All-Star Diyet Yarismasi...

Benim kvalidem öyle suyu sadece ilaçlarını içmek için içiyo , çay içiyor ve çayın suyun yerini tuttuğunu sanıyor ama öyle değil tabiki de
aynı
demek oyuzden bızde daha fazla su ıhtıyacı doguyor
gunde 1 bardak su ıcen var
ben dayanamam hıc oyle
4 lıtreye yakın ıcıyorum :KK70:

Benim kvalidem öyle suyu sadece ilaçlarını içmek için içiyo , çay içiyor ve çayın suyun yerini tuttuğunu sanıyor ama öyle değil tabiki de
evet oyle bende gordum bıkac tane
hatta ılacını cayla ıcenı gordum :KK70:

benım turk kahvesı ve ayran dısında ıctıgım baska sıvı yok
belkıde ondan suya sardım okadar :KK70:

Su içme olayında ben iyi değilim kızlar.tel.uygulama indirdim.hatırlıyorum o zaman su içmeyi.:110:diyetisyen bir tanıdığım diğer içeceklerin suyun yerini tutmadığını söyledi.bana camlarını yesil çay siyah cayla siliyor musun?vücudunun temizlenmesi için sade su gerekli dedi.ben de zorluyorum kendimi...
Öglenki menüm:tavuk göğsüyle hazırladığım 1 legen salata...yine kendimi salataya vurucam ben bu hafta:KK70:

Aklınyolu,
Her daim takip ettin, yadımcı oldun, destek oldun.
Emeklerin için her daim müteşekkir oldum, saygı duydum, çabalarınla motive oldum.

Ben mesajların hızına yetişemiyorum. Yeterli zamana sahip değilim.
Ancak azarlanmak veya yargılanmak da hiç istemiyorum, kırılacağımı ve üzüleceğimi hissederek sizleri de kırmadan kk'dan bir süre ayrılıyorum.
Aklınyolu daima birdir hep bunu söylerim biliyorsun..

Şimdilik hepiniz sağlıcakla kalın..

Aklınyolu,
Her daim takip ettin, yadımcı oldun, destek oldun.
Emeklerin için her daim müteşekkir oldum, saygı duydum, çabalarınla motive oldum.

Ben mesajların hızına yetişemiyorum. Yeterli zamana sahip değilim.
Ancak azarlanmak veya yargılanmak da hiç istemiyorum, kırılacağımı ve üzüleceğimi hissederek sizleri de kırmadan kk'dan bir süre ayrılıyorum.
Aklınyolu daima birdir hep bunu söylerim biliyorsun..

Şimdilik hepiniz sağlıcakla kalın..
:KK61::KK61::KK61:

Canım ne demek k.k dan gitmek...tamam herşey yolunda...gitmeni istemiyorum lütfen ...senin gibi tatlış arkadaşlara ihtiyacımız var.:KK60:rica ederim kimsenin kimseyi yargılama gibi bir niyeti yok .olamaz da zaten ...herşey iyi niyetle halloldu zaten.artık bitti bu konu tamam mı canım.hiç birşey yokmuş gibi devam.anlaştık mı canım.:KK74:

Hem ben de her zaman mesaj yazamıyorum.bugün öğleden sonram boştu yazabildim...salı perş doluyum mesela...cumaları nöbetçiyim.bu C.tesi de yatılı kızlarım var onların yanında nöbetim var...gelebildiğimiz kadar..önemli olan birbirimize destek olmak değil mi

Su içme olayında ben iyi değilim kızlar.tel.uygulama indirdim.hatırlıyorum o zaman su içmeyi.:110:diyetisyen bir tanıdığım diğer içeceklerin suyun yerini tutmadığını söyledi.bana camlarını yesil çay siyah cayla siliyor musun?vücudunun temizlenmesi için sade su gerekli dedi.ben de zorluyorum kendimi...
Öglenki menüm:tavuk göğsüyle hazırladığım 1 legen salata...yine kendimi salataya vurucam ben bu hafta:KK70:

Aynen doktor doğru demiş :)
Aynen evet , o işte üşütmekten değil de böbreklerin yorulmasından oluyo :KK70:

Oy oy :) suyu 4 litreden 3 litreye düşürcem ben fazla zorlamayayim
Aradan katılmak yok demişsin A AklinYolu1 ama izninle bodoslama dalacağım :KK53:
Takip edeyim belki aşka gelirim zira doğumdan sonra hala gitmek istemeyen fazlalıklarım var :sopa:

Canım benim aklinyolu 1 daha açıklayıcı anlatır ama az çok anlatayım eğer yarışa dahil olmak isterim dersen her çarşamba tartı resmi yüklemek zorunlu :) kilo verdikce kupalar kazancaksin kilo alırsan da kupa hakkını kaybediyorsun :) ve kupa kazanabilmek için kilo vermek için cabalaman şart

Bı seçenek daha var yarışma dışı katılım . Onda kupa yok ceza da yok bizimle sohbet var etimizden budumuzdan sonuna kadar faydalanabilirsin :) :) kilo vermek üzerine konuşuruz birbirimize danısiriz :)

Seçenek senin yarışma ya katilirim diyorsan her hafta kilo vermiş olmak veya kiloyu korumak şart kilo aldın mı ceza var :) hiç gozumuzun yaşına bakmıyor bizi dovuyoor :p

Kızlar maviyle sizi tanistirim kendisi benim can arkadaşımdır ! Bu dünyada taniyabileceginiz en güzel insanlardan biridir

Aynen doktor doğru demiş :)

Oy oy :) suyu 4 litreden 3 litreye düşürcem ben fazla zorlamayayim

Canım benim aklinyolu 1 daha açıklayıcı anlatır ama az çok anlatayım eğer yarışa dahil olmak isterim dersen her çarşamba tartı resmi yüklemek zorunlu :) kilo verdikce kupalar kazancaksin kilo alırsan da kupa hakkını kaybediyorsun :) ve kupa kazanabilmek için kilo vermek için cabalaman şart

Bı seçenek daha var yarışma dışı katılım . Onda kupa yok ceza da yok bizimle sohbet var etimizden budumuzdan sonuna kadar faydalanabilirsin :) :) kilo vermek üzerine konuşuruz birbirimize danısiriz :)

Seçenek senin yarışma ya katilirim diyorsan her hafta kilo vermiş olmak veya kiloyu korumak şart kilo aldın mı ceza var :) hiç gozumuzun yaşına bakmıyor bizi dovuyoor :p

Kızlar maviyle sizi tanistirim kendisi benim can arkadaşımdır ! Bu dünyada taniyabileceginiz en güzel insanlardan biridir
Çokkk severim :KK68:
Etinizden budunuzdan faydalanmayı seçiyorum :KK53:
Emzirmenin arkasına sığınıp 7/24 acıkıyorum arkadaş
Evi yedim evi :KK70:
Belki sizden feyz alırım :21:
Senin kupan benim kupam :sampiyon:
O tartı resmi konacak takipteyim seni:p

Çokkk severim :KK68:
Etinizden budunuzdan faydalanmayı seçiyorum :KK53:
Emzirmenin arkasına sığınıp 7/24 acıkıyorum arkadaş
Evi yedim evi :KK70:
Belki sizden feyz alırım :21:
Senin kupan benim kupam :sampiyon:
O tartı resmi konacak takipteyim seni:p
:KK70:
mesaj gonderdım sana uzuuuunca :KK70:
sımdı burayı gordum

senın sohbetın burayı daha da neselendırecek bundan emınım
benım hıc nıyetım yoktu kendımden haberım yokken
aklınyolu1 gel kız ver su kıloları dedı benı buraya aldı :KK70:

ay ıyıkı aldı patır patır gıttı kılolar
hatta ıyı rakıp cıktım her hafta kupa bende olacak dıye gırıyorum yola :KK70:

hedefım 65 bılıyorsun
bayrama kadar da 10-15 kılo vermek ıstıyorum :KK70: su mommişliğimle gormesın benı kımse yaa

-Mavi -Mavi bırde emzırıyorken sıkıntı olmuyor da :KK70: emzırmeyı bıraktıkdan sonra hoooopppp gelsın gelsın kılocuklar oluyor :KK70: ben emzırmeyı bıraktıgım ay 6 kılo almıstım aynı sekılde yemege devam ettıgım ıcın :KK70:

X