All-Star Diyet Yarismasi...

Nis sensin Nis tanıdım şükürler olsun :KK70:
Memnun oldum çak :KK5:
:KK70:
Hanzcigim benim ismim nisa
Kızlar burda kısaltıp degistirip bazen nas bazen nis bazen nice :)
Bu yaşıma kadar kimse direk nisa diye seslenmedi garipsiyorum adımla seslendiklerinde :)

Bedava baldan tatlıdır dedin dimi
Ne yapiyim cope mi atsaydim. :KK53:

:KK70:
Hanzcigim benim ismim nisa
Kızlar burda kısaltıp degistirip bazen nas bazen nis bazen nice :)
Bu yaşıma kadar kimse direk nisa diye seslenmedi garipsiyorum adımla seslendiklerinde :)
Cunku biz avrupai takiliyoruz. :KK76:

Memnun oldum Nisa , bana da Hannoş diyorlar arada kendimi çok mutsuz hissediyorum o zaman çünkü Hannoş biraz şey gibi oluyo :KK70:
Hannos diyen benim. :KK70:

Birer birer ilrrleyelim bakalım
Grup sakinlesince bizim icin daha iyi oldu. Aklimda parlak fikirler. :cool:

Detoks çayımı da içtim ben kaçıyorum işim gücüm kaldı görüşürüz kızlar

Kolay gelsin ama bi daha oyle menu istemiyorum. Listede degilsin diye abartma . Carsamba da 60.4 den yukari cikma. Bak sana bi guzellik yapayim. Carsambaya kadar 1 kilo ver yani 59.4 ol , sana tek kupa verelim hannaz. :KK73:

Süper olur anlaştık , verebileceğime inanıyorum:KK70: , verir miyim acaba :KK70:,veririm sanırım:KK70: , İnşAllah veririm:KK70: , verirsem güzel olur :KK70:, kupa için vericem :sampiyon:
Grup sakinlesince bizim icin daha iyi oldu. Aklimda parlak fikirler. :cool:

Kolay gelsin ama bi daha oyle menu istemiyorum. Listede degilsin diye abartma . Carsamba da 60.4 den yukari cikma. Bak sana bi guzellik yapayim. Carsambaya kadar 1 kilo ver yani 59.4 ol , sana tek kupa verelim hannaz. :KK73:

Cok dayanamiyorsan benim evi de sil. Camlari birak, bulasiklari koy yeterli. :KK70:

Ben de dayanamadim salepli Turk kahvesi ictim. Latte 'm yokkk bitttiii. :KK61:
tlc de obsesıf temızlık takıntıları varya asırı kırlı evlere gıdıp temızlık yapıyorlar hanı

oyle yapsam duzelır mıyım acaba

daha beter temızlıge sarmayayım da

:KK70: gunluk temızlık yapıyor musun yoksa haftalık mı soyle bakım ona gore gelcem :KK70:

X