All-Star Diyet Yarismasi...

Bende onu dedim 45dk plan yapılamaz o yüzdende 45dklık kardio ile bir tutamayız o yüzden ben spor yaptım hani yıldız diyemeyeceğiz plank ip atlama şınav squat mekik gibi ekzersizler için

Diyetten once mi? En kotu karar kararsizliktan iyidir. Ne yazik ki diyet modunda degilsin ama sohbete gel leyl. Olmadi ikinci yarismaya katilirsin.
Aklinyolu once dra gitmeliyim kan degerlerime baktirayim gecen iki hafta ciddi ciddi diyetteydim sonuc husran veremedim. Oyle oluncada motivasyonum bozuldu

Evet ben de ic hastaliklarina gideyim kardiyolojiye neden gittin canim

Yok bırakmadım, sadece 1 haftadır gidemiyordum. Yoğunluk aşırıydı. Yarın tekrar başlayacağım. Tamam o halde ben bir taslak plan çizip sana sunarım

Evet ben de ic hastaliklarina gideyim kardiyolojiye neden gittin canim
Adam hem iç hastalıkları hem kardiyoloji uzmanı prof du.fazla kilo vericem bı sorunum var mı veya sorun olur mu diye gittim iyiki gitmişim herşey çıktı ilaç verdi 3 ayda 20 kilo verip yanıma gelmelisin dedi 10 kilom daha kaldı doktora gidebilmek için :)

Ayy geçmiş olsun
Ağrı kesici aldım uyudum şimdi iyiyim

@_SinsireLLa_
tulipa
_Makaron_
Hannaz
N nscckts
krizantem3
TopraKahveBob
A AklinYolu1
Yeni yıldız tablomuzun şartları
1.
3 mil leslie 45dk yürüyüş 45dk eliptik 45 dk kondisyon bisikleti 30dk koşu jullian 1.level
45dk zumba 1 saat plates 1 saat yoga gibi uzun süreli kardio egzersizlerinden herhangi birini yapanlar 1 yıldız alacak
2.
7 gün boyunca bunlardan en az birini yapan 7 yıldız alacak çarşamba günü ilk sayfadaki tabloya yıldızlar eklenecek
3.
Yaptığımız sporu hergün bildirim yapacağız ve TopraKahveBob ve beni etiketlerseniz gözden kaçmaz
4.
Direnç gerektiren sporlar ( plank squat şınav mekik ip atlama gibi kısa süreli yapılan ) yıldız hakkı kazandırmayacak tabi 30 dk yı tamamlarsanız başka.
4.
Eklenmesini istediğiniz yada kafanızı karıştıran bir durum varsa seve seve yardımcı olurum
5.
AMAÇ HAREKETLİLİĞİ ARTTIRIP KİLO VERMEYİ SAĞLAMAK KATILIM MECBURİ DEĞİL. AMA HEPİMİZ KATILITSAK DA ŞAHANE OLUR

Son düzenleme:
Canim ben yoga da yapiyorum onu da ekleyelim lutfen . Oteki maddeler super.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…