All-Star Diyet Yarismasi...

evet rafting. Yay gibi bişeyle kendimi gerdirip sapan gibi fırlattırdım :KK70: Sonra belimden zincirle bağlatıp nehirin üzerinde kaydım. Voleybol oynadım. Odun toplayıp, ateş yakmak da sayılır mı :KK70::KK70: Pazar ve Pazartesi hiç oturmadım nerdeyse. Sürekli aktiftim.

Ohh ne guzel ,:halay:ben de zumba yaptim dun. Yaptigim jillianlar ise yaradi. Yoksa dayanamazdim. :KK45:Surelerini de toplu olarak yaz mac. :dondurma:

benim sporlarım geçen haftakiyle aynı

Her hafta ayri ayri yaziyoruz krizantem. Bu haftaki sistem farkli biraz.Fatma da bu hafta hasta biliyorsun.O yuzden ben ilgileniyorum. :KK53:

Ay çayı ağzımdan püskürttüm :KK70:

Sana M e g g M e g g denk geldi isin zor mac. :deli:

zumbayı ben de çok seviyorum, çok keyifli. Ay sen ordan en iyisi 3 saat rafting, 1 saat voleybol, 3 saat de tempolu yürüyüş hesapla. Yoksa çok karışacak :KK70:

Sen oradan en iyisi ortaya karisik yap. Bi de sonuna piyaz yaz. :KK70:

Her hafta ayri ayri yaziyoruz krizantem. Bu haftaki sistem farkli biraz.Fatma da bu hafta hasta biliyorsun.O yuzden ben ilgileniyorum. :KK53:

Sana M e g g M e g g denk geldi isin zor mac. :deli:

Sen oradan en iyisi ortaya karisik yap. Bi de sonuna piyaz yaz. :KK70:

Nerde bu kızlar Lucy? Harbiden merak etmeye başladım. Hiç böyle yapmazlardı. Başlarına bir şey mi geldi acaba diycem ama topluca gelmedi ya? Nerdesiniz ulllaayyynnnnnn???????????

Bu hareketler beldeki simitleri azaltiyormus. Klasik yoga hareketleri ama 10 numero fena.

yoga-1.jpg

Yanlis gormussun onun kilosu 70 lerde sindy . Senin icin 50 olsun . :KK45:

Ikiniz iyi anlasin, bu haftaki diyet kardesin o. :KK53:
Ahahaha ben makaronun listesinden alıntı yapıp düzenledim tahminlerimi:KK70:
Oda 55 yazmış:KK70:
Ondan şeyoldu:deli:
Düzelttim şimdi 70lere çektim:KK58:

X