All-Star Diyet Yarismasi...

Bence dogru karar vermissin, vucudun sana mesaj verio kulak vermelisin. Bi sure korumaya alirsin kilonu hem bence kilondan az gosteriosundur spor buyuk fatk yaratio, roxen2303 un de dedigi gibi tartiya deil dee aynadaki goruntuye odaklanmak daha iyi. Cok gecmis olsun buarada

Teşekkür ederim canım ben rakamlara kafayı bozdum resmen görüntüm şöyle fotoğraf atıyorum lütfen mutlu olayım diye iyi görünüyorsun demeyin

bu iki fotoğraf arasındaki farkı başarını inkar edipte o sayılara takılma lütfen gözünü seveyim
Hayır başarımı asla inkar etmiyorum ama görüntüm yeterli mi değil mi o konuda ikilemdeyim. Ailem erkek arkadaşım arkadaşlarım akrabalarım çok iyisin bırak diyor ama tartı ile kafayı bozdum

Hayır başarımı asla inkar etmiyorum ama görüntüm yeterli mi değil mi o konuda ikilemdeyim. Ailem erkek arkadaşım arkadaşlarım akrabalarım çok iyisin bırak diyor ama tartı ile kafayı bozdum
Bende de tarti takintisi var seni anliorum birileri iyisin vs dese bile ikna olmayabiliorum. Ama bi suru kilo vermissin 5 kilo vermek gibi deil, birak bence vucudun bu sayiya alissin adapte olsun. Sporuna, sagligina odaklan bu surede baktin tatmin olmuosun devam edersin ki yine soyluorum hic gerek yok.

Kime gore neye gore. Zaten cok az yiyordun. Sagliksiz diyetler yapiyordun. Bir de sporla bir suru kalori yakiyordun. O isvec diyeti ne Allah askina.. Karatay bir derece. Belki de korumaya alman en iyisi. Sonra istersen yine baslarsin.

Çok teşekkürler gerçekten insan sona gelince motivasyonu kalmıyor bunaldım da artık bitsin istiyorum herkes yiyor yiyor ben izleyici olmaktan sıkıldım misafirliklerde
Kime gore neye gore. Zaten cok az yiyordun. Sagliksiz diyetler yapiyordun. Bir de sporla bir suru kalori yakiyordun. O isvec diyeti ne Allah askina.. Karatay bir derece. Belki de korumaya alman en iyisi. Sonra istersen yine baslarsin.
Evet korumaya alıp sporcu gibi beslenip vücudumu şekillendirme istiyorum dediğin gibi az kalori alınca sporda çok randıman yakalanmıyor

Tarti resmini yarin yukle ama seni oyle ugurlayalim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…