Anne olmayı heyecanla bekleyenler

ümidinizi kaybetmeyin, siz böyle konuşunca acaba ben de uyduruyor muyum diyorum kendi kendime belirtileri. bekleyip göreceğiz. sanırım ben dayanamayıp yapacağım önceden test mesela cuma günü.

ben bır sorum olacaktı yardımcı olursanız sevınırım benım en son adetım 17 ocak 2010 du benım bır kızım var ama kızımda boyle belırtı falan gormedım sıze sormak ıstedım subatın 20 de 2 kun sıyah kahverengı gıbı kan geldı ama az az oyle normal adet gıbı degıl 3. gun hahıf pempe geldı sonrakı gunde haıfıf sulu kahverengı gıbı lekenme oluyor sızce bu hamılelık belırtısımı benım ılk gebelıgımde boyle olmadıda ondan soruyorum bıde ne zaman tahlıl yaptırayım bıraz daha beklıyeyımmı adet olurum belkı bıde ıstedıgım bır gebelık degıl ama bu ay bazı supelı durumlar oldu o yuzden degılımmı acaba bılmıyorum sıze bır sorayım dedım

canm 38 günde bir adet olmuyorsan şuan mutlaka idrar testinde çıkar. bence test yapmalısın.
büyük ihtimal hamilesin canm. o lekelenmelerde yerleşme kanaması olmalı.
yinede test yap durum kesinleşsin.
bir kızın warmış inşallah(istiyorsan tabi) bu da erkek olur.
2 duyguyuda tatmak çok isterim ben. umarım sende tadarsın.

yine bir test daha ziyan ettim. yarın beklenen adet ama o kadar cok belirtim var ki dayanamadım test yaptım sonuc negatif uffffff

canm bende kürtajla sonuçlanan gebeliğimde reglime 2 gün kala test yapmıştım çıkmamıştı. sora reglim 6 gün geçti we silik çizgiyi o gün gördüm. kandaki değer 2700 dü.
düşün 2bin7yüz de bile silikti.
regliniz 1 hafta geçmeden idrar testine güwenmeyin.
kan testini tercih ederim ben.

Selam herkese, ben de bu ay kesin adet olacağım, suratımda bile sivilce çıktı,Normalde hiç sivilcem yok sadece adet dönemi öncesinde çıkıyormirmirmirmir

her adet belirtisi aynı zamanda hamilelik belirtisidir. ümitsizliğe kapılma canm.
en gerçek belirti reglinn 1 hafta gecikmesi.
sabır sabır..
allah hepimize bol sabırlar wersin...

her adet belirtisi aynı zamanda hamilelik belirtisidir. ümitsizliğe kapılma canm.
en gerçek belirti reglinn 1 hafta gecikmesi.
sabır sabır..
allah hepimize bol sabırlar wersin...

haklısın canım, aslında ne ümitlenmek ne de ümitsizliğe kapılmak lazım.bazen hiç ummadığın anda ummadığın şeyler oluyor, hayırlısı olsun hakkımızda.
boshayallersmile

en yakın adet tarihi benimki, benden sonra aa1. merakta çatlıyorum ama mutlaka başka şeyler düşünmeliyim. aa1 sen de bir belirti var mı?

beni de alın aranıza 1.5 yıllık evli yim 21 agustosta düşük yaptım ama daha yeri dolmadı bebecigimin 07 subat satım rbbim yardım eyleeeeeee

geri sayim basladi hadi bakalim hayirlisi...
herkesin kandili mübarek olsun , Yüce AlLahim bugün kimseyi geri cevirmez , bizleride unutmayin nolur...

herkesin kandili mübarek olsun.hepimiz birbirimiz için dua edelim allahım hepimizin kucağını doldur

benimde en son 30 ocakk yaşım 22 kilom 55 bir oğlum var 3,5yaşında eklerseniz sevinirim 4,5yıllık evliyimm

X