Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Önce sakinleş. Beni dinle. Sen öyle yaparsan olmaz. Senin zaten bugün yumurta çatladı ya da çatlamak üzere. Şuan senin içinde sperm var mı yok mu? Ya Allah istesin yeter ki onun için bugün ya da yarın engel olur mu. O ol diyecek olacak. İşte kendimizi böyle kastığımız için olmuyor. Ben işte ovu testi kullanırken aynen böyleydim. Yok bugünü değerlendirmeliyiz yok şu günü değerlendirmeliyiz. Görev gibi. Bu da isteksiz şekilde oluyor etkiliyor. Gün aşırı zaten sperm kalıyor. Bak benim kardeşim kaç ay denedi her gün yaptılar bir ay içinde neredeyse. Stres stres stres. Üç dört defa kimyasal oldu gelin. Sonra bunlar bıraktı yoruldu artık. Öylesine bir kere sadece tek bir ilişkinin olduğu ay hamile kaldı bizim gelin. 8 haftalık hamile Şuan. Diyorum ya yeter ki Allah istesin. Lütfen şimdi sakinleş

Evet azıcık kendini toplaman için sana müsade veriyorum. Bir elini yüzünü yıka ve sakin sakin düşün. Bu olay bizim elimizde olan bir şey değil zaten. Tamam haklısın olay bizi çok yoruyor çok yıpratıyor üzülüyoruz ağlıyoruz niye olmadı diyoruz ama hata ediyoruz şöyle bir düşününce olacağı varsa her türlü olur. Gün bahane yumurta bahane fitil bahane havuç bahane. Bizimkisi umut. Bu yolda umudumuz var. Yaşayacak ömrü olan gelecekse buna kimse hiçbir şey engel olmaz. Bu ay bu şekilde düşünüyorum kendimi hep telkin ediyorum inan daha rahatım. Yine olmazsa yine belki az üzüleceğim ama artık o kadar yıpratmayacagım kendimi. Sen de yıpratma. Yüz yüze görmedim seni ama seviyorum seni. İyi ol.
evet dun kendımı cok kotu hıssettım zorakı sankı adama yaptırdım gorev gıbı hıc hosuma gıtmedı , bı degısık oldum oturdum agladım boşalttım kendımı esımde uzuldu de geldı neden boyle yapıyorsun dıye , neden boyle yapıyorum neden gergınım neden bu kasıntım .. her takmıcam dedıgımde daha cok takıyor olmam bu ayda olmazsa atesıde bırakabılırım salabılırım arada olan kımyasal da benı yordu sanırım bılmıyorum ıste ya kendımce bı moda gırdım cıkamıyorum , ama calısıyorum pozitifbiri pozitifbiri

evet dun kendımı cok kotu hıssettım zorakı sankı adama yaptırdım gorev gıbı hıc hosuma gıtmedı , bı degısık oldum oturdum agladım boşalttım kendımı esımde uzuldu de geldı neden boyle yapıyorsun dıye , neden boyle yapıyorum neden gergınım neden bu kasıntım .. her takmıcam dedıgımde daha cok takıyor olmam bu ayda olmazsa atesıde bırakabılırım salabılırım arada olan kımyasal da benı yordu sanırım bılmıyorum ıste ya kendımce bı moda gırdım cıkamıyorum , ama calısıyorum pozitifbiri pozitifbiri
Hepsinin bir zamanı olduğunu kabul ettiğin an bu kafa değişir bebişim. Sen bu ateşi de stres olmak için ölçmüyorsun , çok stres olacaksan 2-3-2-3 yap bak MFK da onu öneriyor.

Merhaba kızlar ben hayalet çizgi gördüğümü sanıyorum ama sizce de var mı çizgi?

Eklentiler

• 20221129_064503.jpg
    20221129_064503.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 58
Hepsinin bir zamanı olduğunu kabul ettiğin an bu kafa değişir bebişim. Sen bu ateşi de stres olmak için ölçmüyorsun , çok stres olacaksan 2-3-2-3 yap bak MFK da onu öneriyor.
2 3 nasıl oluyor , ateş benı strese sokan degıl aslında bu ay bu kadar gecıkmesı ne zaman gelecegını kestırememem , aslında bana yardımcı oluyor

bebişim atıyorum pazartesi yaptıysan çarşamba yapcan snra Cumartesi, yani bi 2. gün bi 3. gün gibi o günleri de azcık neşelendir ateşlendir yaparsın sen ambians neyim yap :KK70: ama çocuk fikrini düşünerek değil. O ana odaklan ne bilim ışıkları kıs müzik aç 😍
2 3 nasıl oluyor , ateş benı strese sokan degıl aslında bu ay bu kadar gecıkmesı ne zaman gelecegını kestırememem , aslında bana yardımcı oluyor

Aynen işte bir yerden sonra öyle oluyor zoraki yapıyormuş gibi oluyor o yüzden aslında kendimize zarar veriyoruz baka bana kızdığını hatırla kimyasal olunca günlerce girmedim buraya ateş de ölçmicem dedim😂 ama insan umudunu bırakamıyor. Bizi ayakta tutan umut. İnanıyorum her şey çok güzel olacak

X