Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Hepsinin bir zamanı olduğunu kabul ettiğin an bu kafa değişir bebişim. Sen bu ateşi de stres olmak için ölçmüyorsun , çok stres olacaksan 2-3-2-3 yap bak MFK da onu öneriyor.
Papatyamaviss Kesinlikle buna katılıyorum her gün ilişki insanı da sıkıyor psikolojik olarak da yıpratıyor bir yerden sonra göreve dönüşüyor bak ben bu ay 8-11-14 en son dün 16. Da ilişki oldu. İlk zamanlar araya 2 gün boşluk koyuyorum şimdi birer koyarak daha iyi oluyor. 18 ve 20 de olur aksilik olmazsa sonra çok kasmam. İki aydır böyle yapıyorum ve pozitifi de görüyorum sen biliyorsun ama devamı gelmiyor bir gün gelecek önceden şu günü de kaçırdıysam bugün de yaptım yarın da yapayım ay hem adam sıkılıyor hem sen.

Anaaaa tabloda bile adımız yok terk ediyorum burayı o kadar yazıp çiziyorum adım bile yok küstüm

İnşallah güzel haberler alırsın canım bende kürtaj oldum 8 ay geçti hamile kalamıyorum inşallah bende tüm isteyenlerede hayırlı evlatlar nasip etsin ❤

Kızlar ya ateşim düştü iyice niye gelmiyor bu adet ada çayı felanda içtim yani sökülür diye valla iyice canım sıkılmaya başladı normalde benim adet olacağım zaman göğüslerim karnım felan inanılmaz ağrır hiç belirtimde yok adet olup denemelere başlamak sürece girmek istiyorum artık ama ben bekledikçe o gelmiyor

Eklentiler

• IMG_20221129_095206.jpg
    140,2 KB · Görüntüleme: 60
Arkadaşlar canli gözle cok hafif siliz cizgi goruyorum ben mi goruyorum acaba dün yaptigimda hic cikmamisti bu sabah cok cok az siliz cikti tesr artimed 10 dkkasa cikti bat yarin veya persembe

Eklentiler

• 20221129_095345.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 56
Eli kulağında canım inşallah doktora gittin mi peki hiç hikayen ne tam bilmiyorum ama

Eli kulağında canım inşallah doktora gittin mi peki hiç hikayen ne tam bilmiyorum ama
Canım 10 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum bugün 37 gün oldu ama adet ısrarla gelmiyor doktora kürtajdan 1 hafta sonra gitmiştim sıkıntı yok demişti. Cumartesiye kadar gelmezse bida gideyim diyor sonuçta 40 günü geçmiş olacak artık normal değildir herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…