Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Beta bakıp kimyasal mı değil mi anlıyorlarmış o dönem beta hic bakılmadı mı canım

Kız o zaman bu grup komple her ay depresyona giriyor ya kimyasal geçirmişsin canım testte pozitif görüp sonra adet olduysan

Canım benim kuzenim de senin yaşlarında yumurta tembelliği vardı hangi ilaçları verdi doktoru bilmiyorum ama bir sene sonra hamile kaldı şu an 7 aylık gebe sende kalırsın Allah'ın izniyle

Kızlar regl olmam gerekiyordu dün ,yumurtlama tarihine göre de bugün ama yok ,dün suruntu halinde geldi sabah da aynı şekilde ama göğüslerim çok hassas ve regl de yok .bu yerleşme kanaması tam olarak ne zaman oluyor yaşayan varsa yazabilir mi bu durumu

Bearhug nerelerdesin canım bu aralar göremedim mi hic mesajlarını ben
Kuzum acayip bir halsizlik ve uyku hali var üzerimde siteye giriyorum ama bir yerden sonra asla konuyu takip edemiyorum telefon elimde uyuyakaldım kaç kere mesajları okuyayım derken, televizyon izlerken, çalışırken hatta bıraksan ayakta bile uyuyacağım o kadar feci bir halsizlik ve uykusuzluk, uyumama rağmen de geçmiyor grip olacak gibiyken olur ya aynen öyleyim umarım hasta olmuyorumdur cuma günü test günüm bir de zaman geçmiyor bir türlü güzel haber alırsam davulla zurnayla gelicem inşallah

Çok geçmiş olsun insallah bebiş etkileridir bunlar Güzel haberler bekliyoruz

Psıkolojık bır test nasıl pozıtıf çıksın ya kımyasaldır canım benımde oldu ben kan da verdım 22 17 çıktı ıkı üç Hun arayla adetten beş dün sonra kanamam başladı bu ay döngüm degıstı 21.gündeyım muhtemelden yenı yumurtlama oluyor

Çok geçmiş olsun insallah bebiş etkileridir bunlar Güzel haberler bekliyoruz
İnşallah canım henüz bu aydan umudu kesmedim meşhur sivilce hala çıkmadı çünkü ama her an çıkadabilir meymenetsiz yoksa bile cumaya kadar çıkmasın da en azından umudum böyle devam etsin

Oo aşk olsun ama test günü bata kaç kala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…