Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Sonra işte benim belirtiler geçmeyince kadın doğuma gittim bişey çıkmadı. Dahiliye, kalp, nöroloji hepsini gezdim. Kimse bişey bulamayınca majör depresyon teşhisi koydular. 2.5 aydır antidepresan kullanıyorum işte.

Bence de kimsayalmış şimdi anlıyorum kimyasal olduğunu tabi.

Bilinmezlik beni en en en etkıleyen şey gardasım olan program netlık seven knsanım ama kaç kez gordum hayat planladıkların ustune gıtmedıgını
Aynen ben de hiç sevmem belirsizliği net olan her şeyi daha çok severim bir şey ya siyah olmalı ya beyaz olmalı gri olmamalı
Vay be ne konuştum amaaa

Oo aşk olsun ama test günü bata kaç kala
Aşko valla kamyon çarpmış gibiyim yaa geçen ay da bir ara böyle oldum ama o hava değişimi yüzündendi kısa sürede de geçmişti zaten bunu cuma gününden beri çekiyorum grip olacağım diye bekliyorum ama olmadım da henüz
Çatlama gününe göre bata tam iki gün kalmış olacak cuma günü on ikinci günde yapacağım yani erken gebelik de var elimde bir şey varsa cuma günü testte görürüm diye düşünüyorum erken olmaz dimi?
Sıvılceye çok bağlanma bence hamıssende çıkabilir
Haklısın kuzum aslında öyle düşünmemek lazım ama nedense o uğursuzu görünce aha adet gelecek diyorum hep içimden

Güzel haberlerini keyifle bekliyorum kuzum etiketle muhakkak

12.gün gayet güzel bırgun bence makul yap yap yaklaşmış ben daha yenı yumurtlama dönemindeyim 21.günüm

Ben olsam saçını başını yolarim yeminle bak hiç kendimi tutamam
4 yıldır etmediği kalmadı zaten alt edemedi buradan vurabildi beni.en zayıf noktam. Normalde aramızda geçenlerden kimseye bahsetmezdim bu olaydan sonra biraz kendimi toplayınca aradım herkese anlattım.Yine anlatmam zannetmişti, tüm aile hatta kendi eşi ve çocukları bile burnundan getirdi. Bende eşimin ailesine gittikçe yok gibi davranıyorum özür diledi ama işte lafta.

12.gün gayet güzel bırgun bence makul yap yap yaklaşmış ben daha yenı yumurtlama dönemindeyim 21.günüm

Haydi gözün aydın kuzu bugün yarın derken gelmiş sonunda
Yansın geceler artık
Yalnız ne kadar etkilemiş döngü süreni kimyasal yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…