Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Benim de son 4 gün kaldı aynı hissiyatları yaşıyorum sıfır belirti ile:) hiç hamile hissetmiyorum
Ben geçen sene Ekim'de boş gebelik yaşadım o zaman hemen hissetmiştim battan önce aslında gerçekten insan hissediyor ama yinede belki bi süpriz olur, insan ümidini kaybetmek istemiyor her ay 😊 ben daha test yapmadım gecikmeden yapmayı düşünmüyorum zaten strestenmidir nedir 3 aydır adet düzenim şaştı bakalım gecikirsem test yapmayı düşünüyorum 😊🌸 siz yaptınız mı hiç test

Ben de bu ay multivitamin e başlıyorum inşallah geçen ay almıştım ama folik asitim falan bitmedi diye başlamadım.
Eşim de aylardır emodex kullandı bir işe yaramadı başka bir eşli vitamin takviyesi aldık bu ay onu kullanacağız birlikte 😍🙏🍀
D3K2 ve omepa ya da devam bakalım 💃💃💃
Aaay o dediklerin neler ben yeni başlıyorum bu destek işlerine , eşimde hiç birşey kullanmadı. Bu iyi bunu alın kullanın dedikleriniz varsa alayım bende ya.

Aaay o dediklerin neler ben yeni başlıyorum bu destek işlerine , eşimde hiç birşey kullanmadı. Bu iyi bunu alın kullanın dedikleriniz varsa alayım bende ya.

IMG_20221109_150009.jpg

Canım bizim yeni aldığımız bu şimdi, bu da multivitamin ama içinde 60 tane var yarısının rengi pembe onlar kadın için yarısının rengi kahverengi onlar da erkek için. Eşle beraber kullanılıyor toplamda bir aylık bir vitamin ama Bebek isteyen çiftlere özel bir içeriği var. Biz de bu ay başlayacağız bakalım buna ise yarayacak mı
Mutlivitamin harici ben bir de D3K2 vitamini kullanıyorum bir de Omepa diye Q10 içeren bir balık yağı. Yumurta kalitesi için kullandıklarım bunlar da.

ay Papatyamaviss Papatyamaviss aralık ayını da acmışsın topıc acan hamile kalıyor 2 aydır öyle görünüyor benim bat kasım 29 ben yine kasımdayım ama belli olmaz bat tarihi kayadabilir ama inşallah kaymaz kasım ayından hamiş çıkarım😍🙏
kaçmasın kaçmasın aralıktan usul usul temmuz annelerıne gec ınsşallahh

Eki Görüntüle 3158736

Canım bizim yeni aldığımız bu şimdi, bu da multivitamin ama içinde 60 tane var yarısının rengi pembe onlar kadın için yarısının rengi kahverengi onlar da erkek için. Eşle beraber kullanılıyor toplamda bir aylık bir vitamin ama Bebek isteyen çiftlere özel bir içeriği var. Biz de bu ay başlayacağız bakalım buna ise yarayacak mı
Mutlivitamin harici ben bir de D3K2 vitamini kullanıyorum bir de Omepa diye Q10 içeren bir balık yağı. Yumurta kalitesi için kullandıklarım bunlar da.
Bende artık bu ay ne varsa kullanacağım bunu mu sipariş veriyoruz. ne kullanıyorsanız bana da söyleyin zaten yeterince kilo aldım bari değsin

Eki Görüntüle 3158736

Tamam canım teşekkür ettim , bende bir araştıraym hepimize faydası olsun inş.

Bende artık bu ay ne varsa kullanacağım bunu mu sipariş veriyoruz. ne kullanıyorsanız bana da söyleyin zaten yeterince kilo aldım bari değsin
Canım ben bu ay bunu deneyeceğim işte çünkü bana sadece kadın değil erkek de kullanmalı gibi geliyor sperm kalitesi de önemli olduğu için en başından beri eşimin yemesine aldığı takviyelere falan da çok dikkat etmeye çalışıyorum.
Bu vitamin harici kendim için d3k2 vitamini ve omepa Q10 aldım onları kullanmaya devam ediyorum
Takviyeler dışında bu ay yapacaklarım:
Eşime her gün bir kaşık keçi boynuzu özü içirmek
Bir avuç kabak çekirdeği yedirmek
Bir de bitter çikolata yiyecek her gün sperm kalitesini artıyormus o da
Ben de regl biter bitmez alerjim olsa da azar azar avokado yemeyi deneyeceğim
Tahin pekmez mutlaka her gün tüketmeye çalışacağım
Yoga yapıyordum bırakmıştım dizimi sakatlayinca şimdi daha iyiyim yogaya yeniden başlayacağım yoga yapamadığım günler de yürüyüş çünkü sağlıklı döllenme için günlük hareket kan dolaşımı önemliymiş

X