All-Star Diyet Yarismasi...

bılıyorum bılmezmıyım
bugun 1 nısan dıye kacamak yapmısım gıbı saka yapmak ıstedım tırsdım :KK70: vazgectım hemen :KK70:

Kacamagi siz yapmayin. 3348 e gonderin kacamak size gelsin. :cool::KK53:

Ben kacamaga kacamak demem, o kacamak beni doyurmayinca. :KK70:

Ama ben senin sözün geçerli diyorum ama :KK52:
Yarın da 500 gram verdim mi bu iş tamamdır alırım kupamı :halay:
Carsamba gunu alacaksin kupani. Ne bileyim yarin kiloyu verip pazartesi sali yemeyecegini . Ben garanti is yaparim. :KK70:

Kupanın yarısını ver bari bak dediğin kilonun yarısı gitti işte hadi amaaa :KK70:

Carsamba gunu alacaksin kupani. Ne bileyim yarin kiloyu verip pazartesi sali yemeyecegini . Ben garanti is yaparim. :KK70:

:KK70: ahahahah :KK70:

kız hannaz goster tum gucunu ver kılonu kanıtla kendını

Kupanın yarısını ver bari bak dediğin kilonun yarısı gitti işte hadi amaaa :KK70:
Yarim kupa yok . Beni sana Hanz demeye zorlama bak. :confused:Kova ile temizlik bezi verebilirim ama... :temizlik:

:KK70: ahahahah :KK70:

kız hannaz goster tum gucunu ver kılonu kanıtla kendını

Borek yiyerek yarim kilo vermis, iki kilo ver de goreyim dimi. :KK70:

Lucy çok zorlarsam 3 kilo bilene veririm de sizi utandırmak istemiyorum ayıp olur yeeeaaani :KK70::KK70:
N nscckts vercem vercem bak millet diyet nasıl yapılırmış börek yiyerek görecekler :KK70:

Ikide anlasalim biz hannaz. :KK70:
3 kılo verılmeyecek kılo degıl verdım bılıyorum da :KK70:
sen boreklere pek guvenme onların arkadaslıgı sınsı borekden arkadas olmaz :KK70:
beklentımızı yukselttın valla beklıyoruz :KK70:

X