Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ne güzel şeyler bunlar canımmm hadi bakim beta saglıklı bir şekilde yükselmiştir inşalalh canım güzel haberlerini bekliyoruz 🤗🤗
Çok şükür. İnşallah canım amin 🤲💕
Valla bilemiyorum kuzum..sol kasıkta belde ağırlık var..sanki adet olucam..ama idrarda burdan kafamı karıştırıyor🤷🏻‍♀️
Canım ben normalde de çok sık idrara çıkarım ama bu başka yaa noluyor diyorsun böbreklerim ağrıdı geçen hafta düşün 😂

Aksi kız ama bir o kadar da bal itogluit 😂 etutte bile Osman herif yaaa diyorlar 😂😂😂 kendi 6 yaşında ama küçük herif teyzesi atari hiç bitmez totosunu yediğimin ,🥰🥰🥰 Allah hepsini bağışlasın kurban olduğum evlat sevilmez mi hiç, ne olsa sevilir ...
Kız bu başaklar hep mi böyle atarlı giderli benim büyük kızımda öyle. Ama yinede seviyorum başak burcunu çok titiz detaycı bazen yorsada 😂😂amaa çokda hırslılar bence 😆😆

Çok şükür. İnşallah canım amin 🤲💕

Canım ben normalde de çok sık idrara çıkarım ama bu başka yaa noluyor diyorsun böbreklerim ağrıdı geçen hafta düşün 😂
Ama ben aksine sık sık gitmem idrara..hatda misafir gidince saklarım gitmem yani..ama şimdi mesela gitsem tutamam😀

X xname bende hamile oldugumu ögrenmeden önce sok tarafıma öyle bir agrı girdiki yerimden zığladım resmen eşim noluyor demişti yani 😂😂
Valla cok siddetliydi benimde sizin gibi hastalik var mi diye dusundum sağ tarafta olsa apandist diye dusunecektim yani 🤣

Aksi kız ama bir o kadar da bal itogluit 😂 etutte bile Osman herif yaaa diyorlar 😂😂😂 kendi 6 yaşında ama küçük herif teyzesi atari hiç bitmez totosunu yediğimin ,🥰🥰🥰 Allah hepsini bağışlasın kurban olduğum evlat sevilmez mi hiç, ne olsa sevilir ...
Amin canım amin allah acılarını göstermesin inşallah 🥰🥰

Bende hic ibtimal vermiyordum 2 kez korunmasiz iliski yasadim ve ikisinin arasinda 5 gün var yumurtlama gunu bile olmadi yani iceride canli spermler kalmis demekki hic ihtimal vermiyordum ama bu belirtiler acaba mi dedirtti yani hayirlisi olsin olmasa bile uzulme ben uzulmezdim cunku kendimi aralik ayina baya odaklamistim duzenli iliskiyle asıl onumuzdeki ay deneyecektim daha basindasin stres yapma insallah vardie 🤗
Ya eveeett , biz de daha ilk ay diye çok üstüne düşmedik öyle, sadece 3 kez korunmasız ilişki oldu 4 er gün arayla. Yumurtlama günü muydu değilmiydi bilmiyorum bile. Sonra kendimi burda buldum işte. Sadece korunmuyor olmak bile içimdeki anne olma hissini delicesine harekete geçirmeye yetti 🥺 Rabbim sağlıklı büyümek nasip etsin yavrunuza inşallah 🍀🤲 yoksa üzülmem ama varsa aşırı sevinirim , öyle söyleyeyim 😊😊😊

Bende hic ibtimal vermiyordum 2 kez korunmasiz iliski yasadim ve ikisinin arasinda 5 gün var yumurtlama gunu bile olmadi yani iceride canli spermler kalmis demekki hic ihtimal vermiyordum ama bu belirtiler acaba mi dedirtti yani hayirlisi olsin olmasa bile uzulme ben uzulmezdim cunku kendimi aralik ayina baya odaklamistim duzenli iliskiyle asıl onumuzdeki ay deneyecektim daha basindasin stres yapma insallah vardie 🤗
Ya belirtileriniz nelerdi acaba, kaçırdım okuyamadım üzerine çok konuşma olmuş da, şimdi tekrar baktım bulamadım da. Rica etsem tekrar yazabilir misiniz

Canım farzet hamilesin ve troid yüksek çıktı doktor zaten mecbur ilaç başlayacak
Yok canım troit zaten ben diğer oglumdada kullandim bu başka bir ilaç dr ya hep ya hiç kuralı vardır bu ilaçta dedi yani ya zarar verir ya vermez ama gebelikte c sınıfı bi ilacmis yani hamileysen içme ama baskada çaren yok dedi beta 1 geldi ama dediğim gibi daha 1 hafta var insan yinede acaba mi diyor iste ilaci aldim bakışıyoruz

Aşılamaya aslında hazırlanıyorum olmasa .geç bile kaldım😏Belki olur diye bir umut var..bu kadar mfk kullanıyoruz
Ne zaman olmuştun kürtaj. Mfk ile ilgili hiç bilgim yok hayıt tentüru kullandın mi hiç çok faydası olduğunu okumuştum bende kullanmaya başladım 1 ay olmadı daha alalı ama bakalım ne olacak.. umut her zaman vardır birakma onu 🤗✨

Ne zaman olmuştun kürtaj. Mfk ile ilgili hiç bilgim yok hayıt tentüru kullandın mi hiç çok faydası olduğunu okumuştum bende kullanmaya başladım 1 ay olmadı daha alalı ama bakalım ne olacak.. umut her zaman vardır birakma onu 🤗✨
31 ağustosta kürtaj oldum..1 ayım olmadı..bu ikinci denemem.Hayıt denemedim..ama mfk önce çok şey denedim olmadı.mfk iyi geldi bana.Aynen canım umut her zaman vardır🤗

X