All-Star Diyet Yarismasi...

Ellerine sağlık canım hiç yoktan iyidir 1 kupa 1 kupa dimi

Tamamdır canım yazdım deftere plates yoğa çoooook sıkıcı sporlar benim için 1 saat şahanesin... benim haldır haldır koştur zıpla hopla olmalı

Ayrıca teşekkür ederim 1 yer var haber beklediğim orası olursa şahane olacak olmazsa kısmet diyeceğim

Kerevizi de unutmayalım :) seker orucuma başladım bugun. Meyve de yok bana bi süre.
Kereviz aldıracağım bende yarın eşime sen brokoli ye aynı şey
Benim büyük oğlanın yorumu "neymiş efendim küçük ağaççık gibi çocuklara kendini sevdiriyormuş hadi canım sende kimi kandırıyorsunuz biz ağaç mı yiyoruz"

Senin cocuk benim kafadan.

Mecbur yiyorum o brokoliyi, arkadan latteyi stockluyorum ama haha. 3 kutu aldim nasil bir acliksa benim ki. Evde mahsur kalirim filan.

3 gün sonra şişirdi beni deme bak
Dönüşümlü yapsana 1 gün arayla o zaman kaslara dinlenme fırsatı verirsin yoga 1 gün jullian 1 gün hibi
Haftada bir gun yoga yapiyorum. O gun baska bi sey yapmam yarin jillian yapabilirim.

Sisiriyor beni ama beslenme seklim de degisiyor belki bu kez degisik olur be fatma. Latte meclisten disari .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…