Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bakalım bu güzel sayfada kimler hamiş kalıcak

An itibariyle Kasım grubundan elenip bu gruba transfer oldum Papatyamaviss 'im Yaz bebişim sat 11 Kasım bat 13 Aralık

Papatyamaviss bende seni bu ay sectim ikimiz de Aralıkta hamile kalcağız. Geçen ay senim testine ilk baktığımda dedim bu kimyasal içime doğdu sana bir türlü söyleyemedim ve dua ettim içime düşen gerçek olmasın diye ama maalesef gerçek oldu Aralıkta da sen içime hamile olarak doğdun onun için totem yapıyorum ikimiz de aynı anda hamile kalacağız batım aynı olanı seçmedim seni sectim
Kızlar Listeye eklenmek ısteyenler özellıkle benı etıkektlesın , haftasonu aramıza katılıpta ısteyen olursa pazartesı hatırlatsın mutlaka Pcden daha kolay oluyor hsonu geldi tatilmiz

Kızlar Listeye eklenmek ısteyenler özellıkle benı etıkektlesın , haftasonu aramıza katılıpta ısteyen olursa pazartesı hatırlatsın mutlaka Pcden daha kolay oluyor hsonu geldi tatilmiz
Canım benide ekle sat 7 kasım bat 7 kasım olsun..kürtaj olduğum için öyle söyleyim..dengesizlik var bende.İn şa Allah bizler için son ay olsun

Ya deme hadı ıksallah bende sılıklesmeye başlayınca geldı aklıma ama kondurmadım hadı bakalım ınsallah

Ya deme hadı ıksallah bende sılıklesmeye başlayınca geldı aklıma ama kondurmadım hadı bakalım ınsallah
Testinde ilk kırmızı gördüğümde içime bişey oturdu sanki kondurmak istemiyordum. Herşeyin hayırlısı. Bak sen benim totemimsin bana çokça dua et benim batım daha önce ben sana çokça dua ediyorum

Herkese merhaba aranızda baya yeniyim.
Sat 1 Kasım bat 30 Kasım
Meme kanseri geçirip tedavimin 3.senesi sonunda bebek için izin alanlardan biriyim 36 yaşındayım. Çok şükür reglim geri döndü ve 2 aydır bebek denemesi yapıyoruz. Dilerim bu ay herşey yolunda gider.
Adetim biter bitmez bir ilişki oldu. Bakalım 3 günde bir deneyeceğiz dualarınız benimle de olsun

Hoşgeldin kuzum Rabbim inşallah bu ay gönlümüzden geçen tüm güzellikleri nasip eder sağ salim hayırlı bir bebiş kucağımızda olur bende 35 yaşımda yım oğluma birr kardeş yapmak istedik ama iki denemem başarız oldu üç ay ara verdik şimdi yeniden deniycez umarım 2023 e minik yavrularımızla gireriz. Hoşgeldin aramıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…