All-Star Diyet Yarismasi...

B bilinmeyenkullanici bugunku menum biraz garip oldu, oglen 2'ye kadar bi toplantim vardi o yuzden pek secenegim olamadi:KK43:
Sabah: 2 cilek, 1 dilim ananas
Oglen: 2 sandvicin sadece ici (biri ton balikli, biri tavuklu, ikisinde de ekstradan domates marul bi de bi dilim peynir var) bi sandvic de ekmekli (bu da hindili). Bunlar kucuk sandviclerdi, iki dilim uno ekmegi arasina gibi.
Ara: 1 kasik humus, yarim bardak civari badem sutu
Aksam: 3-4 kasik etli patlican yemegi, 2 kasik mantarli ispanak sote, 1 bardak kefir
Toplam: 1700 kalori

Spor roxen2303 roxen2303 yarim saat agirlik calismasi, yarim saat yavas tempolu yoga. Agirlikta sunlar vardi:
60 squat & press
120 knee ups
160 bisiklet
60 lunge
30 burpee
50 mekik
100 step up
40 sinav

7'ser dakikadan 4 circuit olarak yaptim, 28 dakikada bunlari yapabildim. Yalniz su olup akicam sandim.
harika eminim nabız tavan yapmıştır:KK9:

A AklinYolu1 mail de olur, buraya da atılabilir farketmez ama ben Çarşamba’ları tartı resimlerini görmek isterim. Yani heyecanlı oluyor. Kim ne kadar olmuş falan. Çarşamba geceye kadar beklemek gerçekten Acun’un yaptığı eziyete benziyor o da ayrı bi heyecan tabiki.
Ben zaten bu hafta kupayı alamam da + da çıkmam inşallah. Çok kötü saldım toparlanmam lazım.

Yani yine geceye kadar bekliyoruz saat farkindan dolayi. Grup karar versin ben uyarim.:KK66:

Iyi gezmeler. Gorusuruz.

Odemdir o odem.

BDV de eksiye tasinan olayli bir konu var. Tecavuz , darp , amcaoglu. Diyecek kelime bulamiyorum.
Allah yar ve yardımcısı olsun her kim yaşadıysa ve her kim yaşattıysa da iki cihanda Allahın gazabı üzerine olsun. Sen yazma bişey senin köpek balığı sürüsü saldırır sana yine

Ucuncu lattemi iciyorum. Bu da matchali latte gorundugu kadar guzel degil.
56d2a1c9d9c152ce9595acbadc91c150--matcha-latte-recipe-tea-smoothies.jpg

X