Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Benim eşimde hiç bir şey içmiyordu valla bu ay başladım. Ben verirsem içiyor yoksa aklına gelmez. D vitamini veriyorum her sabah ben içerken, Omega 3 aldım birde onuda içircem. ben içerken oda içsin.. 3 ay sonra da işe yarayacaksa o zaman yarasın napalım. Birde çiğ kabak çekirdeği aldım ondan 1 avuç yiyoruz 2 gecedir bu ay yiyelim :) burda okumuştum onuda.

Geçen ay ayaklarımı havaya diktim olmadı bu ay aman diyorum 5-10 yatıp kalkıyorum altıma peçete koyuyorum öyle kalıyor
Yarım saat sırt üstü mutlaka yat ya, ayak kaldırmasan da olur bel altına bir yastık yeterli oluyor diyor doktorlar da yarım saat yat sen yine de kahveyi mahveyi boşver :)

kullandm testi 3 4 ay yumurtlamamı tahmin edebiliyorum artk geçen ayda yapmştm ama değerlendiremdk mantar vardı meditasyona bakaym bakalm

Kızlar araniza yeni katildim benim de sat 26 ekim bat 30 kasim gibi duruyo eylul 28 de 8 haftalik bebegim kalbi durdu kurtaj oldum ama şükür 2 oglum var ama bi tane daha olsun istiyoruz nasip olursa

Kızlar araniza yeni katildim benim de sat 26 ekim bat 30 kasim gibi duruyo eylul 28 de 8 haftalik bebegim kalbi durdu kurtaj oldum ama şükür 2 oglum var ama bi tane daha olsun istiyoruz nasip olursa
Sizinle aynı sat ve bat tarihlerimiz

Merhaba kızlar bende kürtaj sonrası üç Ay dinlendim bu ay adet sonrası başlıyorum umarım bu ay hepimize uğurlu gelir sağlıklı yavrularımız olur inşallah
Merhaba canım.Bende kürtaj oldum.Adetin nasıl senin?değişiklik varmı sende?bende eskiye bakarak daha çok geliyor

Beni unutmuşsun canım 5 Aralık bat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…