All-Star Diyet Yarismasi...

Kalp kalbe karsii :))
Selamlar tombis kizlarr :KK3:
Ben Gulcin
27 yasindayim 5 yillik evli 2 yasinda bir yumurcagin annesiyim :emir_bebek:
80 kg bir bedene sahip olmakla birlikte bozuk bir pisikolojimde mevcut :confused:

Aslen Corumluyum ama esim etli ekmek (cispis) diyarindan Konyadayim :kk77:
Hareketli bir yasamim yok suyuda az iciyorum..
Mesela suan bu cumleleri yazarken kanepede lok gibi yatiyorum :bicak:
Usengecim titiz degilim..
Esimle sik sik tartistigimiz icin genelde moralim bozuk dolasiyorum once bu durumu bir cozmeliyim.. :KK52:
Kendime guven 0
Cesaret 0
Irade 1
Simdilik bu kadar..
Herkese hayirli basarilar diliyorum :KK15:

Nerede kilo sorunu olan biri var , cekip cikariyorum onu kilo batagindan. :KK70:

Aynen canım ve son verdiğim 1 kiloyu da sayarsak 11 oldu.

Oo tamam futbol takimi gibi. :cool:

Sende benim gibi azimlisin fatma. Dusunsene o ara sabit kalmasaydik kimbilir kac kilo alirdik.

Kilo verdikçe kendibe güvenin gelecek hüven yükseldikçe daha az tartışacak daha sakin olacaksın kilo vermeye 75le başladım. En son aynada kendimi görüp ağlama krizine girince zayıflamaya karar verdim yavaş gidiyor ama gidiyor. 1 yılda 10 gitti kalanı da gidecek. Dediğim gibi başla kararlı ol ve birazda çaba gayet de güzel kilo verirsin

Aynen oyle ilk kilolar cabuk gidiyor, guvenin geliyor . Mesela su litresi uzerinden verdigimiz kilolar bunlar.

pet+grubu.jpg

Insallah canimm..
Ben gidimdan vs cok rahatsizim emzirme doneminde goguslerim ebe gibi oldu sarkik sarkik durum olcuyum kendimi olculerimi yaziyim size
Biz olculerle gitmiyoruz leyl. Ilk asamada tarti yeterli. Carsamba gunu tarti resmini koyarsin. Hatta simdi de koy bi resim .

Ben simdi burnumda tuplerle oturuyorum. Daha sonra grafik , formul , burc onlari hesaplarim. Tam paket bizimki.
:KK70:

Ben 14 kilo verdim, @nscckts su 4 haftada 10 kilo verdi .
Muttapa7555 Muttapa7555 sen de 10 kilo vermistin yanlis hatirlamiyorsam
@Sarellam benim yarismada atak yapti 8-9 kilo verdi.

ve daha sayamadigim ilk sayfada olan arkadaslarla beraber verdik kilolari.

Zor ama imkansiz degil. Doktora gideceksin tabi ki. Butun tahlillerini yaptiracaksin. Sonra da gelip bize takilacaksin. :))
Veemem lazimm aklinyolu kaptanim bogazima sahip cikmaliyimm yoksaaa cok daha kotu olacagim :KK43:

Nerede kilo sorunu olan biri var , cekip cikariyorum onu kilo batagindan. :KK70:

Oo tamam futbol takimi gibi. :cool:

Sende benim gibi azimlisin fatma. Dusunsene o ara sabit kalmasaydik kimbilir kac kilo alirdik.

Aynen oyle ilk kilolar cabuk gidiyor, guvenin geliyor . Mesela su litresi uzerinden verdigimiz kilolar bunlar.

pet+grubu.jpg

Biz olculerle gitmiyoruz leyl. Ilk asamada tarti yeterli. Carsamba gunu tarti resmini koyarsin. Hatta simdi de koy bi resim .

Ben simdi burnumda tuplerle oturuyorum. Daha sonra grafik , formul , burc onlari hesaplarim. Tam paket bizimki.
:KK70:
Ne tupu o :KK64:
Burc uyumumada bakiyormusun ooo supermis burasi nereye dusmusum boyle :KK70:
Simdi tartilmiyim karin dolu :KK43:

Ne tupu o :KK64:
Burc uyumumada bakiyormusun ooo supermis burasi nereye dusmusum boyle :KK70:
Simdi tartilmiyim karin dolu :KK43:
Zaten yarisma disisin cunku 4 haftacik kaldi , 2. yarismaya katilirsin istersen ama yarisma disi olunca da resim yukluyoruz leyl . Aklinda bulunsun.

Ya da simdi yuklersen yarismaya katilip kupa alabilirsin. Karar senin.

Odulun gozunu cikarmistir o kimbilir neleri gomdu :KK70:

Kupa diye kendini yirtti. :KK73:

Zaten yarisma disisin cunku 4 haftacik kaldi , 2. yarismaya katilirsin istersen ama yarisma disi olunca da resim yukluyoruz leyl . Aklinda bulunsun.

Ya da simdi yuklersen yarismaya katilip kupa alabilirsin. Karar senin.

Kupa diye kendini yirtti.
Kupada motive eder isi biliyor hatun :sigara:

Ya tartilirsam 82 kg cikarsam simdii :KK43:

X