All-Star Diyet Yarismasi...

Bak yemin ederim şurda bi sesli mesaj butonu olsaydı gülüşümü duysaydın keşke karnıma kramp girdi
Luuuucccyyy beni meğzun ediyollaaaa sen ne diyooon , ben bilmem koçum bilir dedim

Neden bu kadar çok kilo verdin ki?
Pattisli börekler ağliyy şu an
Mutlu musun

Iyi bari -200 le kapatmissin.

Bu yıldız ve güneşlerden seç beğen al mi yapacaz.

@fatma7454 un dedigi gibi olacak tulipa.

Spor yarismasi mecburi degil. O yuzden ramazanda yapmak isteyemeyen yapmaz tulipcim ya da yarismayi ikiye boleriz 4 X 2 hafta yapariz.

Eki Görüntüle 2135652
Şoktayım
Bi kahvaltı yapayım geçer heralde
Çünküm camış gibi yediydim
Tartı mı bozuldu acaba

Iste buuu superrr ama kotu haber bu hafta siralamaya giremiyorsun ama gelecek hafta girebiliyorsun canim.. Haydi devamm.

Hannaz ben sana sasirmadim ama sen sasirabilirsin. Biliyordum kupa icin kilo verecegini. SUpperr devammm .

Son düzenleme:
1: N nscckts ---------------> Yuzdesi : 1.22
2: Hannaz ---------------> Yuzdesi : 1.20
3: A AklinYolu1 -----------------> Yuzdesi : 0.49
4: TopraKahveBob ---------------> Yuzdesi : 0.42
5: @fatma7454 ---------------> Yuzdesi : 0.31

M e g g ---------------> Yuzdesi : 2.30 canim sen sadece tek kupa aliyorsun ama haftaya siralama girebilirsin.

krizantem3 ---------------> Yuzdesi : Hesaplanamadi cunku gecen hafta tarti resmi bildirimi yapmadi.

tulipa ---------------> Yuzdesi : 0

_Makaron_ ---------------> Yuzdesi : -1.32 Makaroncum sen de haftaya siralamaya giremiyorsun , ancak 75.9 a inersen oteki hafta siralamaya girebilirsin.

TopraKahveBob seni baslangic kilon 72 .0 den, 1 kilo eksik yazdim.

Kilo verenleri , kupa alanlari tebrik ediyorum. 1. Yarismanin sonlanmasina 4 hafta kaldi. Spor yarismamiz da bugun basliyor.

Grup ortalamasi bu hafta 0.58 ama gelecek hafta daha iyi olacagina inaniyorum.

Spor yarismamiz bugun basliyor ALL-STARLAR ,

Gunluk olarak sporunuzu yapip ilgili bakanlari : @fatma7454 TopraKahveBob N nscckts yi etiketleyeceksiniz.

Sonra sali gunleri yaptiginiz sporlari asagidaki tabloya gore toplayip , haftalik toplu spor bildirimi yapacaksiniz. Tekrar ilgili bakanlari etiketleyiniz.

10 gunes, bir yildizdir. Yildiz ve gunesler ertesi haftaya aktarilmaz. O yuzden yarim olan guneslerinizi yildiza tamamlamaniz siddetle tavsiye olunur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…