All-Star Diyet Yarismasi...

Kızlar bugün bu İsveç diyeti çok zorladı beni. Balık diyor balık yemiyorum Of aç kaldım gibi sabah kahve bile yoktu
Balık yerine tavuk et tarzı ye köfte ye sonuçta ikisi de protein.... bence değiştirilebilir eziyet etme kendine

Bugunku menum.

Sabah: Bir latte
Bir alternatif icecek
Bir mercimek corbasi
Bir matcha latte.

Oglen: Karidesli noodles- 1 tabak

Aksam : Iki dolmalik biber + yogurt.

Bir alternatif icecek

Kapanis : Bitki cayi
[/QUOTE/]
Dolmalık biberin içi dolu mu boş mu anlamadım ama maşallah çok az yiyon ben yeniden 64ü gördüydüm diyetisyenin listeyi yapınca sonra doğum günüydü sinemaydı mısırdı dışarda yemekti derken kayboldu yine:KK53:

Balık yerine tavuk et tarzı ye köfte ye sonuçta ikisi de protein.... bence değiştirilebilir eziyet etme kendine
Öğlen öyle yaptım ama akşam da biftek var öğlen kıyma yiyip akşam da et yemek saçma geldi perişan durumdayım kuruyemiş istiyor canım meyve istiyor :KK43:

:KK70: aynen 172
diziye fena sardım
Dedektifler den önce katili bulmaya çalışırken enerji yakıyorum :)
Ben de geldim basliyorum simdi.

Dolmalık biberin içi dolu mu boş mu anlamadım ama maşallah çok az yiyon ben yeniden 64ü gördüydüm diyetisyenin listeyi yapınca sonra doğum günüydü sinemaydı mısırdı dışarda yemekti derken kayboldu yine:KK53:

Dolmayi kim bulmus. Kozlenmis biber sade , yagsiz. Bir an once 59 olmak istiyorum. Benim diyet boyle zaten. Patatesli noodles li pilavli. :KK70:

En iyi yontem bildigin yontemdir oyle devam et fatma. :dondurma:

Ben de geldim basliyorum simdi.

Dolmayi kim bulmus. Kozlenmis biber sade , yagsiz. Bir an once 59 olmak istiyorum. Benim diyet boyle zaten. Patatesli noodles li pilavli. :KK70:

En iyi yontem bildigin yontemdir oyle devam et fatma. :dondurma:
Aynen canım herkesin vücudu farklı be vücudumuzu tanıyıp ona göre uygulamak gerekir.

A AklinYolu1 yok canım yemem ben geçen gün dışarda yediğim iskender aklımı başıma getirdi. Gece çok kötü uyandım insan bunu kendine yaparmı dedim ya yerken aldığın haz geçip gidiyor eziyeti daha uzun sürüyor.

Ben yarın ve haftaya fena göçücem :skandal:
Adet öncesi şişkinlik ve isvecten sonra biraccik yemeklere abanma sonucu fatura çok kabarık gelecek. Yarın da memleketten abimler gelecek ve on gün gez, toz, ye, iç olacak :KK17::olamaz:
Of çok pis denk gelmiş hepsi ya elden geldiğince dikkat et

X