All-Star Diyet Yarismasi...

Kac kiloydunki 20 kg istedi :))
Gecmis olsun canim benimm kafamdaki sen tig gibi biriydi yanilmisim demekki

Aklinyolu once dra gitmeliyim kan degerlerime baktirayim gecen iki hafta ciddi ciddi diyetteydim sonuc husran veremedim. Oyle oluncada motivasyonum bozuldu
Tamam ben de bi sey demedim. Once doktora gidebilirsin. Buraya sohbete gel. 2. yarismaya girisler hala acik.

Git bakalim ne diyecek doktor. Insulin direncin olabilir, pko n olabilir, kilo almani etkileyecek bi suru neden olabilir.

Zaten su sira diyet modunda degilsin, ben gorunce sak diye anliyorum leyl :)

Yok canim birsey dediginden degil kisaca dra gideyim yazmisim ya sadece uykulu uykulu yazmisimdir kesin bu ara uykuyada dayanamiyorum var bir sorun :)

Kac kiloydunki 20 kg istedi :))
Gecmis olsun canim benimm kafamdaki sen tig gibi biriydi yanilmisim demekki
Beni ilk tanıdiginda tığ gibi zayıftım :) nolduysa sonra oldu kilo aldım ve sonra
98 kilodan 89 a dustum burda 1 ayda :)

Yok canim birsey dediginden degil kisaca dra gideyim yazmisim ya sadece uykulu uykulu yazmisimdir kesin bu ara uykuyada dayanamiyorum var bir sorun :)

Seviyeli saygili sohbete herkese acigiz. Spor yarismasi var ayri ona katilabilirsin.

Belki bir cumle seni motive eder de baslarsin leyl.

Benden kaçmaz diyorsun yani...
İnşallah herkes kayılım sağlar da daha hızlı hafiflemeye başlarız
Canim sen bana son halini ozelden at, toparlayalim ilk sayfaya atalim .

Beni ilk tanıdiginda tığ gibi zayıftım :) nolduysa sonra oldu kilo aldım ve sonra
98 kilodan 89 a dustum burda 1 ayda :)

Sarellam ile sen ALL star in reklam yuzusunuz.

Son düzenleme:

Tamam kuralları kızların fikri varsa son haliyle şekillendirip atarım ben sana bu gün bekleyelim gece yatmadan atarım

Yemedim oksijen kilo yapti diyorsun yani
Ben kilolu insanlari gorunce mutlu oluyorum yalniz olmadigimi hissediyorum

ben artık zayıf olmanın ne buyuk nimet oldugunu ıyı anladım
cok kılo alıp da gerı bıraz verıp rahatlayınca oh be dedım
hedefım 65 daha cok yolum var :)

Sorun olmadigina ikna olayim yada sorun varsa ilacimi kullanayim o araya kadar oglumuda emmekten keserim Ramazan ayi girer falan derken temmuz basina insallah 10 kg vermis gireriim aklinyolucugum :)

ben artık zayıf olmanın ne buyuk nimet oldugunu ıyı anladım
cok kılo alıp da gerı bıraz verıp rahatlayınca oh be dedım
hedefım 65 daha cok yolum var :)
Boyun kac canim senin bende 80im suan sabah neler yedim neler tatliya dayanamiyorum susasam bile tatli yiyesim geliyor :))

Canım vücudunu en iyi sen tanırsın verebileceğin şekilde ilerlersin duruma göre yani
2 seferdır denıyorum
ne zaman spor yapsam vucut sekıle gırıyor ama tartıda fazla cıkıyorum
gecenlerde de 88 dım 90 cıktım o haftada yuruyuse kosuya cıkmıstım

bu haftada kosuya cıktım cok kostum 3 saat falan ayrıca leslie yaptım 88 dım bugun yıne 89.5 cıktım

hep 2 kılo arttırıyor ustelık eskısınden daha az yememe ragmen cok sinir oldum

ben yattıgım yerde guzel guzel haftada 2 kılo verıyordum ne guzel daha da kosuya falan cıkmam artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…