Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kuzum sanmam ya bilemedim. Normalde benım dırek adet atesıne düşer ama kımyasal olunca dusmedı sadece

Yap gitsin ya nolacak zaten adet olduğun için beklentiye girmeden rahat rahat test yaparsın aklına gelen düşüncelerde netleşir

Canım korunmayı yeni bıraktıysan düzeninde farklılaşmalar yaşayabilirsin hep öyle oluyor mesela ben de bıraktığımda gecikti düzeni kaçtı falan. Vücut kendini hazırlıyor. Ama bunu beslenme düzeni vs de etkileyebiliyor. Ben de adetimin azaldığını düşünerek gitmiştim ama doktor bizim için az olanı makbul demişti hormon ve değerlerim normaldi hiçbir sorun ypk demişti ama herkesin vücudu kendine özel. İstersen için rahat etmezse rutin bir kontrole gidersin

Sanmam kıs geldı belkı ondan olabılır kuzum benımkısı hele bu ne
Bu ay hepimizin ateşleri isyan etti farkında mısın bence seninki yarın yükselecek. Yarın yükselirse bat 13 Aralık. Bugün çatlayacak belli ki. Bayağı düşmüş çünkü. Ya ben benimkini anlayamadım ya düşüyor mu yükseliyor mu sabit mi yumurtlama oldu mu olacak mı yarını bekleyeceğim yine kış geldi ama canım evde kalorifer yanıyor sıcak yani anlamadım işte. Bizi kimyasallar mı etkiledi acaba. Benim bir de fitil faktörüm var

Evet ama oyle olunca degerlı gün bugün oluyor dün okadar adamı sürüdüm uykusundan kaldırdım yanı gerçekten bı ısyan var tablonda denesene 36.6 36.6 dıye uc gün girsene bı yumurtlama gısterıyormu algılayacakmı fıtığın yan etkılerı okudun mu, ıstedıgı kadar yansın gecenin serınlıgı fln oluyo yıne ya

Canım her döngü birbirinin aynısı olmayacağı gibi her saatte de aynı olmayabilir. Ateş çok hassas. Ben hep 06:00-06:10 arası ölçüyprum alarmım sağolsun :) Zaten işe de gitmem gerekiyor çocukların beslenmesi fln derken iyi oluyor yani.. Bebeğim kritik değerlendirmeleri de yapmışssın bundan sonrası çay çekirdek vakti

fnd_50 dun yaptığımda boşa gıttı asıl bugun degerlendırmek lazımmış bence of sınırım bozuldu normalde bu günden 5 gün sonra adet fln olmam lazımdı 20.günüm döngüde
Kız deli misin nesi boşa gitti bugün çatlarsa zaten ömrü ne kadar yumurtanın. İçindekiler onu karşılar. Sperm uzun yaşıyor. Kendini gereksiz strese sokma boşa falan gitmedi. Olacağı varsa tek ilişkide oluyor yine oluyor. Bunlar bahanesi. Kendini topla. Canım kimyasal atlattın vücut ona göre ileri attı. İşte ben Mfk kullanmadan önce milletin döngüsü yaklaşırken ben daha yeni yumurtlamış oluyordum 18-20-21 Allah ne verdiyse bekle babam bekle ki yumurta catlasın. Şimdi gecikiyor sanki anlamadım. Allah hayırlısını versin çıkar kendini stresten.

Kuzus ya bugun degerlendırmesem kaçar dimi

Eklentiler

• 6AED660B-29D6-4FC0-8224-030796DB4BC4.png
    164 KB · Görüntüleme: 27
Karsılarmı bılmıyorum sankı yumurtlamadan oncekılerı çok ıse yaramazmıs asıl çatlama günü olması lazımmış gıbı gelıyor geven ay bu ay benı mental olarak da duygusal yordu dün bırde arkadaslarlaydık oğlumun arkadaşlarından doğum hıkayelerıne geldı konu bırazda orda ıcerlendım yıne kızdım basıma gelenlere bı tuhafım sabahta zar zor kalktım atesımı 6.45 de de olctum aynı 7 de de olctum aynı 7.40 da da olctum aynı dünkü havuçlar müdahale ettı herhal

Önce sakinleş. Beni dinle. Sen öyle yaparsan olmaz. Senin zaten bugün yumurta çatladı ya da çatlamak üzere. Şuan senin içinde sperm var mı yok mu? Ya Allah istesin yeter ki onun için bugün ya da yarın engel olur mu. O ol diyecek olacak. İşte kendimizi böyle kastığımız için olmuyor. Ben işte ovu testi kullanırken aynen böyleydim. Yok bugünü değerlendirmeliyiz yok şu günü değerlendirmeliyiz. Görev gibi. Bu da isteksiz şekilde oluyor etkiliyor. Gün aşırı zaten sperm kalıyor. Bak benim kardeşim kaç ay denedi her gün yaptılar bir ay içinde neredeyse. Stres stres stres. Üç dört defa kimyasal oldu gelin. Sonra bunlar bıraktı yoruldu artık. Öylesine bir kere sadece tek bir ilişkinin olduğu ay hamile kaldı bizim gelin. 8 haftalık hamile Şuan. Diyorum ya yeter ki Allah istesin. Lütfen şimdi sakinleş

Evet azıcık kendini toplaman için sana müsade veriyorum. Bir elini yüzünü yıka ve sakin sakin düşün. Bu olay bizim elimizde olan bir şey değil zaten. Tamam haklısın olay bizi çok yoruyor çok yıpratıyor üzülüyoruz ağlıyoruz niye olmadı diyoruz ama hata ediyoruz şöyle bir düşününce olacağı varsa her türlü olur. Gün bahane yumurta bahane fitil bahane havuç bahane. Bizimkisi umut. Bu yolda umudumuz var. Yaşayacak ömrü olan gelecekse buna kimse hiçbir şey engel olmaz. Bu ay bu şekilde düşünüyorum kendimi hep telkin ediyorum inan daha rahatım. Yine olmazsa yine belki az üzüleceğim ama artık o kadar yıpratmayacagım kendimi. Sen de yıpratma. Yüz yüze görmedim seni ama seviyorum seni. İyi ol.

Papatyamaviss Oku yazdıklarımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…