All-Star Diyet Yarismasi...

Hayir baska siteler oyle degil. Eee diyorum sizde sorun var mi yok diyonuz.

Bana mi ozel bu iskence. Pes ettim havluyu attim. KK sizin olsun.:)
modemı kapatıp actınmı dıyecektım kremsokola yazmıs
enteresan sadece kk da yavaslama olması

Yok yok bu butun gun yaktigim kalori. Yoksa sirf egzersizden degil:)) yuruyus/kosu sirasinda 650 civari yaktim dedigin gibi.
Kuzum yanlış anlama da futbol maçına katılmadığın sürece o kaloriyi yakman imkansız ha yazdığın Bazal metabolizma hızıyla beraber ise o zaman başka tabi :)
B bilinmeyenkullanici sen tarçınlı sütlü Nescafe yazmissin ben tarcinli sut okudum internetim cok yavas. Aslinda olabilir bu sut kahve ile birlesince etkisi daha az oluyor. Bir de fazla yemiyorsun sen.
Yaa bilemedim sonra leptin hacı üzmesin beni bazen tartıda gece gördüğüm rakamla sabah gördüğüm aynı oluyor böyle bir şey olursa üzülürüm bir süt uğruna
gercekden cok zor 1 senedır hergun baslıyorum oglene kadar suruyor
Aynen iyi bile dayanıyprsun öğlene kadar ben antep gittiğimde 3er kg alıp dönüyorum birkaç gün bile olsa

Kızlar asabım çok bozuk akrabalardan biri yorum yazmış resmimë işte çok güzelmişim ama işte sağlığıma zarar veriyormuşum Dr ile görüşüyor muymuşum abartıyormuşum bilmem ne... özelden yaz madem bir fikrin var ya da ben 95 kg iken arkamdan da konuşuyordun genç kız gençliğine yazık ediyor diye... insanları memnun etmek ne kadar zor. Herkes 65 70 kg diye benim de mi o kiloda olmam gerek ? Arkadaşlarım diyor ki ben bile 58 kiloyum yetmez mi daha aşağısına inmeyi neden istiyorsun diyorlar mesela. Ben bile ne demek ben daha önceden şişmandım diye senden zayıf olmaya hakkım yok mu? Kusura bakmayın çok çok sinirim bozuldu içimi boşaltmak istedim

Sacmalamis akraban, hic kafana takma bence. Zayiflama topigindeki resimlerini de gordum gayet guzel gozukuyosun, hic anoreksik bi durumun yok. Kaldi ki 1.65 civariydi sanirim boyun, nerde gorulmus o boyla 50'li kilolarin saglik sorununa yol actigi? Normalde cok sakin sabirli bi insanimdir ama boyle laflari duyunca cildiriyorum ya.

su ıcıyorum gunde 2 lıtre kadar arttırırım onu
oruc gıbı ac kalma kısmı benı korkuttu soyle kı
2 kere bu sekılde uzun sure ac kaldıgım ıcın once gozlerım karardı sonra ıcım cekıldı ellerım tıtredı bayıldım . ayıldıgımda ter ıcındeydım sekerım dusmus bu 1 sene ıcınde asırı kılo aldıkdan sonra oldu daha once hıc boyle sıkayetım yoktu
bu sebeple doktora gıttım sekerım cok ıyı cıktı bukadar seker tuketmene ragmen cok ıyı dedı doktor tum vıtamınler yerınde tum degerler ıyı bırtek troıdden suphelendı
onun ıcın doktora gıdıcem o benı ona gore bır dıyete sokacakmıs sanırım

tatlı krızım hıc bıtmıyor kı her an her sanıye tatlı krızım var anormal derecede
soyleyecegım ınanmayacaksınız . genelde ınanmıyorlar gozlerıyle gorene kadar
1 oturusta 1 kg baklava dondurma 5 kg cıkolata falan yıyebılırım

bagımlılık gıbı seker bagımlılıgı

sahleplı turk kahvesı benım ıcın on atıstırma

ılk sayfadakı egzersızlerı cok sevdım kızımla bırlıkte yaparım merak ettıgım bırsey var
sabah mı gece yatmadan once mı hangısınde daha etkılı olur acaba

saat 7 de kapanıs derken
hayatım aksam 7 den sonra baslarken gece 2 den once uyumuyorum nasıl dayanıcam

ayy sacmalamıs
vucudunu rahatlıgını saglıgını kendını herkesden ıyı bılırsın
bellıkı zoruna gıtmıs kımı ınsanda vardır ya kımsenın ıyı olmasını ıstemez mutlu olmasını ıstemez oyleymıs oda
canını sıktıgına degmez hıc demek kı dogru yoldasın :)

Ilk etapta tatlidan vazgecemiyosan tatlandiricili tarifler mi denesen acaba? Stevia var mesela, bi zarari da yok ama tadi biraz acimtrak. Son zamanlarda monk fruit diye bisey cikti, onun tadi baya sekere benziyo, acimtrak da degil, ama burda biraz pahali. Turkiye'de de kesin vardir ama adi ne diye geciyodur bilmiyorum.

antebe gelıpde mısafırım olmazsan darılırım mutlaka beklerım kapım acık esınle dostunla kardesınle kım varsa toplasıp gelın tanısalım :)
burda da bı evınız var

benım bu sekerden komple kurtulmam lazım
tatlandırıcıda kullansam anormal derecede yedıgım ıcın tatlıya doymadıgım ıcın yıne zarar verıcem
tatlıdan tıksınmem lazım
hanı su sıgara ıcenler ıcın bırakma yontemı ılac oluyor onu kullanınca tıksınıyormussun falan
benım ıcın oyle bırsey uretılmelı
gercekden bagımlılık

Herseyin fazlasi zarar tabi. O zaman mesela kendine haftada 1 porsiyon sutlu tatli odul koyabilirsin mesela? Hem hayatindan tumuyle cikarmamis olursun bi anda. Hala yiyebilecegini bilirsen cok zorlanmazsin belki:)

bu insan arkamdan gencecik kız bu kilolarla yazık ediyor kendine diyen kişi. şimdi de doktorluk vaka olduğumu söyleyecek utanmasa. deliricem ya. kimse tarafından taktir görme derdinde değilim ama eleştiriye asla tahammülüm yok hele ki çok çaba sarfettiğim bir durumda
antebe gelıpde mısafırım olmazsan darılırım mutlaka beklerım kapım acık esınle dostunla kardesınle kım varsa toplasıp gelın tanısalım :)
burda da bı evınız var
yaaa ne güzel söyledin :) çok teşekkür ederimm.. erkek arkadaşım orada görevde onun yanına geliyordum arada bir. ama uzun zaman oldu gelmeyeli :) samimi davetin beni çok mutlu etti :)

yaa burda gorevde demek ayy basım üstune :) cok sevındım
burda bırseye ıhtıyac olursa ılk aklına ben geleyım bır mesajın yeter valla
tayını cıkan atanan ıs degısıklıgı sehır degısıklıgı yapan buraya evlenıp gelen kısıler kk da msjla bılgı aldılar yonlendırmemle geldıler

ben alısıgım bızım ev sehır dısından yurt dısından gelenlerle coook doldu mutlu olurum

burda gezılecek cok guzel yerler var gezdırırız bı caya kahveye , acıktınız mı bız gelıyoruz demenız yeterlı yanı

erkek arkadasın ıcınde bırsey olursa esım var yanı gerekırse ulasabılır bır ıhtıyac anında

Dedigim gibi sacmalamis, sinirini bozmasini anliyorum. Ama densiz insan dunyanin her yerinde, ailende, okulda, is yerinde. Bu insanlarin moralini bozmasina izin verme. Derin bi nefes al, kafanda kadinin soylediklerini tart. Hakli oldugu bi taraf olabilir mi? Mantikli dusun. Eger tumuyle haksizsa unut gec. Gerekirse kadina link yolla, senin boyun icin saglikli oldugun kilo araligini gosteren. "Bak ben uydurmuyorum bilim boyle soyluyo" dersin:)

Herseyin fazlasi zarar tabi. O zaman mesela kendine haftada 1 porsiyon sutlu tatli odul koyabilirsin mesela? Hem hayatindan tumuyle cikarmamis olursun bi anda. Hala yiyebilecegini bilirsen cok zorlanmazsin belki:)
haftada bır odul evet bu guzel fıkır
benı tek zorlayacak kısım bu aslında
yapıcam ya valla bu sefer olacak

haydaaa..
ben pek akraba canlısı bir insan değilim zaten bu da ona örnek olmuş .. insanlar hep konuşuyor canım benim iyi olsan da konuşuyor kötü olsan da konuşuyor zamanla dinlememeyi öğrenmelisin böyle insanları

yaaa gerçekten çok düşüncelisin :) işte antep'in insanları başka oluyor hep diyorum yine şaşırmadım :))
daha görev bitmeyecek gibi yolum tekrar düşer elbet :) acıkırsam beni doyurması zor olur ama öyle bir şehirde çok yemek alternatifi var
sizler de biliyorsunuz boyum kilom belli. yani normalden azcık şişman bile diyebiliriz kiloma anokreksiden çok uzağım. ama insanlara kendimi beğendirememek can sıkıcı. şişman olsam dert zayıf olsam dert. yani koyduğum resim de spor salonunda. başkaları ne güzel zayıfladı sporla diyor kadın doktora görün diyor. of aman canınızı sıkmayayım
ben de akraba olaylarından haz etmem ve böyle olaylar da dediğin gibi ne kadar haklı olduğumu gösteriyor. can sıkmaktan başka bir şey yaptıkları yok. kimseyi memnun etmek mümkün değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…