Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bende şurda yerimi alayım ben 31 kasımda sat ama 10 gün oldu adet bitmedi düşükten sonra düzen bozuldu nedenle bat ne zaamn gelir bilemiyorum 1 aralık yazalım istersen

merhabalar :) gurubu kullanmayı tam bılmıyorum ama benide yazın bu ay dan bende umutluyum :) ovulasyon donemımdeyim adet tarihim 27 kasım gelmesin inşallah :)

Ben takviyeleri internetten aldım kuzum eczaneler de getiriyor ama yoksa bile birkaç kez de eczaneye getirtmistim
Avokado bebeğin tutunmasını döllenmeyi kolaylaştırıyormus o yüzden çok tavsiye ediliyor ananasin zararı olacağını sanmam ya ama özelliklr bir faydası olduğunu da duymadım gebelik için

Mfk alacaksan ayrıca başka bir şey alma bence canım çünkü o da takviye zaten mfk kullanmadım hiç bilmiyorum ama onlar da aynı mantık gebelik kolaylaştırıcı takviye kategorisinde
Mfk al canım ben düşük yaptım aldım kullanıyorum bebegin tutunması içinde adendo aldım

rica etsem fotolarını atarmısın canım sipariş vercem

Canım kendi çektiğim fotoları ekleyemedim boyut çok büyük diyor nedense netten aldım fotoları bunları kullanıyorum ben

Eklentiler

• Omepa-Q10-Omega-3-Ubiquinol-30-Kapsül.png
    Omepa-Q10-Omega-3-Ubiquinol-30-Kapsül.png
    275,2 KB · Görüntüleme: 45
  • images (11).jpeg
    images (11).jpeg
    26,2 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20221109_150009.jpg
    IMG_20221109_150009.jpg
    114,9 KB · Görüntüleme: 46
Bende ımprly kullanmıştım 3 ay boyunca şimdi tekrardan alıp başlasammı diyorum yada doktorumdan mı öneri istiyeyim napayım bilmiyorum. Süt hormonu yüksekliği var bende
Öneri al mutlaka canım değerlerinde yükseklik varsa doktora danışmadan hiçbir şey kullanma bence 🙏💙

ananas yemeyın , fazlasında düşük ile ilişkilendirilıyor.Hatta hamıleıkte 9 ayda son haftalarda bol bol ananas tukettırırler ananas cayı ıcırırler doğum olsun dıye Bearhug Bearhug
Aaa bunu bilmiyordum kuzum öğrendiğim iyi oldu ben zaten çok yiyemiyorum aşırı şekerli geliyor bana tadı ama eşim çok sever o alınca azıcık tadına bakıyordum 🙈🙈🙈

Yok ben de yapmadım test canım geçmiş olsun bu arada. İnşallah en kısa zamanda tadarsın bu duyguyu🤲🏻😍 ya tutmaya çalışıyorum kendimi test yapmamak için. En kötü iki ya da bir gün kalaya kadar kendimi tutmayı istiyorum🙈
Amin inşallah çok teşekkür ederim 😊 umarım isteyen herkes en yakın zamanda yatsın bu duyguyu 🤲🏻🌸 bende bat geçerse yapmayı düşünüyorum bakalım tutarım inşallah kendimi 😂 evde 5 tane test var

Geçen ay yumurta takibi yapmıştı doktor yumurtalarda yumurtlamada sıkıntı yok demişti genede kullanmak gerekirmi acaba ovulasyon testi satan biri önermişti pempe kutusunuda eşim için
İlla gerekli diye bir şey yok canım destek olması amaçlı kullanıyoruz deneyebilirsin eğer bilinen bir rahatsızlığınız vs yoksa varsa mutlaka doktora danışmak gerek vitamin bile olsa

peki bunların dışında ayrıca folik asit kullanıyormusunz
Hayır ayrıca kullanmıyorum çünkü folik asitin fazlası da zarar diyorlar günlük 400mcg alınması lazım o da zaten multivitamin içinde var 😍

Amin inşallah çok teşekkür ederim 😊 umarım isteyen herkes en yakın zamanda yatsın bu duyguyu 🤲🏻🌸 bende bat geçerse yapmayı düşünüyorum bakalım tutarım inşallah kendimi 😂 evde 5 tane test var
Bende de 3 tane test var sıkacağım dişimi sokabildiğini yere kadar 😂

İlla gerekli diye bir şey yok canım destek olması amaçlı kullanıyoruz deneyebilirsin eğer bilinen bir rahatsızlığınız vs yoksa varsa mutlaka doktora danışmak gerek vitamin bile olsa

Hayır ayrıca kullanmıyorum çünkü folik asitin fazlası da zarar diyorlar günlük 400mcg alınması lazım o da zaten multivitamin içinde var 😍
Folik asit bende kullanmıyorum çokta kullanmak istemiyorum. neyin Multivitaminini kullanıyorsunuz ya da neyi tavsiye edersiniz 🤗

Mfk al canım ben düşük yaptım aldım kullanıyorum bebegin tutunması içinde adendo aldım
Mfk çok duyuyorum canım, merak da ediyorum bu ayın takviyelerini geçen aydan almıştık elimdekiler bitince hala gebelik yoksa MFK ya bakacağım aslında bu ayki vitaminden de umutluyum ama bakalım inşallah gerek kalmaz.
Çok geçmiş olsun düşüğün için de 🥺 Allah'ım bir daha yaşatmasın inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde yeniden gelir bebişin 😍💙🙏

Folik asit bende kullanmıyorum çokta kullanmak istemiyorum. neyin Multivitaminini kullanıyorsunuz ya da neyi tavsiye edersiniz 🤗
Aramıza hoş geldin canım 💙🙏☺️
Ben bunu kullanıyorum bu ay multivitamin olarak gebelik isteyenlere özel bir içeriği var ve eşle beraber kullanılıyor

IMG_20221109_150009.jpg

Mfk çok duyuyorum canım, merak da ediyorum bu ayın takviyelerini geçen aydan almıştık elimdekiler bitince hala gebelik yoksa MFK ya bakacağım aslında bu ayki vitaminden de umutluyum ama bakalım inşallah gerek kalmaz.
Çok geçmiş olsun düşüğün için de 🥺 Allah'ım bir daha yaşatmasın inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde yeniden gelir bebişin 😍💙🙏
İnşallah canım çok sagol mfk kullanıpta hamile kalmayan yok canım ben çok inanıyorum olacak inşallah sende umarım mfk ya gerek kalmadan kalırsın hamile 🤗🤗🤗

X