All-Star Diyet Yarismasi...

Ben kilo verdim ama yazmaya fırsat bulamadım hiç. Bir iki kişi forumdan kopunca hep beraber motivasyonu yitiriyoruz galiba.
Benim motivasyonun dusme nedeni, gercekten ugrastigim halde son ki hafta 200 gram 400 gram verdim. O yuzden saldim bu hafta kendimi dinledim biraz.

Grup olarak katilma oranimiz az, bu hafta herkesi tek ayak uzerinde durduracagim.

Benim motivasyonun dusme nedeni, gercekten ugrastigim halde son ki hafta 200 gram 400 gram verdim. O yuzden saldim bu hafta kendimi dinledim biraz.

Grup olarak katilma oranimiz az, bu hafta herkesi tek ayak uzerinde durduracagim.
Kilo verememek insanın motivasyonunu düşürüyor gerçekten. Ben de kaç aydır 4 kg verebildim bıktım yani Bu hafta gerçekten herkes çaptan düşmüş.

Rafting di degil mi? Sen yaptiklarini tam olarak yaz, bir hesaplama yontemi buluruz.
evet rafting. Yay gibi bişeyle kendimi gerdirip sapan gibi fırlattırdım Sonra belimden zincirle bağlatıp nehirin üzerinde kaydım. Voleybol oynadım. Odun toplayıp, ateş yakmak da sayılır mı Pazar ve Pazartesi hiç oturmadım nerdeyse. Sürekli aktiftim.

Kilo verememek insanın motivasyonunu düşürüyor gerçekten. Ben de kaç aydır 4 kg verebildim bıktım yani Bu hafta gerçekten herkes çaptan düşmüş.
Eslestirme yapiyorum bu hafta. Herkes arkadasinin yazdigindan, bildirim yaptigindan spor yaptigindan emin olsun.

@_SinsireLLa_ _Makaron_ SiM grubu
krizantem3 Muttapa7555 KriF Grubu
tulipa N nscckts TuNis Grubu
Hannaz TopraKahveBob HaT grubu
zinnia A AklinYolu1 ZinA grubu yok bu olmadi. ZaK Grubu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…