Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

İlla gerekli diye bir şey yok canım destek olması amaçlı kullanıyoruz deneyebilirsin eğer bilinen bir rahatsızlığınız vs yoksa varsa mutlaka doktora danışmak gerek vitamin bile olsa

Hayır ayrıca kullanmıyorum çünkü folik asitin fazlası da zarar diyorlar günlük 400mcg alınması lazım o da zaten multivitamin içinde var 😍

Bu ay ilk defa adetim bu kadar çok geliyor klomen kullandım o etki eder mi? Ayrıca benim satım ne acaba iki gün lekelenme oldu sonra bir gün gelmedi iki gündür de haldır huldur hiç ara vermiyor. Sat 5 kasım mı 8 kasım mı

Canım o zaman tüp bebek tedavilerinde neden doktorlar ananas yediriyor. Şimdi benim kafam allak bullak oldu 🤔
Bilmem ki canım ben hep avokado önerildiğini duydum ananasla ilgili olumlu olumsuz hiçbir şey duymamıştım daha önce gebelikle ilgili açıkçası sadece bromelain içerdiği için sindirime iyi geliyor diye biliyordum, Amerikalı arkadaşlarımız var barbekü yaptıktan sonra ızgarada ananas pişirip ikram ediyorlardı merak edip sormuştum onlar anlatmıştı o zaman et güzel sindirilsin diye yiyorlarmis özellikle pişmiş şekilde 🤷🤷🤷😄

Ayyy beni de yazabilirsiniz pco olarak adet aralarım 35-36 gün 😅
Sat 26 ekim bat 1 aralık 💫 regl gelmezse aralıkta belli olacak

Bu ay ilk defa adetim bu kadar çok geliyor klomen kullandım o etki eder mi? Ayrıca benim satım ne acaba iki gün lekelenme oldu sonra bir gün gelmedi iki gündür de haldır huldur hiç ara vermiyor. Sat 5 kasım mı 8 kasım mı
Benim ayın 30 da iki gün leke geldi sonra iki gün damla damla sonra biraz biraz çogaldı 30 dan tuttum ben günümü ve 10 gün oldu hala bitmiyor az az geliyor ama beni düşükten sonraki ilk adetim normal galiba

Mfk nin folik asitini kullanıyorum 2 aydr bir iki takviyesi daha ama omepaq10 söylemişlerdi bilinen bir rahatsızlığım yok şükür
Omepa balık yağı aslında içinde Q10 takviyesi de var mfk urunlerinin içeriğini bilmiyorum ama kullandığın ürünlerde balık yağı yani omega3 tarzı bir şey yoksa yanında bunu da kullanabilirsin belki ama kullandıkların çok kapsamlı şeylerse gerek yok bence

Mfk nin folik asitini kullanıyorum 2 aydr bir iki takviyesi daha ama omepaq10 söylemişlerdi bilinen bir rahatsızlığım yok şükür
Ben direk 1 aylık eş paketi aldım düşükten öncede 10 gün kullandım hamile kalmıştım ama düşük oldu tekrar aldım ek olarak bebegin tutunması için adendo aldım progetoranıda düzenliyor diye

Benim ayın 30 da iki gün leke geldi sonra iki gün damla damla sonra biraz biraz çogaldı 30 dan tuttum ben günümü ve 10 gün oldu hala bitmiyor az az geliyor ama beni düşükten sonraki ilk adetim normal galiba
Bende normal geldiği günden sayayım o zaman. Canım seninki düşük bazen bir ay bile damla damla geliyor inşallah o kadar sürmez canım

Ben direk 1 aylık eş paketi aldım düşükten öncede 10 gün kullandım hamile kalmıştım ama düşük oldu tekrar aldım ek olarak bebegin tutunması için adendo aldım progetoranıda düzenliyor diye
Bunların içinde gerekli olan herşey var hamile ikende devam edilebiliyor bitkisel

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    166,5 KB · Görüntüleme: 59
X