All-Star Diyet Yarismasi...

2 seferdır denıyorum
ne zaman spor yapsam vucut sekıle gırıyor ama tartıda fazla cıkıyorum
gecenlerde de 88 dım 90 cıktım o haftada yuruyuse kosuya cıkmıstım

bu haftada kosuya cıktım cok kostum 3 saat falan ayrıca leslie yaptım 88 dım bugun yıne 89.5 cıktım

hep 2 kılo arttırıyor ustelık eskısınden daha az yememe ragmen cok sinir oldum :KK43:

ben yattıgım yerde guzel guzel haftada 2 kılo verıyordum ne guzel daha da kosuya falan cıkmam artık
O zaman şöyle yap kilo vermeye devam ettiğin sürece kardio yapma ama direnç sporu yap ki sıkılaşma olsun. Şınav plank mekik gibi küçük setler halinde o zaman kaslar şişmez. İnşallah olmaz ama bi duraksama yaşarsan kardio ile desteklersin

O zaman şöyle yap kilo vermeye devam ettiğin sürece kardio yapma ama direnç sporu yap ki sıkılaşma olsun. Şınav plank mekik gibi küçük setler halinde o zaman kaslar şişmez. İnşallah olmaz ama bi duraksama yaşarsan kardio ile desteklersin
gerı yarına 88 e dusermıyım acaba
kılo olarak artmadım ya sıskınlık
umıt edıyorum
yoksa gecen haftadan bu haftaya sadece yarım kılo vermıs olucam ve bılıyorsunuz bu benım ıcın cok uzak bır durum hep 2 kılo veren ben :KK43:

Iste bende o yok bir devriliyorum biraksalar aksama kadar o kanepede kalirim :KK70:
yok bende hayatda yatamam kendıme turlu ıs cıkarırım temızlık hastası olaraktan :KK43:

vucudumun heryerı agrıyor uzanıp yatmaya cok ıhtıyacım var ama yatsam gozum tavan duvar avıze gorur kalkar sılerım :KK70: orayı sılmısken surayı da sıleyım der tum evı cıkarırım bu kez :KK70: hep olan seyler

yok bende hayatda yatamam kendıme turlu ıs cıkarırım temızlık hastası olaraktan :KK43:

vucudumun heryerı agrıyor uzanıp yatmaya cok ıhtıyacım var ama yatsam gozum tavan duvar avıze gorur kalkar sılerım :KK70: orayı sılmısken surayı da sıleyım der tum evı cıkarırım bu kez :KK70: hep olan seyler
Hele sabahlari mumkun degil gozum oturacsk yer arar benimde bir tik aksam ezani vakti enerjim olur titizde degilim zaten musafirden misafire ciddi temizlik yaparim :KK43:((

leylmira bızım senle ılk muhabbetımız nerden gelıyordu acaba
senı bı yerlerden cok sevdıgımı hatırlıyorum ama :) kökeni nereye dayanıyor onu hatırlamıyorum nedense

gerı yarına 88 e dusermıyım acaba
kılo olarak artmadım ya sıskınlık
umıt edıyorum
yoksa gecen haftadan bu haftaya sadece yarım kılo vermıs olucam ve bılıyorsunuz bu benım ıcın cok uzak bır durum hep 2 kılo veren ben :KK43:
Bir iki günde kasların şişliği geçer diye düşünüyorum ben yarına döner inşallah... bol su iç erken ye yemeğini aslında aynı durumdayım bende dünle bugün arasında 1 kilo var gitmezse ben de +çıkacağım

Bir iki günde kasların şişliği geçer diye düşünüyorum ben yarına döner inşallah... bol su iç erken ye yemeğini aslında aynı durumdayım bende dünle bugün arasında 1 kilo var gitmezse ben de +çıkacağım
off :KK43:
aksam 5 e yıyorum hep aksam yemegımı bırtek dun aksam 7 de yedım oda etkılemıs olabılır mı acaba :KK43:

X