Anne olmayı heyecanla bekleyenler

herkes merhaba bende yeni üyeyim uzun süredir takipteydim.bende 3 yıllık evlıyım 4 aydır uğraşıyoruz evlendıgım ılk yıl düşük yaptım bakalım bu ay ne olacak 8 şubat regl tarıhim ınsallah bu ay ıstıyorum

benide ekleyin benide yas 26 sat 15 subat 17 mart beklenmeyen adet tarihim daha önce bir dıs gebelik yasadım ve tek tüpüm alındı evliligimn 1.5 yıl oldu

selam kızlar...27 yaşındayım, 2 yıldır evliyim,4 aydır bebk istiyoruz. kilom 55 kg. sat:31 ocak, beklenmeyen tarih: 27 şubat .... bu ay daha da umutluyum umarım... umarım olmuştur.. bebeğim olursa eğer ve yıllardır aklımdaki gibi kız olursa cemre olacak adı. 1. cemre düştü suya şu an bana da 2. si düşer umarım :)))

inşallah allah gönlüne göre verir greenmoon.umarım bebeğin olur.bende çok istiyorum ama ümidimi kaybettim bugün regl oldum ne yazık ki:)

selam kızlar, topik hoşuma gitti:) yeni başlamış bir de hayırlı olsun.Listeye beni de ekler misiniz?

Yaşım 25, kilom 59, 7 aylık evliyim, en taze gelin benim galiba. :kedi: SAT 30 Ocak, muhtemel reglim 26 Şubat.Kız olursa adını Su koymak istiyoruz:)

günaydın hanımlar nasıl gidiyor çalışmalar? belirtiler? sonuçlar?
hayırlı hayırlı sonuçlar alırız inşallah.

herkese günaydın
umarım dün akşamı boşa geçirmemişsinizdirkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben bır sorum olacaktı yardımcı olursanız sevınırım benım en son adetım 17 ocak 2010 du benım bır kızım var ama kızımda boyle belırtı falan gormedım sıze sormak ıstedım subatın 20 de 2 kun sıyah kahverengı gıbı kan geldı ama az az oyle normal adet gıbı degıl 3. gun hahıf pempe geldı sonrakı gunde haıfıf sulu kahverengı gıbı lekenme oluyor sızce bu hamılelık belırtısımı benım ılk gebelıgımde boyle olmadıda ondan soruyorum bıde ne zaman tahlıl yaptırayım bıraz daha beklıyeyımmı adet olurum belkı bıde ıstedıgım bır gebelık degıl ama bu ay bazı supelı durumlar oldu o yuzden degılımmı acaba bılmıyorum sıze bır sorayım dedım

günaydın,
6 gün kaldı beklemek ne zor yahu. belirtiler sürüyor adet olcakmışım gibi ağrı ve hafif hafif mide bulantısıyla ardından sessiz sessiz devamlı geğiriyorum. mide rahatsızlığım da olmadığı için ilk defa başıma geliyor çok tuhafıma gidiyor. eğer hamile değilsem mideme bir baktırmam gerek. hamileysem devamlı geğireyim sorun değil. sizlerde neler var?

mutter goncaaaa'yı unuttun mu eklemeyi?

kızlar adet oldum:) listeye beklenen regl tarıhımı 26 mart yaparmısnız
İnşallah önümüzdeki ay bebek haberini alırız lover! Yumurtalama gününe dikkat et, saydam yumurta akı kıvamında bir akıntı gelmeye başladığı zaman en uygun zamanmış, kaçırma. :lepi:

İnşallah önümüzdeki ay bebek haberini alırız lover! Yumurtalama gününe dikkat et, saydam yumurta akı kıvamında bir akıntı gelmeye başladığı zaman en uygun zamanmış, kaçırma. :lepi:
VALLA zaten aylardır onu yakalıcam die bi halt edemedım:) bu ay kesınlıkle herseyı akısına bırakıcam görün bak martta bebegi koycam karnıma:)

Haklısın takmamak lazım. Doktorlar gün aşırı ilişki öneriyorlarmış.

yine bir test daha ziyan ettim. yarın beklenen adet ama o kadar cok belirtim var ki dayanamadım test yaptım sonuc negatif uffffff

Selam herkese, ben de bu ay kesin adet olacağım, suratımda bile sivilce çıktı,Normalde hiç sivilcem yok sadece adet dönemi öncesinde çıkıyormirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…