All-Star Diyet Yarismasi...

Kuzu sen hiç öyle kilolu gözükmüyorsun aslında doğru söyle bırdakileri kekliyorsun dimi seni çakal
Bende 65 kiloyum biliyosun
Bıy 1.67
Şöyle bi 58 olsam yeter

Kuzu sen hiç öyle kilolu gözükmüyorsun aslında doğru söyle bırdakileri kekliyorsun dimi seni çakal
Bende 65 kiloyum biliyosun
Bıy 1.67
Şöyle bi 58 olsam yeter
herkes oyle dıyordu hıc 98 gıbı durmuyorsun hafıf tombıssın 5-10 kılo versen yeter dıyorlardı
taaaa kııı yasadıgım olaya kadar
sımdı ben eve tartı aldım malum
dedık ıyısını alalım dıjıtal yag kas su oranını olcen
bak esım 190 boyunda 100 kılo adam !

ben tartılıyorum tartı error error
esım tartılıyor olcuyor !

oturdum agladıım agladıım agladım

senın hedefıne adımların yakın 5-6 ay ıcınde verırsın kıloyu
suan zaten tombıs degılsın ıyı kılon
acelen yok hıc

Bugün ne yedim paylaşayım
Sabah kekikli zeytinyağlı domates sos
1 haşlanmış yumurta
Çilek reçeli
Kaşar peynir
Bitki çayı
Ara Badem
Öğlen tavuklu salata
Ara. Muz

Ne kadarda sağlıklı düzenli gözüküyor değil mi :)
Ayarında yersen öyle
Kazanla salata avuç avuç badem yeyince iş değişiyor tabi

Error error verirken yanında olaydım iyiydi :)
Ağlatmazdım eğlenirdik valla

çilek recelı ve muz olmasaymıs bıldıgın dıyet menusu bu :)

Kızlar,

Size ciddili ciddili danışmak istediğim konu var. Şimdi benim ve kız kardeşimin asıl mesleği mali işler ama biz bu iş dışında organizasyon işine başladık 2016'da. Fakat bir türlü geliştiremiyoruz. Aksine her geçen gün piyasada rakip çoğaldıkça çoğaldı. Biz nasıl sivrilebiliriz? Mesela 1,500 TL lik kına gecesi çekilişi yapalım dedik reklam olsun diye, katılımcı bile yok İnstagram'dan reklam verdim günlük 45 TL abi takipçi falan gelmiyor. Bayılazaaammmmmm. Beyin frtınası bekliyorum.

bır donem cok furya oldu
bı ara duruldu
ama sımdı tekrar canlanma donemı

hıc canınızı sıkmayın sabredın oturacak yerıne

davetıye konusunda yardımcı olabılırsın
foto cekım ıcın bırıyle anlasıp yardımcı olabılırsınız hanı sıze gelen herseyı bulabılırse daha kolay olabılır

benım kuzenım ogretmen aynı zamanda organızasyon sırketı var
kamera foto davetıye nıkah sekerı kına dugun nişan söz sunnet hepsı var kıyafetler danscı kızlar falan

1500 fıyatı da normal aslında sezon yenı acılıyor baslar yenıden

Davetiye hariç hepsi bizde de var, bi de bindallı işine girmedik çünkü beden meden olayları can sıkıyor diye. Ya düğün salonları bizlerden gördü, öğrendiler. millet mekan kiralamaya gidince kına gecesini bizden alırsanız indirim mindirim diyorlar, mekan sahipleri kaptı yani pastayı. Düğün fotosu da çekiyoruz aslında. Kına paketi alana 10 adet dış mekan çekimi de mi desek acaba

bak bu guzel olur paket alana dıs cekım dıye
bunu kesınlıkle deneyın derım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…