Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ayy Allah korusun kızlarını..Benim hiç yok..yaşımda az diğil..geç hamile kaldım sonrada giderken doktor dedi kalbi zayıf atıyor 1 hafta bekleyek dedi belki gelişti..ama bende kanamada vardır..sonra kalbi durdu..kendime gelemedim..o kadar sevinmiştimki anne oluyorum..ve en korktuğum yine bu kadar beklemeyim..

Allah bir daha göstermesin canım ben 24 yaşındayım allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepsi imtihanımız var bundada bir hayr rabbim gönlümüze göre hayırlısını versin canım çok geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın❤❤

Korunmayı bırakmakla ılgılı olabılır canım bu ay benımkıde cok cıns oldu once lekelenme 1,5 gün sonra birden yogun kanama ınanılmaz bı karın agrısı

Çıplak gözle gölge gibi gördüm çok çok az ama. Siz de görün diye koyulaştırdım ama belli olmuyor galiba. 2 Aralık bat canım
Bat’a daha var suan bebiş varsa da çıkmaz bir kaç gün bekle kuzum ya da her sabah yap

Amin canım.Daha çok gençsin canım..bir daha olucak.Bende yaş 34 zamanım yok..kadınlar istediği zaman anne olamıyor malesef değerler yaş irelledikce değişiyor.Allah 2 tane sağlıklı hayırlı evlad versin bana yeter.

Amin canım teşekkür ederim
Kuzum sen yine dediğim masajı yap..zararı yok..Bende 33 günde sandımki adet oluyorum 7 gün devam etdi..5 gün geçti 39 ya 40 günde adet oldum..yine 7 gün devam etdi..doktorum dediki en son olan senin adetin
Canım yaptım 3-4 gün yaptım hiç gelecek gibi durmuyor ama şimdi tekrar başlıyayım hem masaj hemde ada çayı ikilisi yapalım

Kızlar sizin çevreniz en azından bebek ne zaman diye sormuş benimkiler ne bebeği daha yaşın küçük (30 yaşındayım) bekle yapma çocuk mu getirilir bu dünyaya vs vs vs benimkiler böyle akıl veriyordu hep bir tane yap diyen olmadı kimseyi memnun edemeyiz malesef :)

Kızlar mesajlarınızdan yola çıkarak bi sonuca vardım ben galiba daha önce kimyasal gebelik geçirdim. Bişeyi etkiler mi bu acaba. 3 ay önce kadardı.miğde bulantısı baş dönmesi falan vardı halsizlik. Ben bunları hamilelik mi diye düşünüp test yapmıştım Hatta testler pozitifti sonra adet oldum. Belirtiler devam edince doktora gittim. Meğerse hamilelikle ilgisi yokmuş. Depresyon belirtisiymiş.ama testler pozitifti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…