All-Star Diyet Yarismasi...

su ıcıyorum gunde 2 lıtre kadar arttırırım onu
oruc gıbı ac kalma kısmı benı korkuttu soyle kı
2 kere bu sekılde uzun sure ac kaldıgım ıcın once gozlerım karardı sonra ıcım cekıldı ellerım tıtredı bayıldım . ayıldıgımda ter ıcındeydım sekerım dusmus bu 1 sene ıcınde asırı kılo aldıkdan sonra oldu daha once hıc boyle sıkayetım yoktu
bu sebeple doktora gıttım sekerım cok ıyı cıktı bukadar seker tuketmene ragmen cok ıyı dedı doktor tum vıtamınler yerınde tum degerler ıyı bırtek troıdden suphelendı
onun ıcın doktora gıdıcem o benı ona gore bır dıyete sokacakmıs sanırım

tatlı krızım hıc bıtmıyor kı her an her sanıye tatlı krızım var anormal derecede
soyleyecegım ınanmayacaksınız . genelde ınanmıyorlar gozlerıyle gorene kadar
1 oturusta 1 kg baklava dondurma 5 kg cıkolata falan yıyebılırım
:KK43:
bagımlılık gıbı seker bagımlılıgı :KK43:

sahleplı turk kahvesı benım ıcın on atıstırma :KK43:

ılk sayfadakı egzersızlerı cok sevdım kızımla bırlıkte yaparım merak ettıgım bırsey var
sabah mı gece yatmadan once mı hangısınde daha etkılı olur acaba

saat 7 de kapanıs derken
hayatım aksam 7 den sonra baslarken :KK43: gece 2 den once uyumuyorum nasıl dayanıcam

Modem i resetledim. Sadece bu sitede olmasi garip yoksa internet der gecerim. Sadece tek mesaj yaziyorum. O da yarim saat suruyor sagolsun :)

Ben de kendi capimda 6-8 kisilik pastayi bitiriyordum. Gunde.

Bagimlisin o yuzden de uzak durman gerek. Sana salepli turk kahvesi disinda tatli yok haftada bir kere de.

Bir iki hafta benim dedigimi yap sonra kendi yontemine donersin.

Gece 2 ise : Gece 12 de yemeyi kesebilirsin yani bu da gunduz 2 de baslaman demek. Oruc saatini 14 saat yap simdilik.

Sizin orada antep fistigi vardir. Canim tatli istediginde doymadigimda yiyorum. Istersen yarim kilo ye yeter ki seker bagimliligindan kurtul.

Ilk uc gun gercekten zor, ellerin titrer gozun doner, canin tatli ister ama sunu dusun eger onlemini almazsan gelecegin seker hastasi olacaksin.

Sekeri kisitla derken meyveyi de kisitlayacaksin bir sure.

Iyi geceler hepinize benim internet nanay. :)

Modem i resetledim. Sadece bu sitede olmasi garip yoksa internet der gecerim. Sadece tek mesaj yaziyorum. O da yarim saat suruyor sagolsun :)

Ben de kendi capimda 6-8 kisilik pastayi bitiriyordum. Gunde.

Bagimlisin o yuzden de uzak durman gerek. Sana salepli turk kahvesi disinda tatli yok haftada bir kere de.

Bir iki hafta benim dedigimi yap sonra kendi yontemine donersin.

Gece 2 ise : Gece 12 de yemeyi kesebilirsin yani bu da gunduz 2 de baslaman demek. Oruc saatini 14 saat yap simdilik.

Sizin orada antep fistigi vardir. Canim tatli istediginde doymadigimda yiyorum. Istersen yarim kilo ye yeter ki seker bagimliligindan kurtul.

Ilk uc gun gercekten zor, ellerin titrer gozun doner, canin tatli ister ama sunu dusun eger onlemini almazsan gelecegin seker hastasi olacaksin.

Sekeri kisitla derken meyveyi de kisitlayacaksin bir sure.

Iyi geceler hepinize benim internet nanay. :)

saleplı turk kahvesı bı anda gozumde kutsallastı :KK70:
tamamdır bunları bılmem ıyı oldu

Günaydın kızlar.
Bugün alışveriş yapıcam. Tarçın salep Türk kahvesi alıcam. Tatlı ve hamur işi bağınlılık olmuş ben de
Günaydın başta çok zorlanırsın ekmwk hamur işi tatlıyı bırakırken ama alışınca çok rahat oluyorsun biraz irade sace canım. Çubuk tarçın tatlı isteğini bastırıyor tavsiye ederim. Ben geceden 1.5lt auya 3 tarçın atıp gü içinde içiyorum +1lt de su tamamdır

Dün çok yoruldum hala kaslarım ve eklemlerim ağrıyor.
B bilinmeyenkullanici
Sabah yumurta çay peynir yeşillik 15 fıstık taze.
Aralarda soda kahve bitki çayı
Akşam 1 ızgara köfte salata kefir
Malesef sonra 2parmal kadar ve bi okadar kek yemek zorunda kaldım. Çünkü tabağıma dokunmayınca ye beden yemiyorsun sen de ye diye diye başımın etini yediler. Ama inanın bana tabağımı görseniz yediklerim miktar olarak en uygunuydu
Su 2lt
R roxen dün spor yapamadım ama adım 20bin oldu. :confused:

Günaydın başta çok zorlanırsın ekmwk hamur işi tatlıyı bırakırken ama alışınca çok rahat oluyorsun biraz irade sace canım. Çubuk tarçın tatlı isteğini bastırıyor tavsiye ederim. Ben geceden 1.5lt auya 3 tarçın atıp gü içinde içiyorum +1lt de su tamamdır
Ever inşallah fayda verir. Tarçını o yüzden alıyorum

Dün çok yoruldum hala kaslarım ve eklemlerim ağrıyor.
B bilinmeyenkullanici
Sabah yumurta çay peynir yeşillik 15 fıstık taze.
Aralarda soda kahve bitki çayı
Akşam 1 ızgara köfte salata kefir
Malesef sonra 2parmal kadar ve bi okadar kek yemek zorunda kaldım. Çünkü tabağıma dokunmayınca ye beden yemiyorsun sen de ye diye diye başımın etini yediler. Ama inanın bana tabağımı görseniz yediklerim miktar olarak en uygunuydu
Su 2lt
R roxen dün spor yapamadım ama adım 20bin oldu. :confused:
1 köftecik mi yedin diyecektim keki gördüm ben bu insanlardan bıktım gerçekten. Bizler her şeyden yesek diyetteyim diyor her şeyi yiyor onun diyetinin ne olur derler yemesen de insan bir lokmacık yerdi ne ayıp şey derler.. ama sana tavsiyem bir eve gitmeden önce diyetteyim boşuna zahmet etme bir salata yaparsan yerim dersen daha iyi olur senin için..
Bugunku menum B bilinmeyenkullanici
Sabah: 1kk peynir, 1 haslanmis yumurta, 3 dilim fume et, 1.5 domates, 2 kare bitter
Ara: 2 kk peynir
Aksam: yarim izgara levrek, 4-5 kasik karnibahar kisiri, haslanmis kuskonmaz, yarim bardak kefir
Toplam: 1200 kalori
Spor roxen2303 roxen2303 25 dk zumba.
Mis gibi menü afiyet olsun şimdiden canım

Gunaydin kizlar ,

Bugunku menumu veriyorum

8 latte saka saka :))))

Saat 7 :30 bir latte

Bir mocha beyaz cikolatali.

1 gibi Oglen :Bir bardak acili Mercimek corbasi

Saat 5 , 6 gibi Aksam: Bir tabak patates kizartmasi (yagda degil firinda)
Bir bardak Sodali ayran

Bir latte

Kapanis : Bir bitki cayi .

Gunaydin kizlar ,

Bugunku menumu veriyorum

8 latte saka saka :))))

Saat 7 :30 bir latte

Bir mocha beyaz cikolatali.

1 gibi Oglen :Bir bardak acili Mercimek corbasi

Saat 5 , 6 gibi Aksam: Bir tabak patates kizartmasi (yagda degil firinda)
Bir bardak Sodali ayran

Bir latte

Kapanis : Bir bitki cayi .
mocha paket mocha mı değilse nasıl yapılıyor alınıyor :KK70: çok severimmmm

3 lt su

Sabah 10.00
Kızlar sabah inanılmaz bir cips kurnaiye isteği ile uyandım mecburen böyle bir menü oldu kızmayın
1 kase patlamış mısır
1 bardak tarçınlı süt

Akşam 16.00
4 köfte 1 kase salata 1 kase yoğurt
Sen bize kiziyon billy cim. Benim kizdigimi hic gordun mu :))

Simdi ceviri yapiyorum, disaridan hazir alicam ama gelince mocha tarifini eklerim buraya. Turk kahvesi tadinda :))

Sen bize kiziyon billy cim. Benim kizdigimi hic gordun mu :))

Simdi ceviri yapiyorum, disaridan hazir alicam ama gelince mocha tarifini eklerim buraya. Turk kahvesi tadinda :))
yaaa daha salep alıcam bak unutmuşumm
kızın bana da kızın ayrıca motivasyonum sıfır kızılmasına ihtiyacım var insan sabah 9da kalkınca canı cips ister mi?

yaaa daha salep alıcam bak unutmuşumm
kızın bana da kızın ayrıca motivasyonum sıfır kızılmasına ihtiyacım var insan sabah 9da kalkınca canı cips ister mi?
dün gece 'this is us' izlerken moralim bozuldu , ne yapsam vakitte geçmiyor dedim biraz site içerisinde yürüyeyim nescafe felan da alıcam girdim markete cips reyonu beni çağırıyor birde regl dönemi başlayacak nasıl istiyorum böyle sağlıksız şeyleri..en son probiyotik yoğurt , sade kahve ve zero kola alıp çıktım.. o kolayı da almasam oturur ağlardım herhalde:KK14:

X