Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Aaay o dediklerin neler ben yeni başlıyorum bu destek işlerine , eşimde hiç birşey kullanmadı. Bu iyi bunu alın kullanın dedikleriniz varsa alayım bende ya.
Promenk de eşim kullanıyor. Sperm kalitesini ve hızını arttırıyormuş.

Eklentiler

• 16681513036975684189657572201649.jpg
    16681513036975684189657572201649.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 38
Biz aslında 11 aylık evliyiz ama 2 yıl önce korunmayı bırakıp tedavilere başladık. Kistlerim vardı. Yumurtalarım kiste dönüyor filan 😐 önceki evliliğimde de hiç düşünmemiştim. 2 kedi anasıyım bu arada 😻
1 yıllık evliyiz bizde bundan önce hiç bebek için gitmemiştm doktora 6 ay öncesi gittiğimde bir sorun yok denmişti ama hala oluşmadı gebelik bakalm hayırlısı vardır vakti saati

Canım ben bu ay bunu deneyeceğim işte çünkü bana sadece kadın değil erkek de kullanmalı gibi geliyor sperm kalitesi de önemli olduğu için en başından beri eşimin yemesine aldığı takviyelere falan da çok dikkat etmeye çalışıyorum.
Bu vitamin harici kendim için d3k2 vitamini ve omepa Q10 aldım onları kullanmaya devam ediyorum
Takviyeler dışında bu ay yapacaklarım:
Eşime her gün bir kaşık keçi boynuzu özü içirmek
Bir avuç kabak çekirdeği yedirmek
Bir de bitter çikolata yiyecek her gün sperm kalitesini artıyormus o da
Ben de regl biter bitmez alerjim olsa da azar azar avokado yemeyi deneyeceğim
Tahin pekmez mutlaka her gün tüketmeye çalışacağım
Yoga yapıyordum bırakmıştım dizimi sakatlayinca şimdi daha iyiyim yogaya yeniden başlayacağım yoga yapamadığım günler de yürüyüş çünkü sağlıklı döllenme için günlük hareket kan dolaşımı önemliymiş
Canım kızlar ilişkiden yarım saat önce eşinize şekersiz kahve icirin 🙈 Sperm hızını arttırıyormuş.
Kaffelerinizi içip öyle sevişin 😂😂😂

Çok garip ama ben hissetmiştim, Kasığım seyirmişti sabaha karşı. Uyandım garip geldi. Meğer o zaman döllenmiş. Çatlatmanın 6. Günü uçuk pembe akıntım oldu, o da yerleşme kanamasıymış. Gözlerim pasparlaktı 😍 Yeni ağlamış gibi ama sulu değil. Tırnaklarım da aşırı hızlı uzuyordu!!! Hep kısa kullanırım, o yüzden farkettim. Uçuk ve sivilce hiç çıkmaz mesela. O kadar çirkinleştim ki o dönem anam aynaya bakamıyordum (sürekli kusmaktan gözlerim çukurlastı filan)😂😂😂😂😂 Bı de farkında değilim hamile olduğumu ben her şeyi iğnenin etkisi sanıyorum 🤦🏻‍♀️ neyse işte bunlar 8 hafta sürdü 😓 Bu seferki 9 ay sürsün, hepimiz çirkinleşmeye razıyız 😂😂😂
Yaa çok üzüldüm kaybına canım geçmiş olsun 🥺🙏 Allah sağlıkla hayırla nasip etsin bu ay hemen inşallah
Bu saydıkların bana her ay regl öncesi oluyor 🤣 zaten benim aslında gebelik testi yapmama bile gerek yok çünkü sivilce çıkarsa yüzümde anlıyorum ki adet olacağım senelerdir böyle ve gerçekten de oluyor çok merak ediyorum şu kör olmayası sivilce hamile kalırsam da çıkacak mı 🤣🤣🤣
Biz aslında 11 aylık evliyiz ama 2 yıl önce korunmayı bırakıp tedavilere başladık. Kistlerim vardı. Yumurtalarım kiste dönüyor filan 😐 önceki evliliğimde de hiç düşünmemiştim. 2 kedi anasıyım bu arada 😻
Ahhh kedisleeeer çok seviyorum kedileri ama tuyune alerjim var diye sahiplenemiyoruz 🥲🥲🥲🥲 yerime de bol bol mincir tüylü evlatlarını

Canım kızlar ilişkiden yarım saat önce eşinize şekersiz kahve icirin 🙈 Sperm hızını arttırıyormuş.
Kaffelerinizi içip öyle sevişin 😂😂😂
Bunu arkadaşım söylemişti bana ya ama hep unutuyorum yumurtlama dönemi heyecanıyla 🤣🤣🤣🤣🤣

Yaa çok üzüldüm kaybına canım geçmiş olsun 🥺🙏 Allah sağlıkla hayırla nasip etsin bu ay hemen inşallah
Bu saydıkların bana her ay regl öncesi oluyor 🤣 zaten benim aslında gebelik testi yapmama bile gerek yok çünkü sivilce çıkarsa yüzümde anlıyorum ki adet olacağım senelerdir böyle ve gerçekten de oluyor çok merak ediyorum şu kör olmayası sivilce hamile kalırsam da çıkacak mı 🤣🤣🤣

Ahhh kedisleeeer çok seviyorum kedileri ama tuyune alerjim var diye sahiplenemiyoruz 🥲🥲🥲🥲 yerime de bol bol mincir tüylü evlatlarını

Bunu arkadaşım söylemişti bana ya ama hep unutuyorum yumurtlama dönemi heyecanıyla 🤣🤣🤣🤣🤣
Eşine söyle, hatta o yapsın 😏 Unutmazzz 😂😂😂😂😂😂

Kızlar ben bu ay sanırım cok ustune dusmeyecegım eşim işten ayrılmıs şuan bızımm ıcın extra bu dusunce , Rabbım hayırlısını versın ben her zman burda takıpteyım sadece bu ay sağlam bi iş bulana kadar cok üstüne düşmem sanırımhay

Kızlar ben bu ay sanırım cok ustune dusmeyecegım eşim işten ayrılmıs şuan bızımm ıcın extra bu dusunce , Rabbım hayırlısını versın ben her zman burda takıpteyım sadece bu ay sağlam bi iş bulana kadar cok üstüne düşmem sanırım
hayırlısı olsun belkide üstüne düşmediğinde olur

Kızlar ben bu ay sanırım cok ustune dusmeyecegım eşim işten ayrılmıs şuan bızımm ıcın extra bu dusunce , Rabbım hayırlısını versın ben her zman burda takıpteyım sadece bu ay sağlam bi iş bulana kadar cok üstüne düşmem sanırım
Kuzum Allah hayırlısı ile size güzel bir geçim kapısı versin tez vakitte inşallah. Yeni işiniz inşallah çok daha güzel imkanlara sahip olur 🌸

Her şeyin hayırlısını diliyorum sizin için, bizim olumsuz baktığımız şey aslında hayır olarak kabul edilirmiş 🙏🏻 Bilemezsin belki stres yapmayacaksınız ve olacak sonra da bebiş nasibiyle gelecek 🥰

1 yıllık evliyiz bizde bundan önce hiç bebek için gitmemiştm doktora 6 ay öncesi gittiğimde bir sorun yok denmişti ama hala oluşmadı gebelik bakalm hayırlısı vardır vakti saati
Ovulasyon testi yapıyor musunuz mutlaka tavsiye ederim her gün yapın ve yazın kenara yumurtlamayı yakalayınca direkt ilişki 😇

Bir de ben meditasyon yapmaya da başladım YouTube da evrim balıkçı hamilelik icin yönlendirici meditasyonu var o kadar rahatlatıyor ki tavsiye ederim

Şöyle bir durum var kızlar, erkeklerin spermleri her gün oluşuyor ama o spermin olgun dölleyebilecek kapasiteye gelmesi 2,5 - 3 ay sürüyor. O nedenle erkeklere bu ay yedirdiğimiz şeyler şimdiye etkisi olmuyor. Onların biyolojisi bizden farklı. Yani bu ay yedirdiğimiz şeyler 3 ay sonraki ilişkide işe yarayacak. Yine de olsun hiç bir şey yapmamaktan iyidir.

En hayırlı zamanda olsun inşallah 🙏🏻 İş içinde Allah güzel kapılar açsın tez vakitte güzel haberlerini bekliyoruz 💕

Şöyle bir durum var kızlar, erkeklerin spermleri her gün oluşuyor ama o spermin olgun dölleyebilecek kapasiteye gelmesi 2,5 - 3 ay sürüyor. O nedenle erkeklere bu ay yedirdiğimiz şeyler şimdiye etkisi olmuyor. Onların biyolojisi bizden farklı. Yani bu ay yedirdiğimiz şeyler 3 ay sonraki ilişkide işe yarayacak. Yine de olsun hiç bir şey yapmamaktan iyidir.
İş bize düşüyor bizim kadar takipli değiller vitaminlerde takviyelerde benimki bana diyor vitamin varsa içir bana diye suan ben kullanıyorum o kullanmıyor yorucu bir işi de var aslında enerji de lazım ne versem bilemedim

X