All-Star Diyet Yarismasi...

Kızlar yarısmaniza katılmıyorum ama ben de arada bildirim yapacağım . Daha önce bu yarışmaya katılıp kilo verdim . Korumaya geçtim. Arada katılırım size bol şanslar . Su an kilom 57.700

Selamm

Sagol canim. Son olmasini umit ediyorum.

Carsamba gunleri bildirim yaparsan listeye yarisma disi ekliyorum. Ilk sayfada . Sizin yarismaniza gerek yok. Kilonuz az. Beklerim .

Beni hic uzmedin gitmeni istemem zaten.

Bildirimlerini tam zamaninda yaptin. Baslarken kac oldugunu arkadaslara yaz istersen.

Bende hiç gitmek istemiyorum valla benden biraz zor kurtulursunuz

Tanışmadığımız arkadaşlarımiz var ben gülçin 25 yaşındayım izmir de yaşıyorum 16 aylık bi kızım var emziriyorum. kasımda ki yarışmaya 65.400 le başladım arkadaşların motive si sayesinde 55.600 um su an hedefim 51 bol eksilerimiz olur inşallah

Son düzenleme:

+ Bebegini emziriyorsun.

Daha 10 hafta buradayiz. Gitme sende.

Pesetme canım sakın öyle olur...ben de diyetime 72-73 civarında başladım.başlarda o kadar direndi ki vücut anlatamam..hepimiz başarıcaz emin ol ve kararlı ol...yaza incecik hayal et kendini
Direnmenin dibine vardı artık 2 Aydın tık YÖK bir 76 oluyor hop tekrar 77.5 dikkat ediyorum ama çok inatçı bir vücut yapım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…