All-Star Diyet Yarismasi...

Ya bu karatayin ana hatlari ne kisaca Cigdem .
Un şeker yag meyve yok bu mu?Meyvesiz olur mu yaa.
Leptin hormonunu çalıştırmak ve çalışınca da yağları yakmak. Bu yüzden öğün arası en az 5 saat olmalı ki leptin çalışsın. (leptin yemekten 4 saat sonra çalışmaya başlar.)
Un ve şeker yok, tuz da az. Soğuk sıkım, mümkünse hazır alınmamış zeytinyağı ve doğal tereyağı istediğin kadar yiyebilirsin, öyle ki kahveye bile tereyağı koyuyorlar zayiflatsin diye. Ben bi onu denemedim. Meyve de kilo verme aşamasında önerilmiyor,yasak değil ama yersen az gider diyor canan hoca. Koruma aşamasında sadece kahvaltıda.

Bu diyetisyen hatun bana niye dayıyor ara öğünleri o zaman :)

karatay dıyetı gercekden cok guzel ben ona baslayacagım vucuda ekmek ve meyve-seker gırdımı cok zor oluyor

Benim köpeğim de büyük wcsini yapmadan hemen önce uçarcasına koşar ve hemen ardına yapar ondan beridir ben de onun yolundayım

ahahha kuzuuu kıyamam ona ben resmı var mı cok severım kopeklerı

tamamdır
yumurta salatalık domates zeytın cevız peynır
guzel bı kahvaltı bu normalde yaptıgım bı kahvaltıydı deneyecegım lahana dıyetınden sonra ptesı baslıyorum
karatayda da kahvaltı boyle

bunu dun doktorum benzer sekılde soyledı
beslenme tarzım ve seklımle ılgılı gunde 1-2 kere yemek yıyıp bol yurumeye programlanmıs ınsan dedı
130 kılo ve uzerıne gunde 5-6 ogun cok az mıktarda yemek onerılır bır sure ıcın ama normalde sadece acıkınca yemek yemek gerek bu da gunde en fazla 2-3 ogun dedı

dedıgın gıbı gunde 2-3 ogun yıyecek olursak buda ogun arası 5-6 saat edıyor zaten bana cok mantıklı geldı bu

önemli bilgiydi, teşekkürler canım paylaştığın için.
doktorlar da pek şekermiş valla, sohbet edebilmişsiniz

önemli bilgiydi, teşekkürler canım paylaştığın için.
doktorlar da pek şekermiş valla, sohbet edebilmişsiniz
bu doktor meshur daha once gatada - ankara numune de -hacettepede - cerrahpasa da bulunmus - burda dogum yaptıgım hastanede gorev yapıyordu tanısmıstık sımdı baska bı hastaneye gecınce maıl geldı bana bu doktor su hastanede dıye hemen randevu aldım profosor kendısı

yanındakı asıstanı da cok ıyıydı

sıkayetınız ne dedıgınde kendımı gosterdım ıste sıkayetım dıye oda bana kac senede büyüdün dedı vucut olcumlerım olurken gırdı koluma ıcerı muayene kısmına gecerken bak kızım sunu ye bunu yeme su kadar yürü su kadar su ıc ama sen bılıyosundur zaten verecegınede ınanıyorum dıye cok guzel konustu nerelısın aslen meslegın ne hepsını sordu konustu

cok rahatladım ne yalan soylıyım gergın gırmıstım yanına

Buna rağmen mi kahvaltı yapınca daha çok aç hissediyosun kıss

Kızlar ben biraz evvel Solgar Tonolin CLA ve Weider L-carnitin siparişi verdim. Yoğun spor yaptığım için hoca tavsiye etti. İnşallah gebermem 1 ay deniyeceğim hatta denemeden önce şu böbrek ve karaciğerime bir baktırayım. Sonra bi de 1 ay sonra baktırırım, sıkıntı olursa bırakırım.

Hissediyorum tığ gibi olacağızzzz

Tig gibi olmanin yollari :

1. 38 beden bir kot alinir. Her gun onun icine nasil girecegin dusunulur.

2. O aldigin probiyotikler bagirsak florasini duzeltmeye yariyor. Ben bir- iki senedir kullaniyorum ise yaradi diyemem ama bir zarari yok.

3- Vitamin C ve magnezyum alin.

4- Carsamba tarti resmi yukleyin.

Benim aldıklarımın Türkiye'de %80i sahteymiş gı. Acaba sen hangi markasını almıştın? Ben de işe yarayacak mı deneyeceğim umarım enerji verir. C vitaminini de duydum bi de magnezyuma bakayım.Ben şu an 42 beden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…