Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bir tek çocuk konusu diğilki..mesela benim kız kardeşim 22 evlendi..şimdi 32 yaşi var..benden küçuk 2 yaş..ben ona demedim o zaman..şimdi diyorum yüzüne artık büyük kızın 10 yaşi var MaşAllah.Ama o zaman kendime diyordumki bu kız manyakmı..birde okumuş kız..git çalış sonra evlenirsin..yok yemek et..evi temizle..kocanla ilgilen..kendime zor bakıyorumBen kesin yapamazdım..ama kardeşim çok güzel ev kadını oldu..hatda diyorum kaş ben cocuklarımda onun çocukları gibi çok akıllı terbiyeli olsalar..ama mesela o çalışmadı..hep bana hasretle bakıyordu..kimisi hazır oluyor kimisi bizim gibi

Bende her ıkı tarafa da ozenıp kafası karısangıllerdenim , evlendım 22 cıvarı yoktum da, 23 yaşında tam oğlumu kucağıma aldım evlendıkten hemensonracalısmaya başladım , sonra çalışma sıkıcı geldı hamıle kaldım bebıs doğdu onla ılgılen et 3 e yaklaştı buseferde ev hanımlıgından sıkıldım tekrar çalışmaya başladım 1 sene oldu ,kurutma robot aırfrey ıstedıgım seylerı aldım gönlünce sımdı tekrardan dıyorum bebıs olsun ev hayatıma gecıs yapayım

Ben bu yazılanları yaptım 9’u yumurtlama günümdü bakalım göreceğiz 2 hafta sonra belli olacak

Ama olsun ikisinide yapmışsın güzelAma ben çocuk konusunda hassas olduğumdan..hep diyordum doğurdum kim bakıcak..kendi anneme bile veremem..şimdi zaten her kesten uzak düştüm..Annem torunlarına her şey izin veriyor..ama kendi cocuklarına öyle diğildiValla ben cehiz topladım..ne paralar geldi geçti elimden

Evet kuzum çok önemli Satürn hizalanması yaşanıyor doğum haritasındaki konumuna dönüyor Satürn aslında bize o olgunluğu veren de o oluyor biraz
Evet banada doğum haritama bakan kadın oyle demıstı 2023 de bır amelıyat görünüyor sezeryan olabılır dedı o zamanlar bebıs düşünmüyordum bıde edişim bu sene 29 yaş dongusu ve hayatını degıstırecek kararlar verecek seçimler yapacak ve bu döngünün ekmegını sonraki senlerde çok yıyecek demişti

Bende öyle dıyorumdım kımse bakamaz bırakamam veremem bırakılıyormus verılıyormus kaynanam bakıyor 1 senedır

Maşallah kardeşine valla herkes bir olmuyor işte ben de 20 yaşında daha üniversite okurken nişanlandım, 24 un sonlarına doğru evlendim, çalışmaya da okul biter bitmez başladım hemen, evlilik sorumluluğu almak is sorumlulugu almak hiç zor gelmedi ama çocuğa cesaret edemedim işte

Ah ben de çok özeniyorum o söz dinleyen sakin çocuklara ama nasip olur mu bilmem
Sen bensin resmen ya ben de öyle çeyizimi her şeyimi kendim yaptım ayrıca benim de annem bakabilir yakında oturuyor ama ben istemem açıkçası çünkü birçok konuda bakış açımız haliyle kuşak farkından dolayı farklı, çocuğum olursa en az bir üç sene çalışma hayatına ara vereceğim tek ilgi odağım çocuk olacak diye direttigim de için de bu kadar uzadı bu mesele kariyerime o kadar ara vermeyi gözüm yemedi hiç

İyi beklemiş eşin helal olsunValla bende bakıyorum yiyenlerime o kadar üslu..hep okul..telefon ellerinde olmaz kesinlikle.Ama kardeşim eşiyle çok yıpranıyorlar onlar için..hiç kolay diğil.
Demek benzerlik varBen bura gelin gelmeseydim hayatda 12 senelik işimi bırakmazdım..Azerbaycan'da kurallar biraz farklı..mesela çocuk yaptın 3 sene işe cıkmaya bilirsin..sonra birinde yap olucak 6 sene..sonrada işe cıka bilirsin

Valla bendede başladı 30 yaş sendromu 29 um ay olarak gırdım 2023 te tam 30 olacagım 13 senelik evliyim çok erken evlendim 12 yasında oğlum 9 yaşında kızım var keşke bende okuyup kendi ayaklarımın üstünde durabılseydim ama şartlar öyle gerektı ozamn oğlumu çok zor büyüttüm zor bir çocuk çünkü Bearhug sen çocukların birşeyıne bakıyodun neyıdı o benim oğlan da bakarmısın

Evet Satürn döngüsü çok efsane bir şey cidden hem zorluyor çok ama eğer doğru yonetirsen sonrasında büyük ödüller bırakıp gidiyor inşallah söylediği tüm iyi şeyler gerçek olur canım
Ay sezaryandan korkuyorum ben ya normal doğumdan da korkuyorum ama haha üçüncü bir yol çıkar mı ben dogurana kadar

Yaa sen Azerbaycan'da mısın vay kardeş ülke çok merak ediyorum oraları da inşallah bir gün gelmek nasip olur
Aaa ne güzel aslında burada da ücretsiz izin alırsan bir süre evde bebekle ilgilenebiliyorsun ama o kadar ara verince illa yerine biri geçiyor falan derken bir kere bırakınca tekrar adapte olmak zor ve ne yazık ki üç sene çalışmamak birçok sektörde kariyer anlamında seni baya geriye atıyor. Hırs küpü herkes mübarek çocuk büyütürken böyle şeylerle uğraşmak istemiyor insan huzurum olsun zamanım ilgim onun olsun istiyor bakalım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Maşallah canım ya bu yaşta kocaman çocukların var o da çok büyük bir nimet hepimizin hayat yolu bir şekilde şekil alıyor işte önemli olan huzurlu mutlu olmak
Bir süredir program sıkıntılı canım tatildeyken hata verdi hala da duzeltemedim başka yerlerden bakınca da kafam karışıyor ama sen yaz bana tam doğum saatini gününü ve doğduğu şehri ben kaydedeyim programı duzeltebilirsek bakarim inşallah

Evet azeriyimçok güzel yerler evet..eşim bile bir türlü gidemedi..biletler çok pahalı..tl değeri yok orda..ondan bir türlü gidemedik..diyorum cocuğum olsun o zaman gideriz İn şa Allah.Ayy kuzum işi düşünmeyecez artık..cocuk olmayınca evlilikte bir temel bile olmuyor..Bu ay sevinek hepimiz

Ben astrolojiyle ilgileniyorum kızlar ne yapın edin sabahın körü doğurmayın sabahın erken saatleri bebişin doğum haritasında güneşin 12.evde olması demek oluyor çoğu zaman güneş 12. Evde pek iyi değil kendini pek göstermeyebilir çok çabalar bu hayatta zorluk getirebilir. Sezaryen doğumda malesef çoğu doktor sabahın köründe çocukları alıyor güneş 12 ye geliyor benim de öyle..
İki kuzenimin doğumunda öğle saatlerinde getirttim saatlerini o saatte doğurdular biri hep der Allah razı olsun senden diye hatta ben doktoruma şimdiden dedim olurda acil durum dısında dediğim saatte yapamaz olursanız varsa kuralınız başka doktor bakayım şimdiden dedim

Ay kızlar bende 22 yaşında evlendim okul okurken sonra okul bitti kpss atanma vs uğraşırken evlilikte 3 seneyi devirdik 4. Senemize girdik. Şimdi 25.5 yaşındayım eşimin bol çocuk isteği neticesinde girdik bu yola sonra denememize rağmen 1 sene olmayınca o çocuk isteği bendede tavan yapmış oldu haliyle

Tamamdır inşallah yazayım doğum saati 17.15 pazar günü doğdu bursa gemlik'te dogdu

Satürn döngüsü ne yaaaa beni de bilgilendirin noluyo öyle olunca Allah ım çok cahilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…