Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Öyle bitanem inşallah en kısa zamanda rabbim sağlıklı evlatlar nasip eder evimiz çocuk sesleriyle neşelenir inşallah

Aranızda 39,5luklar var Lise arkadaşım geçen yaz anneanne oldu münasebetsiz
Lise arkadaşın hayatı çok hızlı yaşamış bence o ne acele ya o yaşta anneanne olsam tribe girebilirdim ben ilk evlendiğim senelerde annem hemen çocuk yapma sakın anneanne olmaya hazır değilim benim psikolojimi bozma diyordu ahahahahah
Sonra yıllarca o istedi tabi ben yapmadım bu sefer de
Bence her şey çok güzel olacak, her şeyin tadına varicaz. Gençlik de çok güzel ama ben en çok 35 sonrasını sevdim Bi de bebiş olursa her şey tam olacak hayatlarımızda
Değil mi ya ben de açıkçası otuz yaş öncesine dönmek istemem, insanın ayakları daha yere basıyor, kendini her anlamda daha güçlü hissediyor. Otuz öncesi çok çocuk ruhluydum ben de şimdi de var o çocuksu yanım ama içimdeki güçlü kadını da tanıdım otuzdan sonra, onu tanimasam anne olmaya da cesaret edemezdim asla zaten bazıları için olgunluk biraz geç geliyor bana da öyle oldu
İnşallah minik ayakları elleri tatlı sesleriyle yuvamızı şenlendirsinler

Ay kızlar..ben sizi çoktan tanımalıymışım..yoksa yaşlanma sindromu girmişim ben..motivasiya oluyorsunuz bana

Kesinlikle katılıyorum!!! Sanki ben yazdım
Benim anneciğim de çok isterdi anneanne olmak ama genç yaşta vefat etti Annemin yerini tutamaz ama eşimin annesini de çok seviyorum Bebiş olursa o bakacak zaten, kıyamam 4 torun bakmış Seninkine de seve seve bakarım diyor, iş yerine getiririm emzirme döneminde diyor

Bende hep 30 ve sonrasını merak edıyorum , 30 yaşa gelince sankı değişcek hersey .. yaş 27 şubatta sanırım 28 olucam

Ay kızlar..ben sizi çoktan tanımalıymışım..yoksa yaşlanma sindromu girmişim ben..motivasiya oluyorsunuz bana
Geç olsun güç olmasın canım
Yaş dediğin nedir ki yaşlanmak değil tecrübe kazanmak olarak bakmak lazım her yaşın bir güzelliği var gerçekten bebisler de gelirse çok daha güzel olacak

Yaaa maşallah Allah muhabbetinizi artırsın canım kayınvalidenin iyi olması büyük şans, ben de çok severim kayinvalidemi

Annecigine de Allah'ım rahmet eylesin cennet olsun mekânı.

Geç olsun güç olmasın canım
Yaş dediğin nedir ki yaşlanmak değil tecrübe kazanmak olarak bakmak lazım her yaşın bir güzelliği var gerçekten bebisler de gelirse çok daha güzel olacak
Aynen canımşimdi ben diyorum yaş baş kaç olmuş..ama 30 aşağı dönemlerde hiç çocuk düşünmüyordum..hep çalışmak kendi param olsun hayalim vardır..onlarıda gercekleştirdim şimdide diyorum ben çalışarken başkaları çocuk yapmiş

Herkese merhaba kızlar okumanızı tavsiye ederim

Bende hep 30 ve sonrasını merak edıyorum , 30 yaşa gelince sankı değişcek hersey .. yaş 27 şubatta sanırım 28 olucam

Ooo büyülü 30'a az kalmış kız
Kişiden kişiye değişir elbette kuzum ama otuz ve sonrasında insan gerçekten bir durulup sakinleşiyor, birçok şeyi yaşamış oluyorsun iyi kötü ve artık neye nasıl tepki vereceğini daha mantıklı seçiyorsun inşallah senin de otuz sonrası tecrubelerin muhteşem olur

Kuzum birebir aynı şeyleri düşünüyordum ben de hep kariyer başarı peşinde koştum sonra acaba geç mi kaldım dedim ama baktım öyle değil. Herkesin hayat dinamiği farklı ben dediğim gibi kafa olarak çok geç olgunlastim daha erken anne olsaydım eminim çok zorlanacaktim beklemiş olmam maddi manevi çocuğa daha hazır hissetmemi sağladı. Yirmilerimde anne olsaydım çocuk da ben de çok zorlanacaktık belki de ama şimdi yine zorlansam da bazı konularda kendime daha çok güvenim olacak daha mutlu büyüyecek böylece çocuk da belki.
Kişiden kişiye göre değişir tabi bazısı yirmi yaşında hemen olgunlaşır hazır hisseder kendini anneliğe ama demek ki bizim için doğru zaman o yaşlar değildi şimdiydi

İnşallah birde 29 yaş döngüsü doğum harıtasındacokonemlıymıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…