Anne olmayı heyecanla bekleyenler

SLM BLACKCANDY :) CANIM DURUMLAR NASIL GİDİO.BENIM MIDEM BU GECEN GUN BULANDI VE O GÜN BAŞIM DA AĞRIYODU.SONRA SADECE KARIN ALTININ KASIKLARIN BIRAS USTU OLAN YER AGRI SANCI ARASI BİŞEKİLDE AĞRIO.BİRAS DA ŞİŞLİK HİSSİ VAR.BEN BU ANNE OLMA DURUMUNU İLK DEFA İSTEDİĞİM İÇİN DAHA ÖNCE BELKI VUCUDUMDA BU DURUMLAR OLUYORDU FARKINDA DEĞİLDİM.SİMDİ İSE BEBEĞİMİZ OLSUN DEDİĞİMİZDEN BERİ DİNLİYORUM VÜCUDUMU.BU ZTN İLK AY DENEME.TECRÜBELERINE DAYANARAK NASIL HAMİŞ OLCAKMIYIZ?BİDE GÜN AŞIRI İLİŞKİ SART MI? BENİM EŞİM VARDİYALI BİİŞTE ÇALIŞIO.YUMURTLAMA GÜNLERİMDE ALLAH TAN GÜNDÜZ VARDİYASINDAYDI

offfff bu bekleyiş çok can sıkıcı yaaa...
keşke bebeklerimiz karımızda olsaydıda doğmalarını bekleseydik...
bazen çok sıkılıyor canm ama herşeyde wardır 1 hayır diyp oturuyorum iştee...
aslında bu bekleyişi asıl sıkıcı yapan 1 bebeğimiz olup olmicanı bilmemek. 1gün 1 tarihte olucanı bilseydik bukadar endişelenmezdik. helede tarihini bilsek ooff offff....

slm canım valla benimde midem ara ara bulanıyo ve kasıklarımda bi batma var dünden beride göğüslerim acıyo bakalım ne olcak sonuç:)) bende ilk hamileliğimde gögüslerim belim kasıklarım ağrıyodu ilk ayda hemen hamile kaldım.. evet insan beklenen bi zaman varsa zor dayanıyo sabırsızlanıyo vucudumuzuda dinliyoruz ilişki için aslında hergün şart değil yumurtlama günleri önemli ama ben oğluma hamile kalmadan önce işimi şansa bırakmadım hergün yaptık ve oldu
inşşalah canım allah izin veirise olur bi tanem gönülden isterim bu duyguyu tatmanızı... sendeki belirtilerde hamileleik belirtisi hadi haberlerini bakliyorum kendimikide dahil inşalaahhhh

canım benim bebek için ne kadardr bekliyosun yani kaç aydır bebek için çalış ıyosunuz herşey allahtan sakın üzülme vardır bir hayır... beklemek gerçekten çok zor anlıyorum seni ama emin ol bebek olsa bu seferde doğsun bi an evvel diye beklersin ne olursa olsun beklemek zorr anam benim bi oğlum var 3 buçuk yaşında hamile kalmak için çalışma yaptık hamile kaldımmı acaba diye bekledim sonra hamiile olduğumu öğrendim sonra doğsun diye bekledik tam 42 haftaaa sonra doğdu büyüsün diye bekledik şimdi büyüdü okula gitcek diye beklşyoz yanii insan hayatında hep beklemek var aslında sana tesellim olsun bu yazdıklarım canım emin ol bu büyünceye kadar yaşıyoruz bu endişelerii:))))

canım listeye eklemişsin teşekkürler bu arada 5 yıllık evliyimm onuda ekle canım :))

Slm kızlar ! Blackcandy slm! Ben dün hastalandım.23 günde.ılk evdeyken işe gitmeden pembe bişiler geliodu.ve yerleşme lekesı die sevine sevine geldim işe.bir daha lavoboya girdiğimde kırmızılar.panık oldum hemen dr gıttım.ve dr adet düzensizliğim olduğu ve kızkenden beri olup olmadığını sordu.adetlerim düzenliydi kızken sadece cok sancılı ve karnım şişiyodu.ilk defa zamanından önce gelmişti.ultrasonla baktı ve yumurtlama problemım olduğunu söyledi.polikistik over var dedi.sen istediğin zaman hamıle kalamazsın dedı.onuzdekı ay adetın 3.gunu gelıyosun ve yumurtaların için bi ilaç vericem dedı.bakalım yumurtaların nasıl ne durumda dedı.anlayamadım ilk önce hiç mi bebek sahibi olamıycam dedım.kısaca soyle dedı.sayıları örneklemek ıcın ve anlaman ıcın verıyorum dedı.herkadın normalde ayda 4 tane yumurta yapıyor dıyelım dedı.ama sen 10 tane yumurtluyosun dedı.bu da hamıle kalmanı zorlastırır.sen isteyınce hamıle kalamazsın dedı yumurtaların ısteyınce hamıle kalırsın dedı.belkı onumuzdekı ay geldıgınde ılac kullanmadan hamıle kalırsın dedı.kızlar kafam çok karısık.ben smmm staja baslama sınavını kazandım.ve stajım 3 sene suruyor.2 senede staja başlamadan dondurma hakkım var.karar aşamasındayım.bilgisi olan ltfn yazsın.bu tedavı suresı ne kadar surer? Cok uzun bı surecse stajıma başlıycam eger bu tedavı bole buyutulcek bısı degıl amaann ılacı ıçtım dr dedıgını yaptım hemen oldu gıbı bısıyse stajımı başlatmayıp 2 yıl ıcınde allah nasıp ederse tabı bebeişimi kucagıma almak ıstıyorum.bıras bebegımle zaman gecırıp stajıma başlamak ıstıyorum.ööööffffffff öffffffff.ne olacak kızlar dunden berı bişi yıyemıyorum.neee olur yardım

canm geçmiş olsun. iyiki hemen doktora gitmişsn. amaan regli oldum öbür aya kaldı dememişsin çok iyi etmmişsin
bence eğer doğru teşhis konduysa doktoruna güweniyorsan. 2ay içinde hamile kalırsın.
bu hamile kalamamakla ilgili en büyük sıkıntı sebebinin bulunamaması. eğer 1 tehşis konduysa büyük ihtimallle gelecek ay hamile kalırsın. allahın izniyle...
staj konusunda da aslında stajını yap kafanı dağıt derim ama ozamanda hamile kalırsan yarıda bırakma seçeneğin olabilicek mi? hadi bırak stajı bebeğini bekle desek ozaman bu bekleyiş çok uzun gelebilir. tamamen senin kararın...
umarım 1 an önce alırız bebeklerimizi kucağımıza...

aynısını söylüyorum hep.
şimdi hamile kalsam diiye bekliyorum.
hamile kalsam kalbi atsın diye beklicem.
kalbi atsa bir problemi war mı diye her ultrason gününün beklicem.
doğumunu beklicem....
sarılık oldumu olmadı mı geçtimi geçmedimi?
kakasını yaptımı? hadi yapsın artık...
hadi büyüsün artık... yürüsün.. konuşsun...
keşke şöyle relax insanlardan olabilseydim...

bizim durumumuz şu;
hadi çocuk yapalım diyip korunmayı bıraktığımız ik ay hamile kaldım.
sewindik ettik ama kalbi atmadı. kürtaj oldum. sonra bir takım ufak tefek problemler yaşadık. şimdi 6-7 aydır deniyoruz olmuyo. ama en başından sayarsak tam 1 yıldır çocuk çocuk diye sayıklıyoruz.
amaaan inşallah yakında hepimizin bebeği olurda bütün bu sıkıntıları unuturuz...

Sağol canım muttercım; bıras içimi rahatlattın tesekkur ederım.eger dediğin gibi teshıs doğruysa ve 1-2 ay içinde hamıle kalırsam bu surec cok zaman kaybı degıl.ama teshıs dogru degılse benı zor gunler beklıyor.ama reglım bıttıkten sonra baska bı dr da gıdıcem.bakalım o ne dıyecek? Ve tum testlerımı yaptıracağım neyım var neyım yok bıleyım.burdan yazarım gelışmelerı.kıb

canm testler reglinin 2. ya da 3.günü yapılıyor. regliyken onuda kaçırma derim.
bu prolaktin, fsh.... bikaç tane önemli test war hamileliğe engel.
onlarıda yaptır istersen. böylece hormonlardan hamile kalmadğına emin olursun.
sende kib.

Cnm mutter sağol bıtanem ! Bu testlerın ne olduğunu bile bilmiyorum.ilk defa böle şeylerle karsılasıyorum.evlendım ınan evliliğimi anlamadım sınava dershaneye işe gitmekten.evimi otel gibi kullanıyordum.şimdi sınav bıttı hadı bebiş olsun dedık bu seferde boyle bişeyle karşılaştık.kadın olarak bıle kendımı tanıyamadım kendımı dınleyemedım keşfedemedim.iş ev dershane sınav maratonu değilki testler. Ama allahtan böyle bi site var ve allah razı olsun sizlerden allah ne muradınız varsa versin (önce meleklerımızı ) senın gibi ve diğer arkadaşlar tecrübelerini bilgilerini paylaşıyorlar.ve benim gibi bi cahil cüheylayı bilgilendiriyosunuz.tesekkurler mutter ve diğer kızlar.

AYY CANM BENM SENDE SAĞOL...:)))
geçen sene bu zamanlar bende hiç ama hiç birşey bilmiyordum öyleki kanda hamilelik testi yaptırdım sora sonuç için tıp merkezini aradım. tel.deki kız beta hcg değeriniz 2700 diyo eee diyorum pozitif negatif???? biz bilgi weremeyiz doktora sorun ama beta hcg niz 2700 dio. gıcık kız söylese ya bu değerle tabiki pozitif die. onu bile bimiyordum.
sonra biraz ordan biraz burdan öğrendik bişiler.
bende mesela bu ayda olmazsa. reglimin 2.günü bu tesleri yaptırıcam reglim biter bitmez rahim filmi. eşimin spermiyogramıda war elimizde. ve en son yumurta takibi. yumurtlama we çatlatma ilaçları iğneleri falan filan... amaaaan allah hepimizin yardımcısı olsun...

kızlarrr slm ben bugün adet oldum önce leke şeklinde geldi dedim herhalde bebek yerleşiyooo.....ama saatler sonra kırmızılar çoğaldı anladımki adet olmuşum
birde ben gebelik öncesi testlerimi yaptırdım hiçbir problem çıkmamıştı dr ultrasonlada baktıı hamile kalabilirsin hiçbir sorunun yok dedi ama olmadı hayırlısı olsun hepimiz için ben korunmaya devam ediyorum kasım yada aralık gibi tekrar düşünüyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…