Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Herkese merhaba 🤗 aranızda baya yeniyim.
Sat 1 Kasım bat 30 Kasım
Meme kanseri geçirip tedavimin 3.senesi sonunda bebek için izin alanlardan biriyim 🤗 36 yaşındayım. Çok şükür reglim geri döndü ve 2 aydır bebek denemesi yapıyoruz. Dilerim bu ay herşey yolunda gider.
Adetim biter bitmez bir ilişki oldu. Bakalım 3 günde bir deneyeceğiz 😊 dualarınız benimle de ol
Çok çok geçmiş olsun sizede umarım herşey gönlünüzce olur 🙏

Hepinize çok teşekkür ederim 💕 güzel haberler paylaşalım umarım

Hoşgeldin kuzum 🌹 Rabbim inşallah bu ay gönlümüzden geçen tüm güzellikleri nasip eder sağ salim hayırlı bir bebiş kucağımızda olur bende 35 yaşımda yım oğluma birr kardeş yapmak istedik ama iki denemem başarız oldu üç ay ara verdik şimdi yeniden deniycez umarım 2023 e minik yavrularımızla gireriz. Hoşgeldin aramıza 💐

Çok çok geçmiş olsun sizede umarım herşey gönlünüzce olur 🙏

En güzel dileklerimiz en hayırlı şekilde olur inşallah

Sat 1 Kasım bat 30 Kasım
Meme kanseri geçirip tedavimin 3.senesi sonunda bebek için izin alanlardan biriyim 🤗 36 yaşındayım. Çok şükür reglim geri döndü ve 2 aydır bebek denemesi yapıyoruz. Dilerim bu ay herşey yolunda gider.
Adetim biter bitmez bir ilişki oldu. Bakalım 3 günde bir deneyeceğiz 😊 dualarınız benimle de olsun
Xoş geldin canım.Bende 34 yaşındayım..hiç çocuk yok.Bu ay seviniriz hepimiz Allahın izniyle

Sat 1 Kasım bat 30 Kasım
Adetim biter bitmez bir ilişki oldu. Bakalım 3 günde bir deneyeceğiz 😊 dualarınız benimle de olsun
Hoş geldiniz 😍❤️❤️ Minnoş meleklerimiz gelsin bu ay yanımıza hepimizin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Testinde ilk kırmızı gördüğümde içime bişey oturdu sanki kondurmak istemiyordum. Herşeyin hayırlısı. Bak sen benim totemimsin bana çokça dua et benim batım daha önce ben sana çokça dua ediyorum 🙏🙏🤣🤣🤣🤣
Hadı bakalım arkadasımmm ınsallah bol duaa bol goll ıle ☺️ Olur bu ıs 😂

Kızlar ben bu ay sanırım cok ustune dusmeyecegım eşim işten ayrılmıs şuan bızımm ıcın extra bu dusunce , Rabbım hayırlısını versın ben her zman burda takıpteyım sadece bu ay sağlam bi iş bulana kadar cok üstüne düşmem sanırım
Hakkında hayırlısı olsun canım 🙏💙
Hayat neler getirir belli olmaz bu ay hem bebiş bakarsın kendiliğinden gelir hem de eşin diğerinden daha güzel bir iş bulur, her şeyin en güzeli en iyisi sizleri bulsun inşallah 🙏

Kızlar 9 kasım yumurtlama günümdü o gün değerlendirdik öncesi sonrası da oldu çatladı yumurta vs yumurtlama olan kasığım ağrıyor ara ara 2-3 gündür bacağım çekiliyor sanki belime de vuruyor anlamadım acaba psikolojik mi

😍😍 Ooo çıtır hatunlar toplanıyordu 🤣🤣🤣😍💃💃💃💃
Ah be kuzum çıtırlıkmı kaldı kendimi çok geç kalmış hissediyorum
Kızlar 9 kasım yumurtlama günümdü o gün değerlendirdik öncesi sonrası da oldu çatladı yumurta vs yumurtlama olan kasığım ağrıyor ara ara 2-3 gündür bacağım çekiliyor sanki belime de vuruyor anlamadım acaba psikolojik mi
Valla eğer oluşuyorsa bi şekilde kendini belli ediyor hadi inşallah gelsin güzel haberler

Belki bir sürpriz ola bilir..kalınca ben kasıkta ağrım vardır..hatda adet olucam kesin diyordum

Belki bir sürpriz ola bilir..kalınca ben kasıkta ağrım vardır..hatda adet olucam kesin diyordum
İlk kez bir yumurtlama günümde o kadar ağrı başladı resmen çatladığını hissettim normalde hafif ağrı olsa da o gün olur biterdi 2-3 gün geçti üstünden şuan bile sağ bacağım belim kaşığım çekiliyor inş oluyordur psikolojik de olabilir gerçi 😅😅 akışta kal diyorum kendime yok olmuyor kafayı yedim , kasım anneleri grubuna bakıyorum arada doğum yapanlar var kafa dağıtıyorum 🤣

İlk kez bir yumurtlama günümde o kadar ağrı başladı resmen çatladığını hissettim normalde hafif ağrı olsa da o gün olur biterdi 2-3 gün geçti üstünden şuan bile sağ bacağım belim kaşığım çekiliyor inş oluyordur psikolojik de olabilir gerçi 😅😅 akışta kal diyorum kendime yok olmuyor kafayı yedim , kasım anneleri grubuna bakıyorum arada doğum yapanlar var kafa dağıtıyorum 🤣
Belkide bir tek benim burda yumurtlamayı takmayan😂zaten sık ilişki oluyor..ondan akıntımı geldı...ağrımı var hiiiç umrumda diğil..4 ay yumurtlamayı takip etdim ovu testlerle stresten başka bir şey diğil ve çok zaman yalniş gösterdi testler..ondan boş verdim☺️Sende takma..batı bekle canım.

Ah be kuzum çıtırlıkmı kaldı kendimi çok geç kalmış hissediyorum 🙈
Geç kaldım perileri bana da geliyor bazen kuzum ama sonra etrafıma bakıyorum benimle yaşıt hala evlenmemiş bir sürü arkadaşım var 😄 biz en azından bir yerden başladık gerisi Allah kerim 😍🙏💙 erken geç bizim kavramlarımız zaten, yoksa Allah katında her şeyin vakti saati zaten en baştan belli ne bir dakika ileri atabilir ne de öne çekebiliriz.
Çocuk istemedim, istedim olmadı, geç evlendim, maddi manevi hazırdım ya da değildim bunların hepsi ama hepsi sadece bahane, aslında Allah'ın tayin ettiği zaman gelmemiş oluyor işte sadece öyle böyle derken o zamanı doldurmaya çalışıyoruz bizler sadece

Kızlar merhaba normalde 2 gün sonra adet günüm genelde öyle ama bazen gecikiyor bu sabah test yaptım da ilk baktım bişey yoktu sanki sonra dikkatli bakınca farkettim ama kuruma çizgisi de olabilir bilmiyorum bir de siz bakar mısınızz

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-12-08-05-42-59_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2022-11-12-08-05-42-59_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20221112_080156.jpg
    IMG_20221112_080156.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar merhaba normalde 2 gün sonra adet günüm genelde öyle ama bazen gecikiyor bu sabah test yaptım da ilk baktım bişey yoktu sanki sonra dikkatli bakınca farkettim ama kuruma çizgisi de olabilir bilmiyorum bir de siz bakar mısınızz
Çok bısey goremıyorum canım ılk beş on dakıkayı değerlendır lütfen

X