All-Star Diyet Yarismasi...

Telafini iyi yapmışsın arkadaşım süper olmuş...bu arada humus a bayılirım...

Dayanamadım işin arasında geldim. A AklinYolu1 ben kendime dediydim ceviz olayını ama sen zaten badem fıstık yiyon gerek yok da benim var ciddi ölçüde. Bu 26lık çıksın ortaya bak kendimden şüphe eder oldum fazlaca deterjan kokladım bugün kafam güzel haberiniz olsun daha da koklamaya devam edecem hafi bana bye...

teşekkür ederim. Ben sabah 06:30 da kalkıyorum 12 ye kadar beklemem çok zor canım ya. Ama şöyle düşünüyorum
Sabah 1 süt ya da meyve
Öğlen çorba
Akşam sebze yemeği gibi yanında salata yoğurt işte

Bu sabah 4 zeytin
bı parca peynir
1 dilim ekmek
1 kase salata
1 yumurta
1 fincan kahve indirdim mideye

Yahu yazarken çok gibi göründü de bu beni yazdığım kadar doyurmadi ki :)

Akşama cevizli köfte icli köfte 2 çeşit salata (çoban salata ve kereviz salatası) yoğurtlu şehriye çorbası var yazınca çok gibi duruyor gerçekten yahu

Böyle menumu yazıyoruz resimli menü mu gönderiyoruz ona göre akşam resimde çekeyim :)

Not : sabah 1 dilim ekmek dışında evde hiç ekmek tüketilmez

Bu arada ben az ve sık yedimmi hem daha çok acıkıyorum hem daha fazla yiyorum
Günde en fazla 2 Ogün yemek benim için daha doğru olacak
Akşama kadar hayatım güzel eşim geldimi börekler çikolatalar tatlılar
Bunu cozsem sıkıntı kalmayacak

Bence kahvaltısı sağlam yapmalısın yumurta peynir bunlar vazgeçilmez insan için. Özellikle yumurtadan gelen protein yararı etten bile gelmiyor sana öyle diyim.

Programım her gün 2 kere gitmeli ama birine gitmiyorum çünkü çok vakit alıyor 2 kez
iki kere bu yazdığın programın aynısını mı yapman gerekiyor yani , çok fazla geldi bana ki kaldı ki sadece yürüyüş gibi hafif şeylerde yapmıyorsun .Eminim biliyorsundur çünkü uzun süredir bu işin içindesin sende , vücudun kasları onermek için dinlenmeye ihtiyacı var

Bence kahvaltısı sağlam yapmalısın yumurta peynir bunlar vazgeçilmez insan için. Özellikle yumurtadan gelen protein yararı etten bile gelmiyor sana öyle diyim.
Haklısın da baya geri kaldım gibi geliyor. Bu hafta almış olabilirim. Farklı bir şey deneyim diyorum artık. Kahvaltısız ben de yapamam ama en azından Perşembe ye kadar denicem

Yok kuzum sabah 45 dakika Son kademe rampa ile koşu akşam fitness şeklinde. Bir gün üst bölge bir gün alt bölge şeklinde..

Yok kuzum sabah 45 dakika Son kademe rampa ile koşu akşam fitness şeklinde. Bir gün üst bölge bir gün alt bölge şeklinde..
bende dedim bu kızcağazın kasları erimesin maşallah sporun çok güzel .. kilo vermenin büyük bir yüzdesi bencede mutfak fakat iş şekillenmeye gelince o salonda saatler harcamak gerekiyor

bende dedim bu kızcağazın kasları erimesin maşallah sporun çok güzel .. kilo vermenin büyük bir yüzdesi bencede mutfak fakat iş şekillenmeye gelince o salonda saatler harcamak gerekiyor
Aynen 58 59 kg yim ama çevremdeki herkes 50 51 sanıyor spor sayesinde benimle aynı kg olanlardan çok daha zayıf duruyorum çok şükür.. bir de korumaya geçsem sporcu gibi beslenip kas yapıcam ama diyet yaparken zor çünkü çok yemek yiyor fitnesscılar

KK hala cok yavas ya. Umarim bir tek bana degildir. :)

Ben seni taniyorum da arkadaslar icin kendini kisaca tanitsana.

Baslangic icin kotu degil, ekmegi kokten kesmelisin. Ekmek aciktirir cunku. Yerine 10 badem at bak nasil doyacaksin. Ilk gun olmasa da ileriki gunlerde. Menulerinin resmini cekmiyoruz. Sadece ne kadar yedigini yazarsan mesela cevizli kofte icli kofte kac tane.

Tatli krizin var mi bilmiyorum ona da onerim salepli Turk kahvesi olarak gelsin ya da dibek kahvesi sizin oralarda boldur. Yeter ki kakaosuz olsun icecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…