All-Star Diyet Yarismasi...

Ben haftaya baslarim baslarsam, haberiniz olsun.

Dahiliye ---> diyetisten ---> spor antrenoru.

Ciddi bi hastaligin olmasin fatma.
Yok canım şöyle sıralamam kardioloji nöroloji üroloji diş eti cerrahı sonra dahiliye yanlış yapıyorum ama hep erteliyorum

kızlar ben bı yandan ev arıyorum bı yandan ev topluyorum persembe ılaclama ıse yaramazsa anında toplanıp gıdıcem cunku oyuzden aktıf olamadım bugun kusura bakmayın olur mu

bırde bugun nıyeyse cok fazla karnımda agrı ve şişkınlık vardı
yurudukce bıle agrıyor bıcak saplanır gıbı
ayaklarımı usuttum sanırım

aklınyolu1 kazanılan yıldızlar kupaya etkı edıyor mu
Maalesef spor yarismasi apayri. Her ikisinde de birinci olmak icin cok calismalisin.

Jillian a henuz baslamayi dusunmuyordum ama baslasam mi diyorum simdi. Yildizi gorunce.

Nisa sen zaten topigin aktiflerindensin. Isin olmadiginda giriyorsun.

Bak aklima geldi simdi. Haftanin en aktifi , en pasifi, en eglenceli uyesi , en banli uyesini de secelim. Sadece eglence amacli baska bir kasit yok.

@_SinsireLLa_ bu haftanin en banli uyesi mesela.

Son düzenleme:
Canım karın ağrısına dikkat et nasıl bir ağrı nerede çok dikkatli ol. Üşüttüm mü deyip geçme eşim de 1 gün uyandı karnım ağrıyor şişlik hareket edince artan ağrı doktora gittik üniversite hastanesine bi film çekti gaz dedi gönderdi. Ağrısı geçmeyip artınca rapor almak için özel doktora gitti. Tahliller ultrason derken hoop ameliyat apandisitten. Sadece yarım saat geç kalsak hayati tehlike. Patlama olmuş yıkamak zorunda kaldılar karnının içini Aman diyeyim takip et geçmez artarsa dr git

Arkadaslar bilenler bilir . KK de komik , eglence amacli zaytung tarzi bir yazi cikariyordum. Bundan sonra topikte aktif olanlardan carsamba gunu sayisi cikaracagim. Ilgililere duyurulur. Gelecek carsamba sayi 1:
O ne kız hiç haberim yok demek ki bilenlerden değilim tövbeler olsun

Plank 45 dk agir degil mi ? O zaman en geç 12 e kadar yazin sporlari. Pazartesi yapilani da yazin kizlar. Benim kizi ancak yanina uzanip yatirabiliyorum. Uyuyakaliyorum sonra öyle. :/ gece aniden gidisimin sebebidir. Ben de bu hafta hic dikkat edemedim. Spor da yapmadim. Haftaya güzel bir dönüs yapacam ins.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…