Anne olmayı heyecanla bekleyenler

ben devamlı kontrol ediyorum. meraktan çatlıyacağım bu arada test yapsam kesinlikle çıkmaz bunu da biliyorum daha erken bu arada sanırım benim beklenmeyen adet tarihim 2 mart olacak bu ay 28 çekiyor ya. esragg ticker'ında 4 gün var yazıyor benim de. aynı günü bekliyoruz herhalde. mutter cım ya evet adet. biraz yorulacaksın ama adet tarihlerine göre düzenlesen diyoruz tabloyu bu arada adet tarihini söylemeyenler de bi zahmet söyleseler.

evet birisi...bende bakdim ayni gün sayilir benimde regl varsa zaten hep bir gün öncesine ceker....
2 mart gelmezse hemen test yapcam bennnnnndelikafadulden

evet garantilemek icin en azindan regl gününü bekleyelim bencee....

ya cok merak ediyorum , bilgim yok regl 24 gün cekiyo ya netten sat testine göre adetin 8.10.12.günleri iliski diyo bende sansdan o gün olmadi , ama bi gün öncesi ve sonrasi oldu 11. gün oldu yani acaba sansim azalirmi ??

esragg, çok kafana takma. Allah nasip etmişse zaten bebeğin seninledir. Benim bir arkadaşımın bebeği geç döllenmişti adet gününe çok yakın. onun için kanda değerleri bir türlü yükselmiyordu ama sonra hamile olduğunu öğredi. bu sefer olmazsa bir dahaki ay gün aşırı denersiniz. bütün günleri garantiye almış olursun böylece.

adetime yıllar varmış gibi geliyor. çok halsizim yapmam gereken birçok şey var halbuki.

haklisin tatlim insallah hepimizin bebegi bizimledir....allahim isteyen herkese o duyguyu nasip etsin....

zor bi bekleyis kesinlikle haklisin ya oyalancak sey buluyorum arkadasa gidiyorum unutayim bi an önce gecsin diye..anca bukadar geciyoo

simdi bi arkadasa gidiyorum bugünede atlattik sayilir iste kaldi 3 günopuyorumnanaktan:lepi:

kızlar dun gece oyle bir mide bulanrısı yasadım ki tarifi yok bir saniye bile uyutmadı..yaa cok usuttum yada hamileyim.. allahım insallah bebegim benimle olsun aslında bugun itibariyle test yapabilirim ama tarih gelmeden once gun asırı yaptıgım icin 2 martı bekliyecem insallah regl olmam kızlar bu ay bebeklerimiz bizlerle olsun

olmadı bu 4.ay da. 25 mart gelecek adet tarihim. çalışmalara devamboshayallersmile

kızlar test yaptım 2. cizgi hafif cıktı....coookkkk mutlu oldum ama psikolojim cok bozuk panik ataklar geciriyorum eskiden vardı zaten bende hormonel degisikliktir insallah ve düzelirim arkadaslar Allah sizlerede nasip etsin insallah isteyen herkesin kucaklarına bebisleri gelsin

beni de listeye eklermisiniz 8 aylık evliyim 53 kiloyum 21 mart adet günüm şimdiden teşekkür ederim

Yasemin bu ne güzel haber!!! alkisalkisalkis İlk hamilemizsin bak bu topik sana uğurlu geldi inşallah bize de gelir. Kolay bir hamilelik diliyorum.
Allah bebeği kucağına almak nasip etsin inşallah.

Yasemin bu ne güzel haber!!! alkisalkisalkis İlk hamilemizsin bak bu topik sana uğurlu geldi inşallah bize de gelir. Kolay bir hamilelik diliyorum.
Allah bebeği kucağına almak nasip etsin inşallah.

Amin canım insallah Allah size de nasip etsin hayırlısıyla. evet bu topik ugurlu geldi. Size de ugurlu gelir insallah.....hamilelik iyi gecer insallah en onemlisi saglıkla kucagında görmek hepiniz icin dua edicem

Çoook sevindim, darısı gelecek aya başımıza diyorum kaydirigubbakcemile5

Merhaba, bende buranın yenilerindenim. Isterseniz beni de ekleyebilirsiniz..
SAT: 5 Şubat
Olursa ilk hamilelik olucak (insallah)
Beklen(mey)en adet : 5 Mart yada 12 Mart (bu ay teste göre çift yumurta oldu galiba)
4 aydir deniyoruz..
.

tebrikleerrr... allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah.
mezun oldun sen artık bu topikten ama bize öncü ol yardımlarını esirgeme.
belirtiler doktor kontrolleri hepsini fırsat buldukça yaz bize.

birisi bgn sıra senin umarım güzel haberlerini verırısın ve yasemincevre hayırlı olsun inşalla sağlıkla bebegıne kavusursun allahım bize de yasatsın bu sevınci:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…