All-Star Diyet Yarismasi...

Hıı ben bi kere sormuştum evde dondurma yapacağdım 250 gramına 400 tl demişti
Dondurma maceramda öyle bitmiş oldu
Bizim içtiklerimiz süt tozu krema tatlandırıcılar falan
aynen oyle
1 kere kodoman bır arkadasımın ısmarlaması uzerıne ıctım bende o serefe nail olabıldım
dıs kokume ısledı tadı harıkaydı tadı hala damagımda

aynen oyle
1 kere kodoman bır arkadasımın ısmarlaması uzerıne ıctım bende o serefe nail olabıldım
dıs kokume ısledı tadı harıkaydı tadı hala damagımda
Diş köküne işlediği için işte
Maraş dondurması yerim artık 54e düştüğümde

Ne gibi canım ?diyet iyi gidiyor.hatta sabahki menümu paylaşmıştım.Hannaza da bayagı bir laf attımAYNI BE YAAA
Ben sinirden gormemisim.

Kilo acisindan demistim, arti eksi orta.

Sen ne burcuydun . Buradaki herkes bir yerden su grubunu yakaliyor. Burclari gunah kecisi ilan ettik.

yaa dur 2 gun cok kotu durumdayım dıyeyım carsamba soka sokayım

gercekden sabah tartılmasaydım keske moralım bozuldu resmen

Ben de o 100 grami bugun naparim. Dur sen...

Diş köküne işlediği için işte
Maraş dondurması yerim artık 54e düştüğümde

baska dondurma tanımam zaten
marasa gıdıyorum 10 kg alıp eve donuyorum
stokluyorum eve

bızım burda da meyvelerden harıka dondurma yapılıyor yıne sahlep ve kecı sutunden maras dondurmasını lımonlu cileklı kavunlu dusun :) ıcı bool mademlı cıkolatalı falan

onlardan da alıp stokluyorum pastada olsun pudıngde olsun meyve de olsun sunum yapıyorum mısafırlere kadayıfın yanına falan

yıne yapıcam !

ama yemıceeemmm :)

2 güne ben sizi şoklamıyım 65 kiloyla gelip , benim kilo çok cins çünkü , harika bir şekilde verirken bi bakıyorum anaaa hepsi gram gram geri geliyo bana
nerde hata yapıyosun acaba kuzu
ekmek pılav falan yıyorsan verdıgın gerı gelıyor
seker de de aynı sekılde

Maras dondurmasi cok guzel, kilo korumada pek bi zarari da olmuyor. Baya yemistim kilom ayni kalmisti. Yine 60 lardaydim o zamanlar.
2 güne ben sizi şoklamıyım 65 kiloyla gelip , benim kilo çok cins çünkü , harika bir şekilde verirken bi bakıyorum anaaa hepsi gram gram geri geliyo bana
Senin ay burcun yengec ondan.

Maras dondurmasi cok guzel, kilo korumada pek bi zarari da olmuyor. Baya yemistim kilom ayni kalmisti. Yine 60 lardaydim o zamanlar.

Senin ay burcun yengec ondan.
dogru evet maras dondurması saglıklı tatlı kacamagı yapmak ıcın yenılebılır
dondurmanın mevsımı de yok ben kısın daha cok severım

yalnız sorun su bız dondurmayı tek yemıyoruz yanında ya kadayıf (hataylılar künefe yapar ıcı peynırlı anteplıler ıcı booool fıstıklı duz kadayıf yapar )
onun ustune

helvanın bıle yanına

pudıngın ustune meyvenın yanına

sımdı sen soyle dondurma yıyım mı

Arkadasla bulusmaya gidiyorum . Milk frother almaya gidiyorum. Benim icin sunum onemli arkadaslar.

Grup hep boyle enerjik olsun. Boyle olunca kilolar daha cabuk gidiyor unutmayin.

EK: Cezalarla , kurallarla, sununla, bununla sorunu olan bana artik ozel mesaj atsin.Gruba yansimasin.

Berin valla gözümden kaçmış canım çok sağol bu güzel sözlerin için
Amaç birbirimizi motive edip kilo verdirmek , ben öylesine takılıyorum şu kadar vericem hepinizi geçicem diye , inşAllah hepimiz istediğimiz kiloya ulaşırız da A AklinYolu1 bizden kurtulur , yoksa özellikle benden çekeceği var çünkü ben normal değilim

ben sana bır seslı not bırakır keyfını yerıne getırırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…