Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Regenesis max kullanan var mi Kızlar ya benim doktorum bu takviyeler konusunda hic vermiyor bi şey bi tek z fol folic asitli vitamin yazdı o kadar , demirim biraz düsük bu regenesiste hem balık yağı hem de Demir varmış
Kuzum bunu kullanıyorsun değil mi benim de doktorum bir tek bunu söyledi

Eklentiler

• images.jpeg
    18,7 KB · Görüntüleme: 28
Annem 42 yaşında kardeşimi doğurdu annemin teyzesi 52 yaşında evlendi ikizlere hamile kaldı ilk ay ama yumurta tembelliği bende patladı ben de sanıyorum ki
Ceket atsalar hamile kalırım
Annemin kolay cocugu olmuyor abim ve ben tedaviyle olmuşuz diğer ikiside zaten olmuyo diye korunmamis 5 sene sonra birine yine bi 5 sene sonra digrini doğurmuş ben aksine ilk bebeğe3 ay sonra diğer bebegime 1 ay sonra kaldim simdi 6 aydir deniyorum olmuyor 5 sene sürmez diye umuyorum

Bende gelim o zaman 13 aralıkk bat

Çok garip ama ben hissetmiştim, Kasığım seyirmişti sabaha karşı. Uyandım garip geldi. Meğer o zaman döllenmiş. Çatlatmanın 6. Günü uçuk pembe akıntım oldu, o da yerleşme kanamasıymış. Gözlerim pasparlaktı Yeni ağlamış gibi ama sulu değil. Tırnaklarım da aşırı hızlı uzuyordu!!! Hep kısa kullanırım, o yüzden farkettim. Uçuk ve sivilce hiç çıkmaz mesela. O kadar çirkinleştim ki o dönem anam aynaya bakamıyordum (sürekli kusmaktan gözlerim çukurlastı filan) Bı de farkında değilim hamile olduğumu ben her şeyi iğnenin etkisi sanıyorum neyse işte bunlar 8 hafta sürdü Bu seferki 9 ay sürsün, hepimiz çirkinleşmeye razıyız

Ayy ne büyük heyecan değil mi? Allah'ım bu ay nasip etsin inşallah hepimize. Sen ne zamandır istiyorsun bebis canım?
Biz aslında 11 aylık evliyiz ama 2 yıl önce korunmayı bırakıp tedavilere başladık. Kistlerim vardı. Yumurtalarım kiste dönüyor filan önceki evliliğimde de hiç düşünmemiştim. 2 kedi anasıyım bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…