Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sizi okurken sütü taşırdım :işsiz:

Sütü pişirdim
4 de diş randevum var çok tırsıyorum :KK57:
Birazfan kızım gelecek 4 de dersi var hoca eve gelecek ahey ahey :skandal:
Ve akşam yemepim yok :silah:
Ama ben ne yapacam önce ara öğünümü yapacam :kahve::süslü:
Ah bu sütler ya dün pişirdim ben de sürekli gözüm üzerinde idi bi anda yine taştı 😂

Ayy öyle güzel öyle etkiliyorsun ki beni inan okurken tüylerim diken diken oldu ben annem gittiğinde 8 yaşındaymışım çok hatırlamıyorum film gibi annemde 28 deymiş o gözlerin mavisi de canım annannemdeydi çok fena düşkündüm çook kelimelere falan dökülecek gibi değil tek ikimizin olduğu hastane odasında gözümün önünde gitti ve canım hacıdedem çok uzun yıllar toparlanamadım babam 3 yıl oldu benide bekleyen 4 mezar var şu işler bir bitip gidemedim kızımıda bırakamıyorum babası takviyesini şırıngayla yediremez ama burnuna patiğine süre süre 4 5 gün idare edebilir farklı ilde bekleyenlerim Eskişehir'de bizde Konya'da eşim direkt buraya yerleşmişler 89 da gelince unutulur mu hiç sakın öyle düşünme nur içinde yatsınlar yarabbim
Senin de başın sağolsun canım 🤲🏼🤲🏼
Rabbim mekanlarını cennet eylesin 🤲🏼🤲🏼

Canim insanlik hali inan bazen unutmam dedigini unutuyo insan erkenden uyumus dinlenmissin yine yapabilirsin kizlarin dedigi gibi hayrinı Rabbim mekanini cennet eylesin annenin

Ahhh ahh benimde sayisiz kilo verip alma maceram var en son 2 sene once 81 ile baslayip 69 gordum ucundan ve geri hooop aldim hızlıca koruma konusunda iyi degilim ama bu sefer yapacagiz insAllah inanıyorum ben de

Ay onu bende gordum ya dedim simdi herkes ayni seyi soyler bizimkisi ölüm diyeti gibi degil aslinda ama anlatamiyosun bi raddeden sonra gecen sirf karbonhidrat ihtiyacimi aldim diye sicak kurutulmus ekmege tereyagi surup yemedim dedim annem baya kizdi yiyeydin ha ucundan ilerde belki iatesen de yiyemeyeceksin canin iatemeyecek dedi kendi kanser tedavisi goruyo cogu seyi yiyemiyo o yuzden birazda bu tepkisi:KK43:
Rabbim şifalar versin canım 🤲🏼🤲🏼

Yiyip günü kapatıyorum.
Kahvaltı da
2 yumurta
1 yeşil biber
1 kapya biber
2 küçük salatalık
Ara öğün
1 türk kahvesi+ küçük çikolata
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55

Eklentiler

• IMG_20240923_164516.jpg
    IMG_20240923_164516.jpg
    124 KB · Görüntüleme: 4
Ben de yilin basinda 87 ile hoca esliginde pilatese basladim. 2.5 ayda 82 oldum. Keto diyetle birinde 78 .4 - digerinde 79 u gorup hep kilo aldim. Temmuzda 82 kilo ile esimle kilo verme iddiasina girmiştik mesrla :olamaz:
Kilo alip verme hikayelerim cok. Bu sefer istikrarla hedef kiloma ulasmak istiyorum
İnşallah hep beraber başsracağız

Bu chialı du gerçekten tok tutma özelliği var mı canım eğer varsa akşam yemekten önce bnde içeyim
Chiali su ben de denemedim ama chiali yogurt yiyordum biraz da bekleriyordum şişiuordu tok tutuyor gercekten ben de suyu bi deneyim mantiken midede şişer bir süre idare eder beni

Merhaba kizlar kislik icin cumartesi tarla tapan gez pazar da menemen kaynat, okula hazirlik yap bi yandan araya hasta ziyareti sıkıştir derken bu hafta sonu nasil gecti anlamadim.Vallahi zaman su gibi diyolar ya normal su gibi de degil tazyikli tazyikli akiyor😅 yani oyle hizli geciyor ki carpa carpa geciyo anliyosun ve elinde tutamadgin icin uzuluyosun😊 gecmisi okuyamadim .Pazar menumu yazayim pazartesi icin henuz saat 9 bucuk menum belli degil ama her pazartesi kahvsltida cznim yine her zamznki gibi karbonhidrat çekiyor 🥹🥹🥹gideyim de yumurtayi tahammül edilebilir yapmak icin icine neler katabilirim onu dusuneyim😅 soganli yumurta , peynirli yumurta, kiymali yumurta, feslegenli yumurta, yeşil soganli yumurta vb.var mi artiran tekliflere açığim pleaasssseee🤣

22 Eylul pazar Menu
Kahvslti

2 adet beyaz beynirli az kasarli tost (totalde 4 dilim ekmekten yaptim ama bu diyet ekmegi kalorisi dusuk diyetisyen 3 tane vermiati kahvslti icin 1 tane fazla yemis oldum🙈)
Zeytin 5 tane
1 tatli kasigi bsl

16:00 Ara
cay +1 muffin(arkadasimin kizi ameliyat oldu ziyarete gittik tabak gercekten 6 7 cesit ile doluydu sadece 1 muffin yedim )

Aksam
20:00 Köfte 4 adet
Salata

Su hic iicemedim çalışmaktan 🤦🏻‍♀️

LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus

X