Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Inan böyle delirecek gibi oluyorum şu agri hissi geldikce. Sonra burdaki mutlu haberleri okuyorm icim ferahliyor en azindan birilerinin duasi kabul oldu diyorum
Sen beni dün görseydin o kadar çok ağrım vardı ki. Sürekli tuvalete gidip baktım adet oldum diye. Ama bugün geçti hafif bi sızlama ve bel ağrım var. Geçer inşallah senin de. Hamilelik haberleri alırsın 😍

Eklentiler

• F020EF30-9209-44A1-B157-FFDB6E7DF607.png
    F020EF30-9209-44A1-B157-FFDB6E7DF607.png
    607,4 KB · Görüntüleme: 50
  • 8FC12AF3-8260-4EC3-B97B-7BBF1C83E3D2.jpeg
    8FC12AF3-8260-4EC3-B97B-7BBF1C83E3D2.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 51
Şeffaf değil yavrum beyaz krem gibi. Süt kesiği gibi değil ama.
Canım adet belirtisi de olabilir gebelik de çünkü şöyle söyleyeyim benim adete yakın öyle akıntım geliyor ama şu son iki aydır kimyasal gebelik yaşadım onlarda da gelmişti o akıntı. Dedim yine yok adet olacağım galiba dedim. Ama pozitif çıkmıştı ama malesef kimyasal oldu düştü işte doktora gittim doktor alttan baktığında çok akıntın var diyip bu ay fitil verdi onu kullandım. Gebelik olur mu bu ay onu bilmiyorum bekliyorum.

Canım adet belirtisi de olabilir gebelik de çünkü şöyle söyleyeyim benim adete yakın öyle akıntım geliyor ama şu son iki aydır kimyasal gebelik yaşadım onlarda da gelmişti o akıntı. Dedim yine yok adet olacağım galiba dedim. Ama pozitif çıkmıştı ama malesef kimyasal oldu düştü işte doktora gittim doktor alttan baktığında çok akıntın var diyip bu ay fitil verdi onu kullandım. Gebelik olur mu bu ay onu bilmiyorum bekliyorum.
Benim normalde hiç böyle olmaz adet olacağım zaman bebişim. O yüzden tuhaf geldi. Bildiğin lap diye düştü. O yüzden şaşırdım acaba mı dedim

Sen beni dün görseydin o kadar çok ağrım vardı ki. Sürekli tuvalete gidip baktım adet oldum diye. Ama bugün geçti hafif bi sızlama ve bel ağrım var. Geçer inşallah senin de. Hamilelik haberleri alırsın 😍
İnşallah her bekleyen de alir bizde aliriiz o haberi inşallah canım inşallah

Bende bir gün öncesi bir paket cips yedim acaba omu yaptı diğer gün akşam ellerimde kaşıntı ile başladı şimdi vücudun her yerinde oluyo besin kaynaklıysa o besini almadığın zaman duruyor muş bende abur cubur bıraktım artık 😔 inşallah bir iki haftaya geçer bugün 5.gün
Cipsden dir canım bak dikkat et abur cuburu bırakınca gidiyor ama yiyince tekrar başlıyor ve bu geçen birşey değil alerji tedavisi yok bildiğim kadarıyla ilaç veriyorlar kortizonlu azdığı dönemlerde içmen için onuda ben almamıştım kilo aldırır diye ve hamilelikde de sakıncalı olur diye düşünüyorum

X