All-Star Diyet Yarismasi...

Calismiyorum ben profesyonel ogrenciyim.

Tebrikler nis cim.

Artik kupalarini guzel bi yere koyarsin ama hannaz ile aranizda cok az fark var nisa. Kilpayi yani. Benim tanidigim hannaz bu isin altinda kalmaz.
Benim kupa sayım hannazin kupalarını doveerr bikere :)

Kupanlaa konusss kizzaaammm.

Zin kendini tanitir misin biraz. Kilo verme surecin, spor hikayen vs vs.
Zinya diyebilirsin
uzun gelirse Zin de ok

46 yaşında yolun yarısında
bekarken 52 lerde üflesen uçar vaziyette dolaşan
11 yıldır doğumla biriken yağlarımı eritemeyen
90 ları görüp allah seni bildiği gibi etsin deyip tartıdan inip yaklaşık 1 yıldır düzenli kilo verme sürecine giren
Aslında düzenli spor yapan her ne şekilde olursa olsun zaman zaman yığun zaman zaman yattığı yerden spor kanallarını izleyen
ee tabii bırakınca sporu heyy dostummm naaber diyen yağları geri gelen
1 kız anası evli şu dönem işsiz bir insan evladıyım diyeyim.

ocak 2017 90 kg
nisan 2017 gibi 76
ağustos 2017 73

ve 1 mart 2018 76,4 gibi hem protein diyetine hem düzenli personal traininge başladım ki ara ara gitmiştim 6 7 aydır.

geçen dönemlerde ise yürüyüş+ jillian ın nerede ise tüm videoları vs

Çok şükür canım ya 63ü göremem diyordum bu hafta lahmacun yaktı beni haftaya inşallah daha da iyi olur

Oo super. Seni de ilgili spor bakanlarına ekleyelim mi. Grubun spor konusunda eksikleri var. Yaptığın extra şeyleri grupta kararlastirip tabloya ekleyelim.

Arkadaşım hoşgeldin aramıza zaten tecrübeli bilgilisin spor kunusunda da dağarcığın geniş bi ön ayak oluver bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…