Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Sabah 6 da kalkıp nasil olcuyorsunuz vallahi helal olsun 😁 ben şimdi olctum normalde hem sabah hemde gun icinde arada bakıyorum ilk defa 37.1cikti bakalim sabah ne çıkacak baya düşük cikiyor sabahlari
Mecbur kalkıyorum canım zaten okula gidiyorum🤦🏻‍♀️😂 bu civarlarda çıkabilir ya da 36.8 falan bence

Al işte bitmiyor türleri vallahi çok degisik ya insan istermi ben 2 aylik kurtaj oldum onda bile kendimi odaya kapatıp ağlamıştım insan cidden kendini suçluyor cok garip psikolojiye giriyo bende kuzenime kurtajimda mesaj atmışım çok kötüyüm hic iyi değilim diye destek olur sanmıştım aradan 5 dk gecti whatsapa durum koymus eski hamilelik fotosu altında da özlenen günler ya benim cevrem süzme mall☆rla dolu 🤣
Hadi elti doğal düşman da kuzen kardeştir ya. Allah akıl fikir versin 🤲🏻

Canım bende kürtaj yaşadım..hamileyken sol kasığım çekiyordu sanki..belkide hamilesin
Çok geçmiş olsun canım, rabbim sağlıkla tekrar nasip eder inşallah. Benim geçen sefer pek belirtim olmamıştı sadece çok gerginlik vardı. Garip bir his çok derinde hissettim rahatsız ediciydi. İnşallah rabbim tekrar nasip eder her birimize😊

[/QUOTE]
O akıntı başladığında bence üst üste ilişki olmasına gerek yok sperm zaten iki üç gün yaşıyor diyelim bugün akıntı geldi bugün ilişki olur yarını boş bırakırım sonraki gün bir daha ilişki olur
Anladım canım çok sağol bende adetim bittiğinden beri şuan bir dolu bir boş yapıyoruz bakalım inşallah bu sefer tutar

Kızlar günaydın bi gölge var mı sizce bana mı öyle geliyor.

Eklentiler

• IMG_20221129_060736.jpg
    IMG_20221129_060736.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 54
Ablalarım gebelik belirtisi var diye gittim kadın doğuma yumurta tembelliği çıktı yıkıldım folidoce verdi bir de antibiyotik sizce hızlandırır mı bi bilgisi olan var mı aranızda hamile kalan var mı kullanfıktan sonra? 19 yaşındayım ve 4 aylık evliyim.

Çok geçmiş olsun canım, rabbim sağlıkla tekrar nasip eder inşallah. Benim geçen sefer pek belirtim olmamıştı sadece çok gerginlik vardı. Garip bir his çok derinde hissettim rahatsız ediciydi. İnşallah rabbim tekrar nasip eder her birimize😊
Sağol canım.Amin.Aslında bendede çok belirti yoktu..hep diyordum adet olucam.

Evet ne diyorsunuz? Papatyamaviss Papatyamaviss pozitifbiri pozitifbiri @Deepblues
Size bir soru soracağım ölçülen saatle çıkan ateş derecesi fark eder mi? Geçen ay 06:40 ta ölçüyordum bu ay 06:15 te. Bu ay derecelerim daha düşük seyrediyor. Ölçülen saatle alakası var mı?

Eklentiler

• B6C3186E-E01F-4BC3-A4C8-FAA171D93726.jpeg
    B6C3186E-E01F-4BC3-A4C8-FAA171D93726.jpeg
    178,9 KB · Görüntüleme: 50
Ablalarım gebelik belirtisi var diye gittim kadın doğuma yumurta tembelliği çıktı yıkıldım folidoce verdi bir de antibiyotik sizce hızlandırır mı bi bilgisi olan var mı aranızda hamile kalan var mı kullanfıktan sonra? 19 yaşındayım ve 4 aylık evliyim.
Amh kaç çıktı kuzum?hemen yıkılma her şeye çare var

Ben antibiyotik değil ama folidoce kullanmıştım. Ama doktorum özellikle vermedi eczaneden rastgele folik asit istedim bunu verdi. Sana ekstrem bir ilaç yada tedavi uygulamıyor canım rahat ol ☺️ Daha yaşın çok genç vakti zamanı gelince olacak emin ol

Evet ne diyorsunuz? Papatyamaviss Papatyamaviss pozitifbiri pozitifbiri @Deepblues
Size bir soru soracağım ölçülen saatle çıkan ateş derecesi fark eder mi? Geçen ay 06:40 ta ölçüyordum bu ay 06:15 te. Bu ay derecelerim daha düşük seyrediyor. Ölçülen saatle alakası var mı?
Sanmam kıs geldı belkı ondan olabılır kuzum benımkısı hele bu ne

Eklentiler

• D9E69F0F-DBE0-421A-AFF2-85E6EF789B2B.png
    D9E69F0F-DBE0-421A-AFF2-85E6EF789B2B.png
    164 KB · Görüntüleme: 28
pozitifbiri pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 Eymen01 Eymen01 Cey1an Cey1an kızlar bir şey soracağım. Son zamanlarda adetim w gün erken kahva lekelenme ile başlardı ki bu da benim için yeni bir şey. Ben 30 günde direk olmaya başlardım. Aralıklı oruç yapıyorum ve başladıktan 1 sene sonra falan 28 e çekmişti. Son aylarda da 26 ya ama iki gün leke olur 28 gün sökülürdüm. Bu ay 28 de geldi ve eski düzen hemen kırmızılar geldi. 2 3 gün yoğun olurdum hem de nasıl yorgun, bebek bezi kullanacak kadar. Ama bu ay ikinci gün yoğundu ama gecesi normaldi. 3 gün çok azdı ve akşama lekelenme gibi oldu. Gecesi açık kahverengi bişeyler gelmiş. Dün ve bu sabah bir şey yok. Hiç böyle olmamıştım. Korunmayı bırakmanın mı etkisi yoksa kist polip falan diyorsunuz ya bende de mi oluştu böyle şeyler. Ateşim 36.8 çıktı. Bu sabah az daha test yapıyordum kendi mi zor tuttum. "Kızım delirme adet oldun ne gebeliği" dedim kendi kendime 🤪🤪🤪

X