Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kullana bilirsin canım..ben kullandım demir yüksek çıkti bende

Kızlar tamamlayıcı doğum icin sigorta yaptırdınız mı ben Anadolu sigortadan yaptırdım 5600’e geldi 1 yıl içinde doğum olursa karşılayacak yüzde yüz içinde 10 adet muayene ve testler de var hamilelik planlıyoruz sigorta yapmayanlar değerlendirebilir

Ben de düşündüm kısa süreli gebeliği sadece Anadolu sigorta yapıyor. Aslında çok mantıklı ama 1 ay içinde hamile kalmak sıkıntı biraz

Ben yaptırmıştım canım o zaman 3500 e 10 muayene ücretsizdi gebelik düşününce insan zaten sık sık muayeneye gidiyor felan doğum dahil yapmıştım. Zaten o ilk yaptığım senedekinden yararlanamam ama olurda hamile kalırsam sigortayı yeniletirim devam eder diye düşünmüştüm. Mesela kürtaj olmak zorunda kaldım normalde kürtaj 4500 ama benim sigorta karşıladı
7 tanede muayene kullanmışım sigortamın bitmesine 4 ay kaldı biter bitmez yenilerim çok memnun kaldım

Çok avantajlı gerçekten , iyi ki yaptırmışım sürçe olmazsa uzatırım diyorum bende daha iyi olur testler bile pahalı özele gidiyoruz deli gibi para veriyoruz muayene desek zaten kaç katı çıkıyor cebimizden

Kızlar benim ferrıtınde 8 cıkmıştı saglık ocagında hap vermıştı ama fazla önemsemedim gebeliğe engelmi kansızlıkta 9 çıktı ne yapmam lazım vıtamın faln hicbirsey kullanmıyorum ne almamı onerırsınız

Benim de çok düsük demirim uzun zamandır kullanmıyorum ilaç doktor da vermedi pek ilgilenmedi kullansam mı acaba minik şuruplardan

Güzel canım..eşim yaptırmak istedi bana..ama doğum..testleri karşılamıyor dediler..bizde yaptırmadık

Kızlar Listeye eklenmek ısteyenler özellıkle benı etıkektlesın , haftasonu aramıza katılıpta ısteyen olursa pazartesı hatırlatsın mutlaka Pcden daha kolay oluyor hsonu geldi tatilmiz
Merhaba canım sat 9 kasım bat 7 Aralık. Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…