ananas tüketiyorum acaba sıkıntı olur mu

mfk alacaktım alayım mı bunlar haricinde kullanıp memnun kalan var mı

benım ne satım ne batım bellıı :KK70:
Ne satı ne batı belli olmayan diğer kişide benim benide ekle canım listeye😂😂 24 ekimde kürtaj oldum mecbru korunuyoruz kasım ayı gitti aralık ayında pozitif görürüz inşallah 😍 tahmini sat 22 kasım bat 20 aralık olur

Merhabalar omepa vm ve omepa q10 ne kadardır kullanıyorsunuz banada tavsiye etmişlerdi
Dört ay olmuştur belki daha fazla yumurta kalitesi için tüp Bebek doktorları dahil çok fazla doktor öneriyor evet 💙🙏 sadece bu vitaminle bile yumurta kalitesini artıran çok fazla kadın var

rica etsem fotolarını atarmısın canım sipariş vercem

Dört ay olmuştur belki daha fazla yumurta kalitesi için tüp Bebek doktorları dahil çok fazla doktor öneriyor evet 💙🙏 sadece bu vitaminle bile yumurta kalitesini artıran çok fazla kadın var
Bende ımprly kullanmıştım 3 ay boyunca şimdi tekrardan alıp başlasammı diyorum yada doktorumdan mı öneri istiyeyim napayım bilmiyorum. Süt hormonu yüksekliği var bende

canım doğru söylüyorsun ben yürüyüş yaptığım ay hamile kalmıştım. şimdi aynısını denemeye başlayacağım bunları internetten mi aldın eczaneden mi ? avokado ne işe yarıyor canım ben çok ananas tüketiyorum acaba sıkıntı olur mu
Ben takviyeleri internetten aldım kuzum eczaneler de getiriyor ama yoksa bile birkaç kez de eczaneye getirtmistim
Avokado bebeğin tutunmasını döllenmeyi kolaylaştırıyormus o yüzden çok tavsiye ediliyor ananasin zararı olacağını sanmam ya ama özelliklr bir faydası olduğunu da duymadım gebelik için
mfk alacaktım alayım mı bunlar haricinde kullanıp memnun kalan var mı
Mfk alacaksan ayrıca başka bir şey alma bence canım çünkü o da takviye zaten mfk kullanmadım hiç bilmiyorum ama onlar da aynı mantık gebelik kolaylaştırıcı takviye kategorisinde

Geçen ay yumurta takibi yapmıştı doktor yumurtalarda yumurtlamada sıkıntı yok demişti genede kullanmak gerekirmi acaba ovulasyon testi satan biri önermişti pempe kutusunuda eşim için

ananas yemeyın , fazlasında düşük ile ilişkilendirilıyor.Hatta hamıleıkte 9 ayda son haftalarda bol bol ananas tukettırırler ananas cayı ıcırırler doğum olsun dıye Bearhug Bearhug

Ben geçen sene Ekim'de boş gebelik yaşadım o zaman hemen hissetmiştim battan önce aslında gerçekten insan hissediyor ama yinede belki bi süpriz olur, insan ümidini kaybetmek istemiyor her ay 😊 ben daha test yapmadım gecikmeden yapmayı düşünmüyorum zaten strestenmidir nedir 3 aydır adet düzenim şaştı bakalım gecikirsem test yapmayı düşünüyorum 😊🌸 siz yaptınız mı hiç test
Yok ben de yapmadım test canım geçmiş olsun bu arada. İnşallah en kısa zamanda tadarsın bu duyguyu🤲🏻😍 ya tutmaya çalışıyorum kendimi test yapmamak için. En kötü iki ya da bir gün kalaya kadar kendimi tutmayı istiyorum🙈

Evet canım benim ilk olacak olursa 🥲🥲🙏 ya ne güzel Allah'ım bağışlasın ömrü uzun bahtı şansı açık olsun evladının inşallah en tez zamanda hayırlı sağlıklı bir de kardeşi olur, dediğin gibi Rabbim isteyen herkese nasip etsin. 🙏💙
Ya öyle düşünme hiç her hamilelik de farklı olabiliyor diyorlar hiç belli olmaz bakarsın dört güne güzel haberi verirsin bize, olmazsa da bu ay burada hep birlikte yeni umutların peşinden gideriz ne yapalım 🤭🤭🙏🥲 Allah hepimizin hakkında iyisini güzelini hayırlısını nasip etsin inşallah 🙏
Canım benim çok teşekkür ederim o güzel dileklerin duaların için. Ay inşallah hepimiz birbirimize güzel haberler veririz en yakın zamanda 🤲🏻😇😍❤️

Ben takviyeleri internetten aldım kuzum eczaneler de getiriyor ama yoksa bile birkaç kez de eczaneye getirtmistim
Avokado bebeğin tutunmasını döllenmeyi kolaylaştırıyormus o yüzden çok tavsiye ediliyor ananasin zararı olacağını sanmam ya ama özelliklr bir faydası olduğunu da duymadım gebelik için

Mfk alacaksan ayrıca başka bir şey alma bence canım çünkü o da takviye zaten mfk kullanmadım hiç bilmiyorum ama onlar da aynı mantık gebelik kolaylaştırıcı takviye kategorisinde

peki bunların dışında ayrıca folik asit kullanıyormusunz

X