Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bana gündüz gözüyle doğururum gibi geliyor nedense gece vaktinin sirkadiyen ritmimiz üzerinde etkisi büyük. Nabzımız, salgıladığımız enzimler vb. Pek çok şeyi etkileyebildiğini okumuştum. Hastalıklarda genelde gece ateş yükselir, doğum sancılarının çoğu gece başlarmış

Öğlen 12 gibi mis gibi güneş kariyer evinde oluyor o civarlar

Suda doğum valla ben normal ıstedım korkmadım da hıc sez korktum 13 saat sonunda açıl sez alındım ondada korkcak bısey yokmus

Satürn döngüsü ne yaaaa beni de bilgilendirin noluyo öyle olunca Allah ım çok cahilim
Otuz yaşından hemen önceki senelerde Satürn doğum haritasında doğduğun anki yere yeniden geliyor ve döngüsünü tamamlıyor canım. Satürn astrolojide bir nevi eli maşalı öğretmendir. Sınavları zor yerden sorar ama sonra çok güzel notlar ve ödüller verir. Biz de genelde Satürn döngüsünde bizi biraz zorlayan şeyler yaşayabiliriz o döngü tamamlanana kadar ama öğretmeni mutlu edecek çalışkan bir öğrenci olmussak doğru kararlar vermissek ödülünü de alırız. Her şeyden öte sonrası için tecrübe kazanırız. Bundandır ki otuz yaşından sonra daha olgun oluruz Satürn olgunlaşmayi da temsil eder ve döngüsünü bitirdiğinde ödüllerinden biri de budur aslında bize ayaklarımızın yere basmasını sağlayan ilerlememizi kolaylastiran bir olgunluk da verir

Suda doğum valla ben normal ıstedım korkmadım da hıc sez korktum 13 saat sonunda açıl sez alındım ondada korkcak bısey yokmus
Sezaryandan değil de sonrasından korkuyorum aslında kız ameliyat bir nevi çünkü sonrasında toparlanmak zor diyorlar sen çabuk kalkabildin mi ayağa sonrası nasıldı?

Çok teşekkür ederim muhtemelen ben onu sağlıkta yaşıyorum atlatıcaz inşallah

Sezaryandan değil de sonrasından korkuyorum aslında kız ameliyat bir nevi çünkü sonrasında toparlanmak zor diyorlar sen çabuk kalkabildin mi ayağa sonrası nasıldı?
Ben gece oldum sezeryan , sabah 7-8 gıbı ılk ayaga kaldırdılar , babam gelınımızı görmüş 3 ebeyle zor kalkmış bı adım atıp gerı yatmış , gorcem ben senı dıyordu ben bıyandan yatağa tutunup ebenin desteğiyle kalkabıldım ve on dakıka yürüdüm aralıklarla hep o gün , sez sonrakı ılkgecem anamla tartışıp sakın yataktan kalkma dememın üstüne tüm gece tek basıma yattım kalktım ılgılendım enzırdım alt aldım egıldım kalktım wcye gıttım , hastanede yatağın kollarından tutunup kalkmak bana çok kolay geldı evegıdınce sadece tutuncak yer bulamayınca bı kaç gün yardım aldım , hemen korselendım yanı benım vücut ve bunyemde çok zorlanmadım açıkçası 5.gun araba kullanmaya başladım fln gözünü korkutma her ıkısı ıcınde bademde şey dıyorum oncesınde cektım okadar rabbım bana güç verdı bılemıcem ben çok korkuyordum korktugum kadar olmadı

Hayırlı olsun

Mfk sık sık degil canım 3 güne bir 2 güne bir spermler zaten 3 gün kesin yaşıyorlar ama ben bir boş bir dolu taraftarıyım riske atmamamk için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…